Kurs „Podstawy rachunkowości”

„Podstawy rachunkowości" to kurs skierowany do osób, które planują rozwój zawodowy w dziale finansowo-księgowym oraz chcą wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności na temat aktualnych rozwiązań stosowanych w dziedzinie rachunkowości.

Kurs rachunkowości od podstaw to baza zagadnień z zakresu rachunkowości finansowej oraz wybranych podstaw zagadnień prawnych. Dzięki niemu między innymi nauczysz się ewidencjonować aktywa trwałe, inwestycje krótkoterminowe, rozrachunki, koszty oraz kapitały, fundusze i rezerwy, zapoznając się z kolejnymi zespołami kont. Dowiesz się także, jak ustalić wynik finansowy.

Na kursie: „Podstawy rachunkowości" poznasz rodzaje i specyfikę sprawozdań, takich jak: bilans, rachunek zysków i strat oraz informacja dodatkowa. Nauczysz się także sporządzać sprawozdanie z działalności jednostki oraz z przepływu środków pieniężnych. Kurs z rachunkowości, podobnie jak inne kursy ESKK, stawia nacisk na praktyczne zagadnienia i ćwiczenia, dzięki którym nauka rachunkowości będzie łatwiejsza i bardziej efektywna. Po ukończeniu kursu dla początkujących możesz uzyskać certyfikat, który wzbogaci Twoje CV, zachęci Cię do dalszego doskonalenia się i ułatwi awans zawodowy na specjalistę ds. rachunkowości.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 2 900 osób! Sprawdź również ofertę na inne nasze kursy księgowe i kursy zawodowe.

Dlaczego warto kupić nasz zdalny kurs rachunkowości?

czas ESKK

Gwarantujemy bezstresową naukę – sam wybierasz, kiedy i gdzie będziesz się uczyć.

słówka ESKK

Oferujemy przystępne materiały dydaktyczne z licznymi przykładami z praktyki księgowego (z rozwiązaniami do wykorzystania w codziennej pracy).

nauczyciel ESKK

Zapewniamy opiekę osobistego nauczyciela (możesz liczyć na jego wsparcie przez cały kurs).

Okładka kursu „Specjalista ds. rachunkowości”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 12

Poziom trudności: początkujący

Cena: od 73,50 zł

Opinie: (18 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Zamawiam

wersja z podręcznikiem

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 30% RABATU!

Cennik kursu

Masz do wyboru 2 tempa nauki:

Tempo normalne
  • 105 zł 73,50 zł pakiet/m-c
  • Podręczniki z lekcjami
  • Opieka nauczyciela
  • Zamawiam
Tempo szybkie
  • 210 zł 147,00 zł miesięcznie
  • Podręczniki z lekcjami
  • Opieka nauczyciela
  • Zamawiam

Możesz też kupić cały kurs od razu. Skorzystasz wówczas z dodatkowego 10% rabatu! Aby zamówić cały kurs od razu, wystarczy wybrać odpowiednią opcję na formularzu zapisu.

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Często moi studenci pytają się, jaki jest najlepszy sposób na zapamiętanie dużej ilości materiału. Zawsze odpowiadam im, że kluczem do sukcesu jest bezstresowa nauka w swoim tempie oraz częste powtórki. To dzięki ćwiczeniom możemy usystematyzować sobie wiedzę i poznać swoje braki. Dlatego też zachęcam wszystkich do odrabiania prac domowych, podczas których można teorie świetnie zastosować w praktyce.

Wojciech Andrzejewski: absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu.
Wojciech Andrzejewski

Komentarze studentów


A
Anna napisał/a: |

Powolutku, ale z zapałem uczę się podstaw rachunkowości z waszym kursem. Dobre materiały edukacyjne, polecam

K
Klaudia napisał/a: |

Jestem zachwycona zdobytą wiedzą. Polecam kursy księgowe eskk!

R
Robert napisał/a: |

Ok kurs rachunkowości, pomógł mi wystartować w życiu zawodowo.

A
Alina napisał/a: |

Bardzo dobre podstawy rachunkowości. Polecam tę publikację.

P
Paulina napisał/a: |

Doskonała nauka podstaw rachunkowości, wkładam naprawdę niewiele czasu w naukę , nie muszę tracić czasu na dojazdy. Wszystko ładnie opracowane i przedstawione na przykładach. Doskonała nauka zawodu.

A
Aneta napisał/a: |

Jestem zadowolona z kursu. Mogę się uczyć w wolnej chwili kiedy tylko chcę.

A
Adam napisał/a: |

Bardzo kompetentny kurs rachunkowości.

M
Mariusz napisał/a: |

Bardzo dobrze przygotowany kurs rachunkowości do samodzielnej nauki, można liczyć na pomoc nauczyciela w każdym momencie. Pozdrawiam całe ESKK

J
Jola napisał/a: |

Podstaw rachunkowości nauczyłam się właśnie z tego kursu, znajduje się tu cała niezbędna wiedza dla początkującego księgowego. Wszystko ładnie przekazane na licznych przykładach umożliwia szybkie zapamiętywanie danych rachunkowych. Polecam J.

H
Halina napisał/a: |

Rachunkowości uczyła się w szkole, więc teraz sobie tylko powtarzam, genialny kurs, bo daje możliwość nauki bez wychodzenia z domu. Polecam

L
Lilianna napisał/a: |

Podstaw rachunkowości uczę się od pól roku, a już zostałam zauważona i mocno doceniona przez moją Panią Dyrektor, ciesze się, że kurs okazał się strzałem w dziesiątkę.

M
Magda napisał/a: |

Z rachunkowego punktu widzenia kurs bardzo dobrze skalkulowany :-) Przejrzysta nauka, liczne ćwiczenia sprawdzające. Ogólnie OK.

M
Milka napisał/a: |

B. dobry kurs księgowy.
Będę polecać wasze kursy każdemu.

B
Bożena napisał/a: |

Fajna nauka podstaw rachunkowości, kurs zawiera wiele praktycznych porad i liczne przykłady graficzno-ilustracyjne, co pozwala na szybkie zapamiętanie materiału, super kurs i dodatkowo pomoc nauczyciela, która tak naprawdę nie jest potrzebna, bo lekcje są fantastycznie przygotowane wielozagadnieniowo. Polecam kurs rachunkowości całym sercem.

M
Magda napisał/a: |

Dobry kurs podstaw rachunkowości, najważniejsza jest możliwość przećwiczenia swoich umiejętności i kurs eskk właśnie na toi pozwala, dodatkowe wsparcie ze strony nauczyciela jest bardzo motywujące. Gdybym maiła jeszcze raz podjąć decyzję o zakupie jakiegokolwiek kursu rachunkowego znów postawiłabym na eskk.

M
Marta napisał/a: |

Wszystko ok, ale ten kurs jak i wszystkie powinny mieć 2 formy kursu: tekstowa i graficzna. Tekstowa forma to taka jaka jest teraz, czyli jest więcej tekstu. Graficzna forma to taka w której do to każdego zagadnienia jest obrazek ułatwiający naukę osobom, które mają pamięć graficzną. Przy zakupie powinna być możliwość wyboru formy nauki tekstowego lub graficznego.

M
Mariola napisał/a: |

Kurs rachunkowości OK.
Wszystko jasno i klarownie przedstawione merytorycznie i ilustracyjnie.
Dobry materiał edukacyjny.

B
Beata napisał/a: |

Podstaw rachunkowości uczyłam się kilkanaście lat temu, ale niestety moja edukacja i życie zawodowe poszły w zupełnie innym kierunku. Teraz chciałabym powrócić do nauki rachunkowości, gdyż zawsze mnie pasjonowała. Przejrzałam już pierwszy zeszyt, jest ok.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO