Kurs niderlandzkiego z elementami biznesu również z wersją ONLINE

Kurs „Niderlandzki dla początkujących z elementami biznesu” to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka oraz poznać słownictwo związane z zagadnieniami biznesowymi i ekonomią. Opracowane z troską o jakość merytoryczną i komfort użytkowania materiały, pozwolą Ci opanować ponad 3500 zwrotów z tematyki ogólnej, a także przeszło 1000 wyrażeń związanych z biznesem oraz rynkiem pracy.

Nauczysz się, jakim językiem posługiwać się w biurze, a jak rozmawiać podczas spotkań towarzyskich. Zdobędziesz wiedzę na temat tego, w jaki sposób zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej, negocjować umowy, a także wyróżniać najważniejsze aspekty związane z zakładaniem firmy jednoosobowej. Kurs niderlandzkiego ESKK to ponadto wspaniała okazja, by poznać kulturę i zwyczaje Holendrów, Belgów oraz mieszkańców Surinam.

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

20 podręczników (16 z tematyki ogólnej i 4 poświęcone zagadnieniom biznesowym) zawierających 40 lekcji, dzięki którym poznasz 4500 słów i zwrotów. Materiał w lekcjach jest porcjowany – na opanowanie każdej części wystarczy tylko 15-30 minut. Do wyboru podręcznik w wersji papierowej lub pdf. Nagrania uzupełniają lekcje i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogów. Są dostępne na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici użytkownicy języka niderlandzkiego.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka nauka na smartfonie i komputerze: aplikacja posiada gotowe bazy słówek oraz opcję dodawania nowych, pozwala na odsłuchiwanie dźwięków i sprawdziany ze słuchu. Zawiera moduł rejestrujący postępy w nauce, czytelne statystyki, testy podsumowujące.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Masz zagwarantowaną opiekę nauczyciela – doświadczonego lektora języka niderlandzkiego, który będzie sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał problematyczne zagadnienia i motywował do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

w cenie 94 zł 75,20 zł /pakiet

Opcje dodatkowe:

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Interaktywne lekcje pozwalają na skuteczne i wygodne doskonalenie różnych umiejętności językowych. Angażujące ćwiczenia stawiają na praktyczną naukę słówek, również poprzez zabawę. Kurs zawiera różnorodne przykłady, liczne ilustracje oraz testy podsumowujące.

Audiobook ESKK

Audiobook

Kurs przełożony na materiał do słuchania - wystarczy słuchać i powtarzać słowa i zwroty za lektorem, np. podczas jazdy samochodem. Łącznie to ponad 21 godzin nagrań dostępnych na platformie online. W nagraniach uczestniczyli profesjonalny lektor oraz użytkownicy języka niderlandzkiego.

+ 16 zł/pakiet
Okładka kursu „Niderlandzki”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2 + B1

Cena: od 75,20

Opinie: (37 głosów)

Świadectwo: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO
Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 20% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Studenci często pytają mnie, czy warto odrabiać prace domowe. Mimo że w ESKK nie ma takiego obowiązku, odrabianie zadań domowych przynosi wiele korzyści – pozwala powtórzyć materiał i utrwalić wiadomości. Co więcej, masz do dyspozycji bardzo wygodną formułę - brak sztywnych terminów, żadnych ocen i stresu. Dlaczego nie skorzystać?

Lucyna Harajewicz: filolog anglistyki, dyrektor ds. edukacyjnych ESKK, główny metodyk ESKK.
Lucyna Harajewicz

Komentarze studentów


W
Wiktor napisał/a: |

Skuteczny kurs podstaw niderlandzkiego, tak jak mówią autorzy kursu 30 minut dziennie wystarcza na opanowanie danej partii materiału. Pozdrawiam całą szkołę językową W.

M
Marian napisał/a: |

Nauka niderlandzkiego nie poszła na marne, obecnie potrafię dogadać się w podstawowych codziennych sytuacjach, zamawiając jedzenie, czy kupując bilet. Przyjemna nauka podstawowych zwrotów i słówek polecam.

J
Jolka napisał/a: |

Strasznie na poczatku się bałam nauki holenderskiego, ale zupełnie bezpodstawnie, lekcje są przystępnie opracowane a nauka słówek czy zwrotów nie sprawia żadnych problemów. Pozdr. Jolka

I
Irenka napisał/a: |

Fajna nauka holenderskiego we własnym tempie, bez żadnych uciążliwych dojazdów.

J
Jola napisał/a: |

Świetna nauka holenderskiego, przeplatana słownictwem biznesowym. Pracując w Holandii często wykorzystuję wyuczone na kursie zwroty. Pozdrawiam całą szkołę językową.

P
Paweł napisał/a: |

Miodzio kurs, właśnie takiego szukałem.
Już po lekcji próbnej byłem pewny, że to to!

A
Adam napisał/a: |

Kurs niderlandzkiego ok.
Szybko chciałem opanować holenderski i w miarę mi się to udało, trochę jeszcze kuleje moja wymowa ale z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej, Dobry kurs z gramatyka i słownictwem ułożonym tematycznie, polecam

B
Bartek napisał/a: |

Nie maiłem wyjścia musiałem szybko poszukać szkoły, która w trybie pilnym nauczy mnie holenderskiego, no i znalazłem :-) Dziękuję za wszystkie materiały i za opiekę, to był rok pełen pracy. Chciałbym jednocześnie podziękować za cierpliwość i wsparcie podczas nauki, bez Państwa pomocy nie dokonałbym tego tak szybko. Pozdrawiam serdecznie

K
Konrad napisał/a: |

Rozpocząłem nauka zaraz jak tylko zamieszkałem w Hadze. Z żoną otworzyliśmy małą cukiernię, szybka nauka podstaw holenderskiego była koniecznością. Polecam ten kurs, łatwa, szybka i bezstresowa nauka holenderskiego. Poświęcaliśmy z żoną wieczorem około godzinki na naukę, efekty murowane. Pozdrawiamy szkołę oraz przemiłą Panią Nauczyciel.

E
Ewa napisał/a: |

Nauka holenderskiego może być przyjemna i skuteczna. Polecam materiały edukacyjne eskk, są doskonale przygotowane pod kątem nauki w zaciszu domowym, bez dostępu do nauczyciela.

G
Gwidon napisał/a: |

Dobry kurs nauki holenderskiego.
Mało takich na rynku.

W
Wojtek napisał/a: |

Dobra kurs, dobra cena, tylko język trudny :-(
Uczę się od trzech miesięcy i nadal mam problemy z przyswajaniem holenderskich słówek, bo o zwrotach na razie nie ma mowy. Chyba muszę jednak poświecić więcej czasu niż sugeruje program, bo nawet pół godzinki dziennie to mało na mój przypadek.

S
Sławek napisał/a: |

Extra kursy.
Perfekcyjna metoda nauczania języków.

M
Maksiuś napisał/a: |

Przydatne zagadnienia biznesowe, może nie przydają się na co dzień, ale warto je znać. Kurs polecam, trudno na rynku trafić na lepszy.

I
Igor napisał/a: |

rewela kurs holenderskiego

I
Ignacy napisał/a: |

Warto znać zagadnienia biznesowe w każdym języku. Zaczynając tu pracę nie posługiwałem się holenderskiem, a językiem angielskim, ale jak po roku zakładałem już własną działalność zagadnienia z kursu okazały się jednak przydatne :-) Polecam naukę holenderskiego z eskk.

R
Robert napisał/a: |

Materiały pierwszorzędne do nauki holenderskiego, ale sam język potwornie trudny. Mam nadzieję, że z czasem przekonam się do tego języka.

J
Jan napisał/a: |

Dobry kurs holenderskiego.
Szybko się o tym przekonacie.
Zadowolony student Jan

T
Tadeusz napisał/a: |

Rozglądam się za pracą w Holandii, więc myślę, ze nauka holenderskiego z elementami biznesu jak najbardziej mi się przyda. Fajnie tematycznie poukładany kurs. Dialogi i ćwiczenia bez zarzutu. Trochę wiecej zapału do nauki by się tylko przydało :)

J
Julia napisał/a: |

Skuteczna nauka holenderskiego. Warto wziąć pod uwagę kurs eskk rozpatrując naukę niderlandzkiego.

B
Bartosz napisał/a: |

Długo się zastanawiałem nad zakupem kursu niderlandzkiego. Naprawdę kilka miesięcy szukałem w necie odpowiedniej oferty, po pierwsze trudno znaleźć naukę niderlandzkiego a już trafić na podręcznik do samodzielnej nauki to wręcz graniczy z cudem. Na forum znalazłem wpis, że ktoś niderlandzkiego uczył się w eskk i w ten sposób trafiłem do Państwa. Chciałbym polecić wszystkim naukę holenderskiego z eskk, lekcje bardzo czytelne, mnóstwo ćwiczeń, przydatne dialog, niesamowicie efektywny system powtórek przetestowałem na sobie, lektor mówi powoli wyraźnie, wspaniały kurs poleca i przy okazji oczywiście pozdrawiam całą szkołę językową. B.

S
Sylwia napisał/a: |

Uczę sie niderlandzkiego od pół roku, razem z Męzem prowadzimy sklep w małej miejscowość na południu Holandii. Chciałam podziękować eskk za stworzenie możliwości nauki na odległość holenderskiego, to niesamowite udogodnienie dla takich osób jak Ja. Pozdrawiam.

A
Antoni napisał/a: |

rewelacyjny kurs holenderskiego. Brawo!

J
Jacek napisał/a: |

Super kurs! Nauczyłem się języka niderlandzkiego dosłownie w pól roku, ok podstaw niderlandzkiego. Jestem zafascynowany materiałami eskk, wszystko pięknie opisane, lektor idealny, ćwiczenia przyjemne i ciekawe. Wspaniała nauka języka. Przyznaję wyróżnienie waszej szkole językowej.

E
Emilia napisał/a: |

Efektywna nauka holenderskiego. Lektor bardzo dokładny, nawet moja obecna nauczyciela języka holenderskiego przyznała, że akcent lektora jest perfekcyjny. Obecnie kontynuuję naukę języka holenderskiego prywatnie przez konwersacje ale swoje pierwsze kroki w zakresie znajomości holenderskiego stawiałam właśnie z kursem eskk. Wspaniały kurs, wspaniali opiekunowie. Pozdrawiam!

M
Melania napisał/a: |

Dobrze opracowny kurs niderlandzkiego, a elementy biznesu w pracy zawsze się przydają :-)

L
Lucyna napisał/a: |

Bardzo dobry kurs. Tematy wyjaśnione w przystępny sposób, różnorodne metody nauki.

W
Włodek napisał/a: |

Trudny język ale wyjątkowo dobrze opracowany. Materiały do słuchania można zabrać wszędzie ze sobą, do tego ciekawie opracowany kurs online. Warto spróbować nauki niderlandzkiegow tym wydaniu.

E
Elka napisał/a: |

Kurs niderlandzkiego OK.

I
Ignacy napisał/a: |

Bardzo ciężko znaleźć jakiekolwiek materiały edukacyjne do nauki niderlandzkiego. Ten kurs naprawdę oceniam wysoko. Jeszcze nie raz skorzystam z Państwa oferty.

W
Wiesia napisał/a: |

Kurs niderlandzkiego na przyzwoitym poziomie.

A
Anna napisał/a: |

Kurs jest bardzo dobry. Znacznie efektywniejszy niż ten na który uczęszczam stacjonarnie. Jest dopracowany, bez błędów. Online jest piękny pod względem estetycznym. Lekcje są obszerne, wszystko jest wytłumaczone. Możliwość konsultacji z lektorem jest naprawdę świetna, można zapytać o wszystko, a odpowiedzi są pełne treści i wiedzy. Jestem pod dużym wrażeniem tego kursu.

A
Artur napisał/a: |

Dobry kurs niderlandzkiego!

A
Alojzy napisał/a: |

Nie przypuszczałem, że trafię na materiały do nauki niderlandzkiego i to online. Musze pochwalić firmę za dobrej jakości produkt. Fantastyczny kurs!

Z
Zachary napisał/a: |

Holenderski w biznesie przydał się w mojej pracy zarobkowej. Polecam wszystkim, którzy na co dzień posługują się niderlandzkim.

I
Ilona napisał/a: |

Pracuję w firmie holenderskiej, nieoczekiwanie zwiększono mój zakres obowiązków więc zaczęłam uczyć się biznesu komunikacyjnego. Dzięki eskk za ten kurs holenderskiego.

A
Anka napisał/a: |

Dobrze przygotowany merytorycznie kurs. Od niedawna utrzymuję kontakty handlowe w języku niderlandzkim i szukałam kursu, który szybko pomoże mi poznać fachowe biznesowe słownictwo w tym języku. Chyba dobrze zainwestowałam :-) pozdrawiam

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO