Kurs „Jak założyć i prowadzić własną firmę” w wersji ONLINE

Czy wiesz, że…
Ponad połowa młodych Polaków chciałaby prowadzić własny biznes?

Zostań swoim szefem! Własna działalność gospodarcza daje możliwość spełnienia marzeń, samorealizacji oraz swobodnego dysponowania czasem i umiejętnościami. Jednak ogrom formalności gasi zapał wielu początkujących przedsiębiorców. Ty możesz tego uniknąć!

Kurs online „Jak założyć i prowadzić własną firmę” ułatwia poruszanie się w gąszczu przepisów i pokonanie trudności związanych z uruchomieniem własnego biznesu. Pełni funkcję poradnika adresowanego do osób, które rozważają założenie własnej działalności gospodarczej.

Chcesz pracować wreszcie na własny rachunek? A może kończysz szkołę i myślisz o usamodzielnieniu się? To szkolenie przeprowadzi Cię przez kolejne etapy tworzenia firmy. Pomoże analizować rynek i stworzyć dobry biznesplan, a przede wszystkim w klarowny sposób wyjaśni wszystkie formalne zawiłości, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć.

Teraz kurs w wygodnej wersji ONLINE:

czas ESKK

praktyczne zagadnienia z dziedziny zarządzania, marketingu, księgowości, rachunkowości i podatków,

słówka ESKK

wszystkie informacje zebrane w jednym miejscu, w formie 6 obszernych modułów,

nauczyciel ESKK

wsparcie dla Twojej firmy w formie przystępnych przykładów, zadań, schematów oraz wzorów umów,

online ESKK

materiały aktualizowane na bieżąco, dostępne w dowolnym miejscu i czasie.

Okładka kursu „Jak założyć i prowadzić własną firmę”

Liczba modułów 6

Poziom trudności: początkujący

Cena: od 196,80

Opinie: (20 głosów)

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 20% RABATU!

Cennik kursu

Metoda standard
  • 246 zł 196,80 za cały kurs
  • Moduły dostępne online
  • Zamawiam

Po zakupie otrzymujesz od razu komplet materiałów dostępnych przez cały rok na platformie online.

Komentarze studentów


S
Sylwia napisał/a: |

Prowadzenie własnej firmy wcale nie jest takie proste, szczególnie początki i ta biurokracja. Kurs bardzo mi pomógł szczególnie na starcie, nie traciłam czasu na wyszukiwanie co gdzie trzeba załatwić kurs posiada wiele odnośników do najważniejszych formalności. Polecam tę lekturę każdemu przedsiębiorcy

A
Adam napisał/a: |

Świetna lektura, polecam

Z
Zbyszek napisał/a: |

Dobry kurs online, polecam

A
Antoni napisał/a: |

Dobry poradnik na start, mam tu wszystkie informacje odnośnie wszelkich umów, rozporządzeń, ustaw itp. nie muszę szukać i główkować, łatwy dostęp online, a doradztwo jak najbardziej przydatne, tylko wiadomo trzeba oczywiście dopasować do branży, w której się prowadzi biznes.

C
Czesław napisał/a: |

Własne przedsięwzięcia trzeba dobrze zaplanować, każdy kurs przybliżający do finalnego celu jest dobry, również ten eskk Trzeba pamiętać o każdej płaszczyźnie swojej firmy nie tylko tej biznesowej, ale własnie kadro-finansowej, bo właśnie w tej materii okazuje się, ze potem jest najwięcej problemów. Pozdrawiam

A
Anita napisał/a: |

jak założyć własną firmę - najlepiej z kursem eskk, polecam tę lekturę, wszystko ładnie spisane na kilku dziesięciu stronach A4. Od przepisów prawnych, przez sprawy kadrowo-księgowe aż po skuteczny marketing.

S
Sebastian napisał/a: |

Kurs własna firma zamówiony. Bardzo liczę, że mi także pomoże uporać się z problemami na starcie.

I
Iwona napisał/a: |

Na własnym biznesie warto znac się dobrze i ten kurs to umożliwia. Nawet nie wiecie ile czasu udało mi się zaoszczędzić na formalnościach związanych ze startem firmy. Pozdrawiam kadrę eskk i wszystkich kursantów

A
Anna napisał/a: |

Po kursie, miałam znacznie mniej obaw przy zakładaniu swojego zakładu kosmetycznego, także polecam wszystkim planującym swoja działalność!

R
Robert napisał/a: |

Bardzo dobry kurs wspierający młodych inwestorów.
Z praktycznej wiedzy tego kursu korzystam do dziś.

K
Karol napisał/a: |

Bardzo fajny kurs online dla przymierzających się do własnego biznesu.

M
Mariusz napisał/a: |

Idealny kurs na początek własnej ścieżki kariery zawodowej. Mnóstwo praktycznych porad czego nie przegapić i co mieć na uwadze zakładając własny biznes. Wygodna forma kursu online, polecam.

J
Jan napisał/a: |

Prowadzenie własnej firmy to wyzwanie naprawdę dla ludzi odważnych i o mocnych nerwach. Wiedza z kursu przydała się w moim przypadku aż trzykrotnie. Polecam zatem ten kurs online.

A
Aleksander napisał/a: |

Niesamowity kurs online. Już poleciłem swojemu znajomemu wasz kurs własna firma.

P
Przemek napisał/a: |

Kurs własna firma wprost wymarzony nie tylko wprowadza w tajniki prowadzenia własnej firmy ale tez ostrzega przed zagrożeniami i pozwala uniknąć wielu kłopotów nie tylko finansowych. Taki podręcznik powinien być obowiązkowy dla każdego.

J
Julia napisał/a: |

Potwierdzam kurs własna firma bardzo przydatny przy stawianiu pierwszych kroków w nowym biznesie. Akurat z Mężem rozpoczynamy handel sprzętem ogrodowym i chcieliśmy jak najwięcej spraw księgowo-kadrowych ogarnąć własnymi rękoma. Kurs skutecznie to umożliwia. Plecam

T
Tadeusz napisał/a: |

Fantastyczny kurs własna firma. Wszystkie dokumenty zgromadzone w jednym miejscu. Nie trzeba tracić czasu na poszukiwania informacji w necie. Takie materiały do mnie trafiają. Kurs ok.

M
Mateusz napisał/a: |

Praktyczny kurs jak założyć włśną firmę, do tego online. Dosłownie wszystko w jednej pigułce. Dostęp do niezbędnych papierów bez niepotrzebnego szukania w sieci. Super!

A
Aneta napisał/a: |

Doskonały poradnik jak zacząć własną działalność. Wszystkie wiadomości pogrupowane, zebrane w jednym miejscu, nie musiałam biegać po sieci wyszukiwać po kolei informacji. Extra kurs.

R
Rafał napisał/a: |

Bardzo praktyczne materiały dotyczące prowadzenia własnej firmy, uważam, że każdy powinien na starcie mieć taki produkt pod ręką. Pozwolił mi ruszyć z miejsca.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO