Kurs rosyjskiego z elementami biznesu

Znajomość rosyjskiego jest umiejętnością coraz wyżej cenioną przez polskich pracodawców, dla których Rosja jest atrakcyjnym rynkiem zbytu. Dlatego wiele firm poszukuje osób, które umieją się posługiwać językiem rosyjskim w sferze biznesu.

Kurs ESKK „Rosyjski z elementami biznesu” pozwala opanować język rosyjski począwszy od alfabetu po poziom średnio zaawansowany. Oprócz słownictwa przydatnego w życiu codziennym, szczególną uwagę kładziemy na zagadnienia związane z pracą biurową i kontaktami biznesowymi i handlowymi. Słownictwo związane z biznesem wprowadzamy w realnych sytuacjach komunikacyjnych, dzięki czemu nowe wyrażenia poznajesz od razu w odpowiednim kontekście i uczysz się stosować je w praktyce.

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

16 podręczników zawierających 32 lekcje, dzięki którym poznasz 2000 słów i zwrotów. Materiał w lekcjach jest porcjowany – na opanowanie każdej części wystarczy tylko 15-30 minut. Do wyboru podręcznik w wersji papierowej lub pdf. Nagrania uzupełniają lekcje i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogów. Są dostępne na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Rosjanie.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka nauka na smartfonie i komputerze: aplikacja posiada gotowe bazy słówek oraz opcję dodawania nowych, pozwala na odsłuchiwanie dźwięków i sprawdziany ze słuchu. Zawiera moduł rejestrujący postępy w nauce, testy podsumowujące.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Masz zagwarantowaną opiekę nauczyciela – doświadczonego lektora języka rosyjskiego, który będzie sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał problematyczne zagadnienia i motywował do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

w cenie 94 zł 75,20 zł /pakiet

Opcje dodatkowe:

Audiobook ESKK

Audiobook

Kurs przełożony na materiał do słuchania - wystarczy słuchać i powtarzać słowa i zwroty za lektorem, np. podczas jazdy samochodem. Łącznie to ponad 16 godzin nagrań dostępnych na platformie online. W nagraniach uczestniczyli profesjonalny lektor oraz rodowici Rosjanie.

+ 16 zł/pakiet
Okładka kursu „Rosyjski z elementami biznesu”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 16

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2

Cena: od 75,20

Opinie: (41 głosów)

Świadectwo: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO
Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 20% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

W trakcie kursu nauczymy Cię praktycznych wyrażeń z życia codziennego – będziesz wiedział, jakim rosyjskim posługiwać się w pracy, a jakim na spotkaniach towarzyskich. Przedstawimy Ci też rosyjskie tradycje i zwyczaje. Dowiesz się, co jest podobne do polskiego savoir-vivre’u, a co odmienne, tak by nic w zachowaniu Rosjan Cię nie dziwiło i aby Twoje zachowanie nie dziwiło Rosjan.

dr Małgorzata Wiatr-Kmieciak: starszy wykładowca w Instytucie Filologii Rosyjskiej UAM.
dr Małgorzata Wiatr-Kmieciak

Komentarze studentów


M
Maria napisał/a: |

Super nauka podstaw rosyjskiego, wymowa słówek i zwrotów z bardzo dobrym akcentem. Wszystko ładnie zebrane tematycznie.

J
Janina napisał/a: |

Podstawy rosyjskiego na dobrym poziomie. Nauka przyjemna i pożyteczna. Akcentowanie poprawne.

M
Marta napisał/a: |

Super kurs rosyjskiego, taka wygodną naukę to ja lubię :O

B
Barbara napisał/a: |

Słownictwo i gramatyka na kursie ok.

B
Bartek napisał/a: |

Miałem problem czy zamówić rosyjski z elementami biznesu czy jednak zwykły początkujący, ostatecznie zdecydowałem, że jednak ten biznesowy. Kurs ciekawy, przejrzyście opracowany, postępy są, nie jest źle. Pozdrawiam całą szkołę

A
Artur napisał/a: |

Zagadnienia biznesowe warto znać, wiec jak już uczę się podstaw rosyjskiego to dlaczego nie nauczyć się i kilku zwrotów biznesowych, nigdy nic nie wiadomo, może się przydadzą :-) Pozdrawiam A.

J
Julita napisał/a: |

Dobry kurs podstaw rosyjskiego, genialna wymowa lektora, bardzo dobrze akcentuje wyrazy.

I
Iga napisał/a: |

Nie tylko nauczyłam się podstaw rosyjskiego z kursem eskk rosyjski w biznesie, ale i poznałam kilkadziesiąt zwrotów handlowych, które kto wie, może kiedyś uda mi się wykorzystać w pracy zawodowej. Kurs ok, lektor wspanialy.

N
Natalia napisał/a: |

Ciekawa tematyka kursu rosyjskiego. Szybka nauka zwrotów i słówek.

M
Monika napisał/a: |

Przyjemna nauka języka rosyjskiego.
Warto skorzystać

U
Ula napisał/a: |

Ciekawy podręcznik z elementami biznesu. Lektor języka rosyjskiego mówi wyraźnie i pięknie akcentuje, mogłabym go słuchać godzinami :-) Ciekawie opracowany tematycznie kurs, jak najbardziej polecam.

K
Kajetan napisał/a: |

Kurs jak kurs, ważne, że skuteczny.

M
Mariusz napisał/a: |

Podstawy rosyjskiego w bardzo przystępnej, ciekawej formie. Polecam zainteresowanym osobom ten kurs.

W
Wanda napisał/a: |

Polecam, poleca, jeszcze raz polecam naukę rosyjskiego z eskk.

M
Mati napisał/a: |

Super kurs rosyjskiego.
Pozdrawiam moją Panią nauczyciel i całe eskk.

R
Ryszard napisał/a: |

Podejmując decyzję zastanawiałem się czy kupić rosyjski z elementami biznesu dla początkujących czy sam rosyjski. Teraz wiem, że to była jedna z lepszych decyzji jakie w życiu podjąłem. Pozdrawiam całą szkołę językową.

S
Sławek napisał/a: |

Potwierdzam ten kurs rosyjskiego jest świetny!

A
Anna napisał/a: |

Ciekawie opracowany kurs rosyjskiego, a zagadnienia biznesowe niejednemu się przydadzą w życiu. Warto znać rosyjski nie tylko ze sfery życia codziennego, ostatnio będąc w Moskwie znajomy zgubił paszport, moja znajomość zagadnień biznesowych sprawdziła się w 100%.

R
Rafał napisał/a: |

Rosyjski biznesowy no proszę. Super

J
Jacek napisał/a: |

Dzisiaj jak już uczyć się języka to koniecznie z elementami biznesu powinno to dotyczyć szczególnie młodych ludzi na przyklad studentów. Taka tematyka zawsze się przydaje.

J
Janina napisał/a: |

Nareszcie mam czas na relaks. Dzieci daleko, wnuki wpadają od czasu do czasu, a babcia przynajmniej ma czas na ogródek, szycie i naukę ulubionego języka rosyjskiego. Pozdrawiam zespół eskk.

A
Asia napisał/a: |

Prowadzę liczne kontakty handlowe z kontrahentami na rynku rosyjskim. Kurs bardzo mi pomógł przełamać barierę językową. Polubiłam wasz system nauki, właśnie zakupiłam kolejny kurs - negocjacji :-)

P
Piotr napisał/a: |

Kurs rosyjskiego ok. Bardzo dziękuję nauczycielowi za opiekę, często miałem problemy szczególnie dotyczące poprawnego akcentowania poszczególnych wyrazów w zdaniach, ale zawsze mogłem liczyć na nauczyciela rosyjskiego w eskk. Dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość. Kłaniam się.

S
Szymon napisał/a: |

Kurs rosyjskiego oceniam wysoko, cena jak za zawartość kursu ok.

B
Bożena napisał/a: |

W firmie największym rynkiem zbytu jest właśnie Rosja, stąd moje zainteresowanie właśnie rosyjskim z elementami biznesu. Kurs zawiera mnóstwo słownictwa ułatwiającego komunikację naprawdę przydatnego w kontaktach handlowych. Materiały lekcyjne ok.

M
Misia napisał/a: |

Wspaniały kurs rosyjskiego.

K
Karolina napisał/a: |

Znałam już podstawy rosyjskiego ale o biznesowym rosyjskim nie miałam pojęcia. Teraz znacznie lepiej radzę sobie komunikacyjnie w kontaktach handlowych odkąd skończyłam ten kurs. Jest ok.

M
Magda napisał/a: |

Doskonale opracowane materiały do nauki rosyjskiego, a jako, że pracuje w firmie w której na co dzień ma się do czynienia z językiem rosyjskim bardzo się cieszę, ze kurs zawiera tyle cennych zagadnień biznesowych, szczególnie dotyczących handlu i komunikacji. Super kurs!

D
Dariusz napisał/a: |

Super kurs rosyjskiego, bardzo pomocny w kontaktach biznesowych. Audiobook pozwala się osłuchać z językach w różnych sferach życia. Dobry kurs.

A
Alicja napisał/a: |

Widzę, że sporo jest jeszcze entuzjastów języka rosyjskiego. Cieszę się, że nie będę sama na kursie. Moja firma prowadzi kontakty handlowe w języku rosyjskim więc kurs z pewnością da mi solidne podstawy w tej materii.

M
Marcin napisał/a: |

Znajomość języka angielskiego czy niemieckiego nikogo już nie dziwi. Jest wręcz podstawowym wymogiem narzucanym pracownikowi prze pracodawców. Osobiście wolę sobie stawiać bardziej ambitne cele. Wybrałem rosyjski, bo wierzę, że za jakiś czas znów zacieśnimy nasze kontakty między krajami, a mi będzie wówczas łatwiej znaleźć dobrze płatną pracę.

J
Joanna B. napisał/a: |

Bardzo przydatny kurs rosyjskiego. Pracuje w firmie, która eksportuje towary do Rosji, kurs bardzo mi pomógł w pierwszych miesiącach pracy.

J
Jadzia napisał/a: |

Zajmuje się eksportem w firmie zagadnienia biznesowe z kursu wykorzystuję na co dzień w pracy. Polecam.

Z
Zdzisław napisał/a: |

Rosyjski w biznesie tego kursu szukałem.

M
Mateusz napisał/a: |

Witam, rozpocząłem naukę rosyjskiego w eskk. Ciekawe jak mi pójdzie :-)

Łukasz napisał/a: |

Ten kurs biznesowy rosyjskiego zawiera bardzo przydatne dialogi i zwroty, które niejednokrotnie miałem okazję wykorzystać w pracy zawodowej. Produkt godny polecenia.

W
Wacław T. napisał/a: |

Kupiłem ten kurs tak naprawdę z ciekawości. Miłe zaskoczenie po otrzymaniu pierwszych dwóch lekcji. Zapowiada się interesująco.

A
Ada napisał/a: |

Pewnie że możesz a nawet powinnaś wysyłać prace domowe do sprawdzenia nauczycielowi.Możesz to robić przez 16 mcy i nawet jeszcze przez kolejnych 6, jakby po ukończeniu kursu, czyli razem 22 mce :).

J
Jowita napisał/a: |

Chciałam kupić kurs rosyjskiego z elementami biznesu w opcji jednorazowej. Czyli nabyć wszystkie lekcje na raz. I teraz pytanie. Czy będę miała możliwość wysyłania prac domowych po otrzymaniu kursu, w przeciągu szesnastu miesięcy ? Zależy mi aby ktoś nadzorował moją naukę i dlatego pytam.

Z
Zbyszek napisał/a: |

Byłem swego czasu w Rosji przez kilka tygodni i zawsze wydawało mi się że Polak z Rosjaninem się „dogada”. Jednak tak nie jest. Miałem olbrzymie trudności z podstawowymi dialogami, w sklepie, u lekarza czy na poczcie. Dlatego zdając sobie sprawę z tego, że jeszcze Rosję niejednokrotnie odwiedzę, zapisałem się na ten kurs. Wprawdzie jestem dopiero początkującym, ale już widzę, że zawiera wszystko co jest do nauki rosyjskiego potrzebne.

Z
Zbyszek napisał/a: |

Byłem swego czasu w Rosji przez kilka tygodni i zawsze wydawało mi się że Polak z Rosjaninem się „dogada”. Jednak tak nie jest. Miałem olbrzymie trudności z podstawowymi dialogami, w sklepie, u lekarza czy na poczcie. Dlatego zdając sobie sprawę z tego, że jeszcze Rosję niejednokrotnie

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO