Kursy niemieckiego - samodzielna i efektywna nauka niemieckiego

Możesz wybrać kursy niemieckiego w jednej z czterech odsłon. Stworzone specjalnie do samodzielnej nauki kursy języka niemieckiego ESKK zawierają wszystkie materiały potrzebne, aby nauka niemieckiego stała się i przyjemna, i efektywna. W ramach kursu otrzymujesz praktyczne zeszyty lekcyjne oraz płyty CD, na których znajdziesz materiały audio wykorzystywane w trakcie lekcji. W nagraniach brali udział profesjonalny lektor oraz rodowici Niemcy.

Zeszyty zawierają przydatne na co dzień słownictwo oraz proste wyjaśnienia zasad gramatycznych, a także wiele ciekawych ćwiczeń. Każdy zeszyt kończy się pracą domową, którą wysyła się do sprawdzenia indywidualnemu nauczycielowi. Kursy niemieckiego ESKK to doskonałe przygotowanie do egzaminu na uznany w krajach Unii Europejskiej międzynarodowy certyfikat językowy TELC.

Nauka niemieckiego dla początkujących

Kurs niemieckiego dla początkujących wprowadza ponad 3000 najpowszechniej stosowanych słów, wyrażeń i zwrotów, także tych "z życia wziętych". Kursy niemieckiego od ESKK nastawione są na komunikację, a nowo wprowadzane słownictwo dotyczy tematów związanych z życiem codziennym, jak: robienie zakupów, zamawianie dań w restauracji, pytanie o drogę, podróże i środki transportu, opowiadanie o sobie, o rodzinie i miejscu zamieszkania. Wszystkie konstrukcje gramatyczne są wyjaśnione przystępnym językiem, a materiały tak opracowane, by omawiane zagadnienia od razu wykorzystywać w praktyce. Więcej o kursie »

Nauka niemieckiego dla średnio zaawansowanych

Kurs niemieckiego dla średnio zaawansowanych pozwala ugruntować znajomość języka oraz rozwinąć intuicję językową. Umożliwia również poszerzenie słownictwa o 2000 słów, wyrażeń i zwrotów. Omawiane w kursie zagadnienia gramatyczne opisane są w bardzo przystępny sposób i zawsze poparte przykładami. Po ukończeniu kursu będziesz umiał opowiedzieć o sobie, swoich podróżach, ulubionych formach spędzania czasu wolnego, a także opisać mieszkanie, podyskutować na takie tematy, jak zdrowie, praca i czynności dnia codziennego. Z przyjemnością obejrzysz niemiecki program, wysłuchasz audycji radiowej nadawanej w tym języku, przeczytasz także artykuł w niemieckiej gazecie. Więcej o kursie »

Nauka niemieckiego dla zaawansowanych

Kurs niemieckiego dla osób znających język na poziomie średnio zaawansowanym. Tematyka dotycząca życia codziennego pozwala opanować kolejne 2000 słów, zwrotów i bardziej złożonych wyrażeń. Wszystkie konstrukcje gramatyczne przedstawione są klarownie i poparte praktycznymi ćwiczeniami. Kursy niemieckiego na tym poziomie pozwalają na porozumienie się we wszystkich sytuacjach życia codziennego. Zabierzesz głos w czasie dyskusji na tematy społeczne czy kulturalne, takie jak: zdrowy tryb życia, wychowanie dzieci czy problemy dorastającej młodzieży. Bez trudu napiszesz podanie o pracę czy załatwisz sprawę w urzędzie. Niemiecki film, artykuł czy książka – obejrzysz je lub przeczytasz z prawdziwą przyjemnością. Więcej o kursie »

Niemiecki w biznesie

Nastawiony na komunikację biznesową kurs niemieckiego umożliwia opanowanie specjalistycznego słownictwa oraz poznanie specyfiki formalnych zachowań biznesowych obowiązujących w krajach niemieckojęzycznych. Nauka niemieckiego skoncentrowana jest na takich tematach, jak: marketing, finanse, transport, handel zagraniczny czy ubezpieczenia. Po zakończeniu kursu będziesz umiał napisać podanie o pracę w języku niemieckim, a także po niemiecku negocjować warunki swojej umowy o pracę. Stosując obowiązujące reguły, napiszesz po niemiecku pismo handlowe, zapytanie ofertowe, monit, a nawet wezwanie do zapłaty. Więcej o kursie »

Komentarze studentów


A
Ania Nowicka napisał/a: |

Z ESKK uczę się od dwóch lat, efekty są oszołamiające. Bardzo polecam kursy niemieckiego.

O
Olek napisał/a: |

Polecam naukę niemieckiego z eskk - dzięki półrocznej nauce udało mi się już opanować poziom B1.

H
Hanna napisał/a: |

Super!
Taką naukę to lubię :-)

M
Mateusz napisał/a: |

Potwierdzam co do niemieckiego w biznesie. Świetny wybór słownictwa. Jeśli interesuje cie ten kierunek, to warto mieć te materiały pod ręką.

B
Barbara napisał/a: |

Bardzo ciekawy kurs dla niemieckiego w biznesie. Takie kursy dla języków innych niż angielski wciąż są dość rzadkie. Ten zapewnia dobre przygotowanie do popularnych certyfikatów.

T
Tomasz napisał/a: |

Niby można znaleźć materiały do nauki niemieckiego samodzielnie, ale raz - raczej nie będą tak praktyczne jak te, dwa - nie będzie możliwości, tak jak tu, skonsultować tematów z nauczycielem. Myślę, że takie kursy jak ten niemieckiego to idealna rzecz dla takich osób, które chcą się szybko nauczyć na tyle, by radzić sobie w pracy i życiu codziennym. Ja jestem zadowolony z postępów, jakie w nauce niemieckiego zrobiłem z kursami ESKK.

M
Marcin napisał/a: |

Na razie jest jak najbardziej OK. Dużo słownictwie i nacisk na płynne mówienie. Tak jak piszą inne, dobry wybór słówek. Szybko można się nauczyć wszystkich takich, które są absolutnie niezbędne.

P
Piotr napisał/a: |

To, co podoba mi się w tym kursie niemieckiego, to fakt, że ćwiczenia różnego rodzaju - dla każdego znajdzie się cos, co mu odpowiada. No i można się uczyć kiedy się chce.

M
Marcin napisał/a: |

Wziąłem kurs dla początkujących, by lepiej poradzić sobię w pracy. Wcześniej robiłem sobie jakieś tam inne kursy no i uczyłem się w szkole. Ale efekty były średnie. Teraz bardziej mi się podoba, bo kurs jest wyjątkowo ciekawy. Wiadomości są stopniowane no i uczę się kiedy chcę. Na razie polecam ;)

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO