Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs szwedzkiego z wersją ONLINE

Efektywna nauka szwedzkiego bez wychodzenia z domu – czy to w ogóle możliwe? Nasz kurs stanowi niepodważalny dowód na to, że nie musisz stać po pracy w korkach w drodze do szkoły językowej, żeby opanować wymarzony język. Dzięki nam możesz poznać szwedzką kulturę i odkrywać ten niezwykły kraj pewny swoich umiejętności językowych. Nauka języka szwedzkiego z ESKK to skuteczne rozwiązanie – 30 lat doświadczenia pozwala nam oferować materiały wyłącznie optymalnej jakości, z którymi nauka przebiegnie sprawnie.

Przygotowany przez ESKK kurs języka szwedzkiego wyróżnia się spośród wielu innych kursów kompleksowością. Nauka języka szwedzkiego bazuje na podręcznikach i nagraniach, a dodatkowo do Twojej dyspozycji jest także kurs szwedzkiego online. Szwedzki dla początkujących pozwala przyswajać wiedzę stopniowo, poczynając od zagadnień na poziomie podstawowym, aż do średnio zaawansowanego. Poznasz szwedzki od podstaw, opanowując ok. 2000 słów i zwrotów zaprezentowanych w sytuacjach z życia codziennego.

Postaw na nasz szwedzki dla początkujących i dołącz do grona ponad 5400 zadowolonych z niego osób!

Kurs języka szwedzkiego zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

Język szwedzki dla początkujących to kurs oparty na 20 podręcznikach zawierających 40 lekcji, z którymi nauczysz się 2000 słów i zwrotów. Aby lekcje szwedzkiego były przyjemne w przyswajaniu, materiał został podzielony, a nauka każdej części zajmuje do 30 minut. Wybierając kursy językowe od ESKK, możesz korzystać z podręczników drukowanych lub elektronicznych. Dodatkowo przygotowaliśmy także ponad 17 godzin nagrań, dzięki którym język szwedzki staje się jeszcze łatwiejszy. Przećwiczysz z nimi rozumienie ze słuchu, prawidłową wymowę oraz prowadzenie dialogów. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Szwedzi.

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Co powiesz na szwedzki online? To interaktywne lekcje, z którymi skutecznie podszkolisz język. Nauka szwedzkiego online obejmuje praktyczną naukę słówek podczas wykonywania ćwiczeń, a także przykłady, ilustracje oraz testy podsumowujące.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Przerabiaj lekcje języka szwedzkiego tak, jak lubisz! Możesz postawić na szybką i skuteczną naukę szwedzkiego z aplikacją - na smartfonie i komputerze. Znajdziesz w niej gotowe bazy słówek, które możesz rozbudowywać, nagrania audio, sprawdziany ze słuchu, statystyki, czy testy podsumowujące. Zyskasz również dostęp do słownika szwedzko-polskiego i polsko-szwedzkiego (15 000 haseł z wygodną funkcją wyszukiwania).

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Decydując się na naukę szwedzkiego w domu, z ESKK zyskujesz także wsparcie nauczyciela. Doświadczony lektor języka szwedzkiego pomoże Ci z problematycznymi kwestiami, sprawdzi Twoje zadania domowe, a gdy będziesz tego potrzebował, zmotywuje Cię do nauki. Nauka szwedzkiego to nauka bez stresu - odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe, a nauczyciel nie wystawia ocen.

w wersji z e-podręcznikiem w cenie 94 zł 65,80 zł /pakiet

w wersji z drukowanym podręcznikiem w cenie 114 zł 75,80 zł /pakiet

Okładka kursu „Szwedzki”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2 + B1

Cena: od 65,80 zł

Opinie: (114 głosów)

Świadectwo: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zamawiam

wersja z podręcznikiem drukowanym

Skuteczna nauka szwedzkiego według sprawdzonych metod

Zamów nasz kurs języka szwedzkiego i rozpocznij samodzielną naukę szwedzkiego od podstaw! Przygotowane przez ESKK lekcje języka szwedzkiego są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności do poziomu średnio zaawansowanego. Co wyróżnia nasz kurs szwedzkiego?

  • Język szwedzki dla początkujących – nasze lekcje rozpoczynają się od absolutnych podstaw, ucząc Cię alfabetu, podstawowych zwrotów oraz gramatyki.
  • Samodzielna nauka szwedzkiego – kurs szwedzkiego oferowany przez ESKK jest dostosowany do potrzeb osób ceniących niezależność i naukę we własnym zakresie.
  • Możliwość wyboru kursu szwedzkiego online – poza pakietem standardowym możemy Ci zaproponować także szwedzki online, w ramach którego czekają Cię interaktywne lekcje umożliwiające m.in. praktyczną naukę słówek podczas wykonywania różnych ćwiczeń oraz weryfikację wiedzy poprzez testy podsumowujące.
  • Opieka doświadczonego lektora języka szwedzkiego – zdajemy sobie sprawę z tego, że na osoby, które zdecydowały się rozpocząć swoją przygodę ze szwedzkim dla początkujących, czeka wiele wyzwań. Dlatego zapewniamy im opiekę wykwalifikowanego lektora gwarantującego kursantowi pełne wsparcie merytoryczne.

Oferujemy efektywną naukę szwedzkiego, która pozwoli Ci osiągnąć swoje cele językowe. Niezależnie od tego, czy uczysz się tego języka dla rozwoju zawodowego, podróży czy własnej przyjemności, nasz kurs szwedzkiego spełni Twoje oczekiwania.

Zachęcamy także do zapoznania się z pełnią naszej oferty, w której znajdują się także inne kursy językowe, w tym np. kursy języka angielskiego, niemieckiego czy włoskiego.

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Nauka szwedzkiego nie należy do najłatwiejszych, ale mogę Was zapewnić, że daje bardzo wiele radości. Systematyczność i pozytywne podejście wystarczą, aby bez stresu uzyskać szybko poziom komunikatywny. Naukę z pewnością ułatwią ciekawe prace domowe, do których odrabiania gorąco zachęcam.

Aleksandra Romanowicz: studentka skandynawistyki Uniwersytetu Gdańskiego, pasjonatka języka szwedzkiegoo
Aleksandra Romanowicz

Program kursu

Świadectwo

Świadectwo ESKK

Świadectwo ESKK jest cennym dokumentem potwierdzającym poziom umiejętności zdobytych w trakcie kursu. Wystawione przez ESKK – instytucję o ponad 30-letnim doświadczeniu w edukacji na odległość – będzie z pewnością Twoim atutem w czasie poszukiwania pracy.

Egzamin

Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest ukończenie kursu i uregulowanie wszystkich należności za otrzymane pakiety lekcyjne. Przystąpienie do niego jest dobrowolne i może nastąpić w dowolnym momencie, o ile ukończony kurs nadal znajduje się w aktualnej ofercie. Egzamin przeprowadzany jest w formie pisemnego testu wyboru. Zestawy pytań za każdym razem losowane są komputerowo. Aby zaliczyć egzamin, należy poprawnie odpowiedzieć na ponad połowę pytań.

Zgłoszenie na egzamin

Jeszcze w trakcie trwania kursu otrzymasz formularz zgłoszenia na egzamin. Możesz także zgłosić się telefonicznie, dzwoniąc pod numer 61 879 32 67.

Termin i forma egzaminów

Egzaminy odbywają się zdalnie w trybie online za pomocą programu Skype.

Zapisy przyjmujemy w systemie ciągłym. Czas trwania egzaminu to ok. 30 minut.

Płatności

Opłata egzaminacyjna wynosi:

Na miesiąc przed wyznaczonym terminem egzaminu otrzymasz od ESKK zaproszenie na egzamin wraz z informacją o formie płatności.

Komentarze studentów


K
Kinga napisał/a: |

Bardzo wartościowa nauka szwedzkiego online
Lekcje online są wspaniałe

J
Jerzy napisał/a: |

Skuteczna nauka podstaw szwedzkiego i to w bardzo komfortowej formie na platformie z dostępem przez 24 godziny. Polecam

J
Justynka napisał/a: |

Dobre podstawy szwedzkiego online

L
Laura napisał/a: |

Dobre podstawy szwedzkiego online.
Uwielbiam naukę na platformie.

W
Wiktoria napisał/a: |

Doskonałe lekcje szwedzkiego online.
Polecam szkołę

A
Aneta napisał/a: |

Skuteczny kurs online języka szwedzkiego

L
Laura napisał/a: |

Dobrej jakości kurs szwedzkiego online.

A
Adrianna napisał/a: |

Szwedzki wyjątkowo dobrze opracowany.
Systematyczna nauka przynosi efekty.

M
Magda napisał/a: |

Podstawy języka szwedzkiego idealne do samodzielnej nauki.
Polecam kurs ESKK

N
Natalia napisał/a: |

Szwedzki na bardzo dobrym poziomie.
Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych lekcji online.

A
Antoni napisał/a: |

Skuteczna nauka języka szwedzkiego. Nie spodziewałem się takich efektów. Jestem bardzo zadowolony z kursu szwedzkiego. Platforma, słownictwo, system powtórek, gramatyka wszystko na wysoki poziomie. Polecam kurs ESKK.

S
Sylwia napisał/a: |

Wspaniała nauka szwedzkiego, lekcje online są znakomite.

F
Flora napisał/a: |

Bardzo dobry kurs szwedzkiego.
Przyjazne, przystępnie napisane lekcje.

B
Bartek napisał/a: |

Polecam szwedzki, super nauka.

R
Rafał napisał/a: |

Szwedzki na wysokim poziomie. Świetna materiały językowe. Można się uczyć online i z audiobooków. Jestem zadowolony

L
Lidka napisał/a: |

Język szwedzki w bardzo dobrej formie. Kurs online prezentuje się wspaniale.

A
Artur napisał/a: |

Super lekcje szwedzkiego.
Lubię uczyć się online.

M
Mirek napisał/a: |

Szwedzki polubiłam od pierwszego dnia, ciekawa tematycznie nauka języka.

K
Karolina napisał/a: |

OK szwedzki.

S
Sabina napisał/a: |

Szwedzki OK.
Mają fajne promocje, polecam zakup.

M
Monika napisał/a: |

Dobry szwedzki. Świetnie opracowane lekcje online, w bardzo szybkim czasie osiąga się znajomość języka na poziomie komunikacyjnym. Naprawdę dobry kurs szwedzkiego

A
Aneta napisał/a: |

Bardzo dobra nauka szwedzkiego online

J
Justyna napisał/a: |

Cieszę się, że podjęłam naukę szwedzkiego z ESKK. Kurs spełnił moje oczekiwania, świetna tematyka lekcji, bardzo duża ilość różnorodnego materiału. Platforma online dostępna przez cała dobę. Bardzo sobie cenię naukę z ESKK. Profesjonalizm i wygoda. Pozdr. J

N
Natalia napisał/a: |

Bardzo podobają mi się ćwiczenia, naprawdę angażują i pozwalają na naukę języka w bardziej praktyczny i efektywny sposób niż standardowe podręczniki.

G
Gabriela napisał/a: |

Bardzo dobry kurs podstaw szwedzkiego.

I
Igor napisał/a: |

W porządku nauka podstaw szwedzkiego.

W
Wiktor napisał/a: |

Skuteczna nauka podstaw szwedzkiego, naprawdę niewiele minut trzeba poświecić dziennie, aby widać było efekty. Fantastyczna nauka, polecam platformę online eskk.
Pozdrawiam W.

A
Andrzej napisał/a: |

Skuteczna nauka szwedzkiego online, postępy są widoczne już po kilku tygodniach.

A
Andrzej napisał/a: |

Dobre materiały do szwedzkiego, możliwość nauki online bezcenna.

D
Dorota napisał/a: |

Dobry szwedzki na bardzo wysokim poziomie. Polecam ten oryginalny kurs.

W
Wiktoria napisał/a: |

Cudowna nauka szwedzkiego, z materiałów można korzystać o każdej porze, polecam

W
Wiktor napisał/a: |

Szwedzki na dobrym poziomie. Nauka online bardzo atrakcyjna, różnorodne ćwiczenia utrwalające dany materiał, fajna tematyka poszczególnych działów. Krok po kroku małymi kroczkami robię postępy.
Pozdr. W

S
Sylwia napisał/a: |

Skuteczny kurs języka szwedzkiego, bardzo polubiłam naukę z eskk. Postaram się następnym razem napisać coś w języku szwedzkim. Pozdrawiam fantastyczną szkołę.

A
Arleta napisał/a: |

Super materiały do nauki szwedzkiego. Taką naukę to lubię :-)

R
Rafał napisał/a: |

Szwedzki ok.
Krok po kroku uczę się pierwszych zwrotów, jest dobrze.

R
Rafał napisał/a: |

W porządku szwedzki.
Polecam naukę szczególnie online.

A
Adam napisał/a: |

Fajna nauka szwedzkiego, lekcje online są ciekawe i zachęcają do nauki, ogólnie cała platforma do nauki online robi dobre wrażenie. Uczę się systematycznie i widzę efekty swojej pracy, dla mnie bardzo dobry kurs szwedzkiego. Pozdrawiam całą szkołę językową.

J
Julka napisał/a: |

Bardzo dobry szwedzki, polecam

J
Joanna napisał/a: |

Znakomity szwedzki, uwielbiam naukę online, bardzo dużo ćwiczeń o różnym stopniu trudności. Jestem bardzo zadowolona. J.

M
Mikołaj napisał/a: |

Szwedzki jest genialny. Nauka łatwa, prosta, przyjemna. Trzeba po prostu w siebie uwierzyć, bo same materiały są ok. Pozdrawiam

I
Ilonka napisał/a: |

Skuteczny szwedzki, z przyjemnością siadam do nauki, szczególnie online.

K
Kalina napisał/a: |

Polecam kurs z całego serca.
Będąc już w Szwecji postanowiłam nauczyć się podstaw szwedzkiego, to najfajniejsze materiały jakie udało mi się zdobyć. Lekcje online są ciekawe i bardzo przydatne na co dzień.
Wyjątkowo skuteczna nauka szwedzkiego. Pozdrawiam autorów kursu i całe eskk

M
Misia napisał/a: |

Super podstawy szwedzkiego, bardzo podobają mi się lekcję online, uwielbiam siadać do nich z moim laptopem i oczywiście kawą.

A
Ala napisał/a: |

Nauka szwedzkiego może być szybka, skuteczna przyjemna. Sięgnijcie po ten kurs, polecam. Małymi krokami efekty przychodzą błyskawicznie.

M
Marek napisał/a: |

Super szwedzki, nauka przyjemna, małymi kroczkami robię sukcesywnie całkiem duże postępy. Polecam szczególnie wersję online, materiał wart jest zapoznania się z nim. Pozdr. M.

M
Majka napisał/a: |

Świetny szwedzki w każdym wydaniu, a lekcje online to wisienka na torcie :-)

J
Jarek napisał/a: |

Kurs szwedzkiego moje oczko w głowie. Są wieczory kiedy nie mogę oderwać się od komputera i od lekcji online. Fantastycznie opracowana metoda nauki i co najważniejsze przynosi szybkie efekty. Brawo eskk, pozdrawiam J.

J
Jarek napisał/a: |

Uczę się szwedzkiego od kilku miesięcy, mogę polecić kurs wszystkim, przydatne słownictwa, nauka we własnym tempie, wszystko jasno opracowane i przygotowane pod kątem samodzielnej nauki. Nie brakuje mi niczego, ... no czasami cierpię na brak czasu wolnego, ale na to eskk nie ma pływu. Pozdrawiam J.

M
Magda napisał/a: |

Szwedzki na wysoki poziomie.
Nauka przyjemna, bez stresu, bez biegania po mieście, w dowolnym miejscu. Za to właśnie lubię eskk.
To już mój drugi kurs językowy w tej firmie.

Łucja napisał/a: |

Świetny szwedzki, polecam skuteczna nauka bez uciążliwych dojazdów.

R
Rafał napisał/a: |

Kurs szwedzkiego dla każdego, nawet się zrymowało :-) Polecam naukę z eskk szwedzkiego, wygodna nauka w dowolnym miejscu, dostęp do platformy 24h, wszystko przejrzyście opracowane pod kątem samodzielnej nauki. Wygospodarujcie trochę czasu w ciągu dnia, a efekty was zaskoczą. Pozdrawiam całą grupę szwedzkiego!

J
Justyna napisał/a: |

Niesamowity kurs szwedzkiego, szczególnie wersja online, z przyjemnością siadam do nauki tego języka. Polecam naukę z tą szkołą.

R
Roman napisał/a: |

Nie ma się co bać nauki szwedzkiego, z tym kursem dacie radę w każdej dziedzinie. Profesjonalne podejście do wszystkich zagadnień czy to słownictwa, nauki online czy gramatyki. Życzę wszystkim miłej nauki. Absolwent szwedzkiego. R.

B
Bogna napisał/a: |

Bardzo dobry kurs szwedzkiego z świetnie opracowanym kursem online. Fajna nauka, bez monotonii, bez żmudnych powtórek, wszystko ciekawie zaprezentowane, a pierwsze efekty zauważyłam u siebie już po kilku tygodniach. Polecam kurs

E
Emanuael napisał/a: |

Super szwedzki, kurs sprawił, ze przełamałem barierę mówienia, teraz naprawdę czuję, że jestem w stanie porozumiewać się w tym języku. Od tego momentu nauka idzie mi o wiele szybciej. Pozdrawiam kompetentną szkołę językową.

I
Iwonka napisał/a: |

Szwedzkiego uczę się już od pól roku, początki były trudne, ale teraz dzięki nagraniom audio bardzo oswoiłam się ze szwedzką wymowa i nauka kolejnych zwrotów i słówek idzie mi zdecydowanie szybciej. Polecam kurs całym sercem.

A
Antek napisał/a: |

Fajna nauka szwedzkiego online, ciekawa forma nauki bardzo mobilizuje. Pozdrawiam

W
Wiktoria napisał/a: |

Dobry kurs szwedzkiego początkującego w przyzwoitej cenie.

R
Rafał napisał/a: |

Robię postępy w nauce szwedzkiego, a to najważniejsze, zatem kurs oceniam dobrze.

R
Roman napisał/a: |

Dobry szwedzki.
Początki są trudne, ale lekcje online i wspaniały lektor szwedzkiego dają szybkie efekty.

M
Marian napisał/a: |

Super szwedzki polecam, szybko zobaczycie pierwsze efekty.

M
Monika napisał/a: |

Miła nauka szwedzkiego, kurs dobrze opracowany zarówno pod kątem nauki słówek, komunikacji jak i gramatyki. Wszystko współgra ze sobą. Kurs online, audiobook i zeszyty zawsze dotyczą jednej tematyki, co bardzo ułatwiało mi naukę. Zaletą jest też fakt, że można uczyć się z kawą w ręku w pod własnym dachem :) także polecam naukę szwedzkiego z eskk

M
Marcin napisał/a: |

Kurs pod względem przyswajalności ok, ale korzystanie z wersji on-line "irytujące".
Wykorzystuję tablet/telefon, więc klikając w pole do wypełnienia tekst pisany jest z dużej litery, a dla systemu "Vad" to nie jest "vad" i zaznacza jako błąd.
Niektóre strony podzielone są na podstrony, a strzałka do ich przełączania jest tak mała, że na urządzeniach mobilnych jest problem. (generalnie kurs jest mało przyjazny dla urządzeń mobilnych)
Odsłuchując dialogi, nie są one płynne, a sprawiają wrażenie jakby każde zdanie było nagrane oddzielnie.

Wracając jednak do merytoryki kursu, to jestem zadowolony. W porównaniu do tradycyjnego kursu, na którym byłem - duża różnica in plus.

W
Wiola napisał/a: |

Naukę szwedzkiego poleciła mi koleżanka z Polski. Obecnie od dwóch tygodni przybywam w Szwecji i jestem załamana, niby znam trochę podstawy szwedzkiego, ale niestety nic nie rozumiem. Szwedzki nie chcą mówić po angielsku, pozostaje mi zatem szybkie opanowanie szwedzkiego w wersji komunikacyjnej. Biorę się zatem za naukę, materiały wyglądają obiecująco.

M
Marek napisał/a: |

Nauka szwedzkiego taka jak lubię.
Czyste starannie opracowane lekcje, bogata szata graficzna online + nienaganna wymowa lektora.
Ogromny plus dla eskk

M
Marta napisał/a: |

Doskonały kurs do nauki szwedzkiego.
Świetna opieka.

K
Karina napisał/a: |

Języka szwedzkiego zaczęłam się uczyć z konieczności - język komunikacyjny dodatkowy w kontaktach handlowych w pracy. Całkiem dobre materiały do nauki, co prawda potrzeba ze swojej strony trochę systematyczności i odrobiny motywacji ale materiały są na tyle interesujące, ze pozwalają na szybkie opanowanie szwedzkich słówek i zwrotów.

D
Daniel napisał/a: |

Swietny skuteczny jkurs Juz po pierwszym pakiecie mozna cwiczyc konwersacje z rodowitymi szwedami. Dobrze przekazana gramatyka.

R
Romek napisał/a: |

Dobrze przygotowane materiały do nauki szwedzkiego. Zaskoczyli mnie Państwo różnorodnością ćwiczeń i zdań w swoich lekcjach. Bardzo podoba mi się też zestawienie tematyczne słówek, bardzo ułatwia to zapamiętywanie materiału. Polecam naukę szwedzkiego z eskk.

I
Iwona napisał/a: |

Kurs jest bardzo ciekawie napisany ZACHĘCAJĄCO!!!

M
Marcel napisał/a: |

Super opracowany kurs szwedzkiego zarówno pod względem słownictwa z życia codziennego jak i gramatyki. Żałuję, że wcześniej nie wiedziałem nic o eskk. Pozdrawiam

K
Ksenia napisał/a: |

Bardzo Państwu zazdroszczę szybkiej nauki szwedzkiego, Ja malutkimi kroczkami robię postępy, chyba nie mam daru do nauki języków. Kurs super opracowany, pozdrawiam eskk.

W
Wojtek napisał/a: |

Super nauka szwedzkiego

A
Anna napisał/a: |

Uczę się zgodnie ze wskazówkami eskk. Efekty nauki widać już po pierwszych lekcjach.
Polecam tę szkołę i tę formę nauki szwedzkiego wszystkim, którzy chieliby nauczyć się tego jezyka.

J
Jarek napisał/a: |

Dobry kurs szwedzkiego.
Polecam gdyby ktoś był zainteresowany zakupem.

E
Ewcia napisał/a: |

Nauka języka szwedzkiego nie jest wcale tak skomplikowana jak myślałam. Dobre materiały do nauki słówek i zwrotów i można przyswoić podstawy szwedzkiego bez większych problemów. Oczywiście szwedzki nie jest tak prostym językiem jak angielski ale przy odrobinie silnej woli nauka nie sprawia większych problemów.

D
Damian napisał/a: |

Mega dobry kurs szwedzkiego.
Bardzo liczę na poziom średnio zaawansowany.
Dajcie znać.

M
Mirella napisał/a: |

Wyjątkowo dobry kurs do nauki języka skandynawskiego. Długo nie chciałam przekonac się do nuaki szwedzkiego, uważałam, ze po angielsku sobie poradzę w Szwecji ale koleżnka przekonała mnie do nauki z wami i waszych kursów, za co jestem jej bardzo wdzięczna, obecnie dzięki dobrej znajomości szedzkiego czuję sie jak prawdziwa Szwedka, aczkolwiek w duszy zawsze byłam, jestem i będę Polką :-)

A
Agnieszka napisał/a: |

Z takimi materiałami nauka szwedzkiego to pestka :-) Pół godzinki dziennie i po pół roku bez problemu będziecie komunikować się w prostych życiowych sytuacjach. Sprawdziłam na sobie :-)

L
Luiza napisał/a: |

Tematycznie bardzo odpowiadający mi kurs szwedzkiego.
Szwedzki nie jest wcale tak trudnym językiem jak mi się wydawało.
Z kolejnym zeszytem nauka idzie mi coraz lepiej.
Pozdrawiam

R
Roman napisał/a: |

Kurs szwedzkiego ok. Nauczyciel ok. Tylko dużo zapału trzeba mieć do nauki. Reszta spoko.

A
Agnieszka napisał/a: |

Nauka szwedzkiego wcale nie jest trudna, nie chcę reklamować eskk, ale ich materiały są the best! Nauczyłam się szwedzkiego w stopniu komunikatywnym w niecały rok, ich metoda działa i naprawdę wystarczy pół godzinki dziennie, tyle poświęcałam czasu, bo więcej nie byłam w stanie w ciągu dnia zorganizować. Jak koś jest w miarę systematyczny i chciałby nauczyć się szwedzkiego to polecam.

W
Wiktor napisał/a: |

Jesteśmy w Szwecji od dwóch lat. Syn poszedł do tutejszej szkoły. Postanowiliśmy razem z Żoną zapisać się na kurs szwedzkiego dla początkujących, gdyż na pierwszej wywiadówce nie mieliśmy pojęcia, co nauczycielka do nas mówiła. Poczuliśmy się bardzo dziwnie, zatem trzymajcie kciuki za nasze szybie efekty w nauce. Pozdrawiamy zespół eskk.

S
Sławka napisał/a: |

Rewelacyjny kurs szwedzkiego, nauka może sprawiać przyjemność. Polecam

M
Magda napisał/a: |

Kurs szwedzkiego ok. Nauka może nie przychodzi łatwo, to jednak dość trudny język ale małymi krokami i postępy są, zatem kurs ok.

K
Kazik napisał/a: |

Dobre materiały do nauki szwedzkiego. Kurs ok. Radzę sobie całkiem nieźle.

E
Eryk napisał/a: |

Wszystkie materiały szwedzkiego ok.

N
Norbert napisał/a: |

Kurs szwedzkiego z możliwością nauki online to wyjątkowo fajna sprawa. Wszystkie zagadnienia gramatyczne przejrzyście wytlumaczone, kurs tematycznie dobrze poukładany, aż chce się uczyć.

P
Przemysław napisał/a: |

Kurs szwedzkiego pozwalający na niezwykle szybie opanowanie podstaw szwedzkiego. Jeszcze pół roku temu nawet nie myślałem, że powiem dwa słowa w jezyku szwedzkim. A różnorodność materiałów do nauki tego języka jest powalająca. Mega kurs.

J
Janusz napisał/a: |

Wyjechałem pół roku temu do Szwecji i uczę się języka szwedzkiego z Państwa firmą. Idzie mi całkiem nieźle. Potrafię już porozumieć się w prostych sytuacjach na przystanku czy w sklepie. Jestem z siebie dumny.

A
Aniela napisał/a: |

Udało mi się zakupić kurs szwedzkiego. Obawiałam się bo mieszkam za granicą. Jednak eskk się spisało, materiały otrzymałam i rozpoczynam naukę szwedzkiego. Mam nadzieję, że lekcje zaskoczą mnie równie pozytywnie jak sama firma.

M
Magdalena napisał/a: |

Kurs ma wiele zalet, chociażby to, że nie trzeba uczęszczać na zajęcia szwedzkiego, tylko można się uczyć na przykład w wannie :-) codziennie podczas kąpieli poświęcam pół godziny na naukę słówek i działa!

K
Ksawery napisał/a: |

Mój kolega na stałe przebywający w Szwecji bardzo wysoko ocenił ten kurs szwedzkiego. Chciałem Państwu to przekazać, sam właśnie rozpocząłem naukę z eskk.

S
Szymon napisał/a: |

Ciekawy kurs szwedzkiego, przyjazne lekcje online, fajna codzienna tematyka. Całkiem dobrze idzie mi nauka szwedzkiego. Mam nadzieję, ze wytrwam do końca

I
Iwonka napisał/a: |

Planujemy wyjazd do Szwecji an stałe do mojej siostry dlatego zdecydowałam się na naukę szwedzkiego. Fajny kurs, ciekawe dotyczące codziennego życia dialogi, fajnie opracowane materiały.

K
Kamila napisał/a: |

Jestem studentką tego kursu. Ciekawie opracowany kurs szwedzkiego. W zasadzie każdy temat został poruszony w kursie. Można nauczyć się szwedzkiego, który potrzebny jest na co dzień. Super kurs.

K
Karol napisał/a: |

Nauka szwedzkiego za granicą to spory wydatek, dlatego cieszę się, że trafiłam na ten kurs. A propos dobre materiały do nauki.

J
Justyna napisał/a: |

Pracuję w Szwecji jako pielęgniarka właśnie takiego kursu szwedzkiego szukałam do nauki w domu, tak żebym po pracy mogła w zaciszu krok po kroku nauczyć się tego języka. Mój akcent nie jest jeszcze idealny ale mogę już bez obaw porozmawiać z pacjentami.

A
Anna napisał/a: |

Jestem posiadaczką kursu szwedzkiego z opcją online, chciałam podziękować eskk za ten kurs, pomógł mi odnaleźć się w nowej rzeczywistości, mieszkam od jakiegoś czasu w Szwecji :-) takich materiałów powinno być więcej. Dziękuję

M
Magdalena napisał/a: |

Ciekawie opracowane materiały, mnóstwo różnych wątków tematycznych. Kurs pomógł mi opanować podstawy szwedzkiego w bardzo krótkim czasie.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO