Kurs łaciny

Łacina jest językiem ponadnarodowym – sentencje i wyrazy łacińskie są zrozumiałe na całym świecie. Wszędzie bowiem znajomość łaciny jest oznaką kultury i erudycji, którą możesz zabłysnąć, czytając samodzielnie dzieła takich rzymskich klasyków jak Cyceron, Wergiliusz czy Owidiusz.

Kurs „Łacina” przeznaczony jest dla osób, które chcą poznać łacinę od podstaw do poziomu średnio zaawansowanego. Zawiera wiele tekstów źródłowych oraz łacińskie przysłowia i maksymy. Umożliwia opanowanie około 1500 najczęściej występujących w tekstach starożytnych słów, wyrażeń i zwrotów. Wprowadzane w kursie słownictwo dotyczy zarówno życia codziennego Rzymian, np. domu czy rodziny, jak i społecznego, np. na temat państwa, prawa, religii. Przydatnym uzupełnieniem wiedzy językowej są informacje historyczne i noty biograficzne.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 1 200 osób!

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

20 podręczników zawierających 40 lekcji, dzięki którym poznasz 1500 słów i zwrotów. Materiał w lekcjach jest porcjowany – na opanowanie każdej części wystarczy tylko 15-30 minut. Lekcje zawierają wiele tekstów źródłowych oraz ćwiczenia, w trakcie których utrwalasz znajomość łacińskich sentencji. Nagrania (łącznie ponad 17 godzin) uzupełniają lekcje i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogów. Są dostępne na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor łaciny.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Masz zagwarantowaną opiekę nauczyciela – profesjonalnego lektora łaciny, który będzie sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał problematyczne zagadnienia i motywował do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

w cenie 94 zł 75,20 zł /pakiet
Okładka kursu „Łacina”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

Cena: od 75,20

Opinie: (30 głosów)

Świadectwo: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO
Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Możesz też kupić cały kurs od razu. Skorzystasz wówczas z dodatkowego 10% rabatu!
Aby zamówić cały kurs od razu, wystarczy wybrać odpowiednią opcję na formularzu zapisu.

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 20% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Badania naukowe przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych, dowiodły, że łacina rozwija nie tylko umiejętności językowe, ale wpływa na umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz zdolności matematyczne (Harrington & Lueker, 1992). Nauka łaciny to solidna podstawa do poznawania kolejnych języków obcych, bo wiele z nich pochodzi z łaciny. Nauka angielskiego, francuskiego, włoskiego czy hiszpańskiego staje się łatwiejsza już po roku czy dwóch poznawania łaciny. A kontakt z łacińskimi przysłowiami, idiomami i czytanie antycznych pisarzy czy myślicieli mobilizuje studentów do myślenia i analizowania współczesnych pojęć.

Lucyna Harajewicz: filolog anglistyki, dyrektor ds. edukacyjnych ESKK, główny metodyk ESKK.
Lucyna Harajewicz

Komentarze studentów


D
Dominika napisał/a: |

Świetny kurs łacińskiego, doskonałe podstawy łaciny, przyjemna nauka prostych zwrotów.

M
Marek napisał/a: |

Łaciny nie trzeba się bać, trzeba po prostu podejść do niej naukowo :-)

S
Stanisław napisał/a: |

Korzystałem z kursów językowych. Czasowo, z ważnego powodu, musiałem to przerwać, ale po zmianie sytuacji, zamierzam ponownie korzystać z tych kursów. Pod każdym względem oceniam te kursy wysoko.

M
Miłosz napisał/a: |

Uporałem się z arabskim to i uporam się z łaciną, po pierwszych dwóch lekcjach wystawiam ocenę bardzo dobrą.

M
Malwa napisał/a: |

Kurs ok dla koneserów łacińskich zwrotów i sentencji.

M
Melchior napisał/a: |

Spokojnie nie bójcie się łaciny, to wbrew pozorom dość prosty język, aczkolwiek może nie do końca jestem obiektywnym, bo kończyłem studia medyczne i trochę łaciny zasmakowałem, może dlatego jest mi łatwiej, Dobry kurs, pozdrawiam

R
Rita napisał/a: |

Pozdrowienia dla studentów łaciny i miłośników tego pięknego historycznego języka.

M
Mariusz napisał/a: |

Z łaciną za pan brat :) Kurs łaciny polecił mi znajomy, który jak Ja fascynuje się językiem łacińskim i juz wcześniej ukończył kurs eskk. Doskonalimy teraz razem nasze umiejętności i szukamy kolejnych wyzwań sentencyjno-filozoficznych. Pozdrawiam

L
Leon napisał/a: |

Wszystko zaczęło się od języka łacińskiego, cała kultura europejska. Tyle pięknych sentencji obowiązuje do dziś. Warto zainteresować się tym kursem.

B
Barbara napisał/a: |

W szkole w zasadzie nie ma już możliwości nauki łacińskiego, dlatego zdecydowałam się na kurs eskk.

M
Marta napisał/a: |

Zakupiony, czas zatem na łacińską lekturę :-)

M
Madzia napisał/a: |

Łacina moja miłość.
Zakupię każdą lekturę, która pozwoli na naukę łacińskiego.

C
Cyprian napisał/a: |

Kurs łaciny godny plecenia.

I
Iwona napisał/a: |

Studiuję medycynę, pewnie zapytacie skąd biorę jeszcze czas na naukę łaciny. Ano znajduję :0 Bardzo dobry kurs. Pozdrawiam

P
Pola napisał/a: |

Kurs ok. Studiuję biotechnologię, więc mam trochę do czynienia z łaciną. Kurs bez dwóch zdań rewelacyjny.

M
Mikołaj napisał/a: |

Zakupiłem swojej dziewczynie, pasjonuje się łaciną i łacińskimi sentencjami. Mam nadzieję, że prezent jej się spodoba.

A
Anna napisał/a: |

Łacinę warto znać i kropka. Każdy inteligentny człowiek powinien znać i umieć wymówić kilka sentencji łacińskich.

W
Weronika napisał/a: |

Przyjemna nauka łaciny, polecam kurs.

A
Alicja napisał/a: |

Łacińskie sentencje to coś dla mnie. Właśnie zamówiłam kurs łaciny, już nie mogę doczekać się materiałów.

B
Bartosz napisał/a: |

Bardzo praktyczny kurs łaciny.

K
Kasia napisał/a: |

Przydatny kurs łaciny, zakupiłam już w liceum, ale tak naprawdę zaczęłam zaglądać do niego studiując filozofię. Polecam wszystkim uwielbiającym sentencje łacińskie.

A
Anna napisał/a: |

Dobrze znać łacinę! Extra kurs.

M
Maryla napisał/a: |

Dzisiaj już rzadko spotykane są kursy do nauki łaciny. Dlatego postanowiłam się zapisać, miałam styczność z łaciną na studiach jest okazja, aby powrócić i spróbować raz jeszcze.

Łucja napisał/a: |

Dzisiaj to rzadkość usłyszeć jakąś sentencję czy ripostę w języku łacińskim. Dlatego zakupiłam kurs łaciny, chcę być ponad to.

L
Leon napisał/a: |

Zakupiłem sobie hobbystycznie kurs łaciny, tak po prostu dla siebie.

M
Michał napisał/a: |

Dzisiaj nikt już o to nie dba ale dobrze znać sentencje łacińskie. Znajomość łaciny według mnie powinna być obowiązkowa. Miło widzieć, że są jeszcze kursy do nauki łaciny.

M
Marcin napisał/a: |

Miałem na studiach język łaciński i wybrałem teraz aby sobie przypomnieć go kurs z ESKK - uważam, że dokonałem dobry wybór.

A
Alicja napisał/a: |

Chciałabym zapytač czy ten kurs jest opłacalny? Widziałam w księgarniach językowych takie zestawy książka+płyta do nauki łaciny i to kosztuje około 30-40 zł za cały kurs łaciny. Dlatego chciałabym się dowiedzieć czy kurs z ESKK jest bardziej opłacalny

S
Stokrotka napisał/a: |

Bardzo lubię uczyć się języków obcych.Pozdrawiam wszystkich,którzy zaczną się uczyć.Język łaciński szczególnie jest piękny.Widać to w dziedzictwie literatury chrześcijańskiej.Cała spuścizna kultury śródziemnomorskiej miała tam swój początek. Tak krótko można by zarekomendować to dziedzictwo przyszłym pokoleniom.Tym samym zachecić do nauki języka łacinskiego.

O
Ola napisał/a: |

Fascynują mnie języki starożytne i ich historia. Niestety w szkołach raczej już nie praktykują nauki łaciny czy greki. Kurs ESKK jest jedyną możliwością jak dla mnie, aby poznać łaciński. W związku z tym, zapisałam się i z wielką ciekawością poznaję ten język. Szkoda tylko, że jest 20 lekcji, a nie więcej:(

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO