Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kursy niemieckiego ESKK – samodzielna i efektywna nauka niemieckiego

Skuteczna nauka niemieckiego pozwoli Ci zwiększyć Twoją konkurencyjność na rynku pracy i umiejętności językowe. W ESKK możesz wybrać kurs języka niemieckiego w jednej z czterech odsłon. Stworzone specjalnie do samodzielnej nauki lekcje języka niemieckiego ESKK zawierają wszystkie materiały potrzebne, aby nauka tego języka stała się źródłem przyjemności i stałego rozwoju. W ramach naszych kursów otrzymujesz praktyczne podręczniki w wersji drukowanej lub elektronicznej oraz materiały audio wykorzystywane w trakcie lekcji. W nagraniach brali udział profesjonalny lektor oraz rodowici Niemcy.

Co sprawia, że nauka języka niemieckiego poprzez nasze kursy przynosi takie efekty? Opracowane przez nas podręczniki zawierają przydatne na co dzień słownictwo oraz proste wyjaśnienia zasad gramatycznych, a także wiele ciekawych ćwiczeń. Wszystkie zawarte w nich lekcje niemieckiego kończą się nieobowiązkową pracą domową, którą wysyła się do sprawdzenia indywidualnemu nauczycielowi. Warto podkreślić, że kursy języka niemieckiego ESKK to doskonałe przygotowanie do egzaminu na uznawany w krajach Unii Europejskiej międzynarodowy certyfikat językowy TELC.

Mamy 30-letnie doświadczenie w kształceniu na odległość, które zaowocowało różnorodnością form, jaką wyróżniają się kursy językowe ESKK. Dzięki nim możliwa jest skuteczna i szybka nauka niemieckiego, która pozwoli Ci osiągnąć obrany cel w postaci swobody językowej.

Nauka niemieckiego dla początkujących

Kurs języka niemieckiego dla początkujących przybliży ponad 3000 najpowszechniej stosowanych słów, wyrażeń i zwrotów, które użyjesz w codziennych sytuacjach komunikacyjnych po niemiecku. Lekcje języka niemieckiego od ESKK wprowadzają słownictwo związane z życiem codziennym jak: robienie zakupów, zamawianie dań w restauracji, pytanie o drogę, podróże i środki transportu, opowiadanie o sobie, o rodzinie i miejscu zamieszkania. Internetowy kurs niemieckiego zawiera również zagadnienia gramatyczne wyjaśnione przystępnym językiem, a materiały tak opracowane, by omawiane zagadnienia od razu wykorzystywać w praktyce. Więcej o kursie »

Nauka niemieckiego dla średnio zaawansowanych

Intensywny kurs niemieckiego języka niemieckiego dla średnio zaawansowanych pomoże ugruntować znajomość podstaw niemieckiego oraz rozwinąć intuicję językową. Wzbogaci Twoje słownictwo o 2000 słów, wyrażeń i zwrotów. Omawiane w kursie zagadnienia gramatyczne opisane są w bardzo przystępny sposób i zawsze poparte przykładami. Po ukończeniu kursu niemieckiego zyskasz większą swobodę w opowiadaniu o sobie, swoich podróżach, ulubionych formach spędzania czasu wolnego, a także opisać mieszkanie, podyskutować na takie tematy, jak zdrowie, praca i czynności dnia codziennego. Kurs niemieckiego online ułatwi Ci oglądanie niemieckich programów, słuchanie audycji radiowej nadawanej w tym języku oraz czytania artykułów w niemieckiej gazecie i portalach internetowych. Więcej o kursie »

Nauka niemieckiego dla zaawansowanych

Kurs niemieckiego dla osób znających język na poziomie średnio zaawansowanym. Nauka niemieckiego w domu będzie przyjemna dzięki tematom lekcji niemieckiego, związanym z życiem codziennym. Język niemiecki dla zaawansowanych to poziom, na którym przyswoisz kolejne 2000 słów, zwrotów i złożonych wyrażeń. Wszystkie konstrukcje gramatyczne przedstawione są klarownie i poparte praktycznymi ćwiczeniami. Kurs niemieckiego umożliwi Ci porozumiewanie się we wszystkich sytuacjach życia codziennego. Zabierzesz głos w czasie dyskusji na tematy społeczne czy kulturalne, takie jak: zdrowy tryb życia, wychowanie dzieci czy problemy dorastającej młodzieży. Niemiecki dla zaawansowanych może stać się również przepustką do zdobycia lepszej pracy. Po nim bez trudu napiszesz podanie o pracę po niemiecku oraz załatwisz sprawę w urzędzie Więcej o kursie »

Niemiecki w biznesie

Rozpocznij lekcje niemieckiego online, nastawione na komunikację biznesową. Kurs „Niemiecki w biznesie” umożliwia opanowanie specjalistycznego słownictwa oraz poznanie specyfiki formalnych zachowań biznesowych obowiązujących w krajach niemieckojęzycznych. Intensywna nauka niemieckiego przez Internet skupia się na takich tematach jak: marketing, finanse, transport, handel zagraniczny czy ubezpieczenia. Po zakończeniu kursu będziesz umiał napisać podanie o pracę w języku niemieckim, a także po niemiecku negocjować warunki swojej umowy o pracę. Efektywna nauka niemieckiego pozwoli Ci również na zastosowanie obowiązujących reguł biznesowych w praktyce. Bez trudu napiszesz po niemiecku pismo handlowe, zapytanie ofertowe, monit, a nawet wezwanie do zapłaty. Więcej o kursie »

Nauka niemieckiego online w ESKK to czysta przyjemność!

Nauka języka niemieckiego może być fascynującym wyzwaniem, a nie przykrym obowiązkiem. Oferta ESKK obejmuje różnorodne kursy języka niemieckiego, które dostosujemy do Twoich potrzeb i poziomu zaawansowania.

Dlaczego warto wybrać kurs języka niemieckiego online od ESKK?

Dlaczego warto wybrać nasze kursy niemieckiego? Kurs niemieckiego online to doskonała opcja dla tych, którzy chcą uczyć się w komfortowym środowisku własnego domu. Oferujemy zarówno lekcje niemieckiego dla początkujących, jak i kursy dostosowane do osób znajdujących się na innym poziomie zaawansowania językowego.

Kompleksowy kurs niemieckiego online

Każdy kurs języka niemieckiego online zawiera materiały edukacyjne, ćwiczenia praktyczne i wsparcie instruktora. Lekcje niemieckiego w ESKK prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, którzy pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele w nauce. Co więcej, nasze kursy niemieckiego oferują możliwość uzyskania certyfikatu potwierdzającego Twój poziom językowy. To ważne, jeśli planujesz studia lub pracę w niemieckojęzycznym środowisku.

Sprawdzone kursy niemieckiego z certyfikatem

Nauka niemieckiego przez internet staje się coraz bardziej popularna, ponieważ daje Ci elastyczność i wygodę nauki niemieckiego w domu. Lekcje niemieckiego online są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, którzy pomogą Ci opanować ten język w efektywny sposób. Kursy języka niemieckiego online z certyfikatem to także inwestycja w swoją przyszłość. Posiadanie certyfikatu potwierdzającego Twój poziom językowy może otworzyć przed Tobą wiele możliwości zawodowych i edukacyjnych. Oferujemy różnorodne kursy niemieckiego, w tym:

Niemiecki online w atrakcyjnej cenie

Jeśli zastanawiasz się nad ceną kursu niemieckiego, to nie musisz się jej obawiać. Niemiecki kurs online ESKK nie jest drogi. Dostęp do kursu niemieckiego online w domu pozwala Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na dojazdy do szkoły. Nauka języka niemieckiego online to szansa na rozwijanie swoich umiejętności językowych w wygodny sposób. Lekcje niemieckiego online w ESKK są dynamiczne i interaktywne, co sprawia, że nauka staje się jeszcze bardziej interesująca.

Lekcje niemieckiego online w ESKK – skuteczna nauka niemieckiego bez wychodzenia z domu

Lekcje języka niemieckiego w ESKK pozwalają na samodzielną naukę, zapewniając jednocześnie wsparcie doświadczonych nauczycieli, którzy wiedzą jak sprawić, aby nauka była efektywna i przyjemna. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, zyskujesz intensywny kurs języka niemieckiego, który pozwoli Ci szybko opanować niemiecki na oczekiwanym poziomie.

Oferta internetowych kursów niemieckiego daje Ci wyjątkową elastyczność. Sięgając po nasz kurs niemieckiego przez internet, otrzymujesz pakiet, który dostosowuje się do Twojego tempa nauki i planu dnia. Niezależnie od tego, czy uczysz się niemieckiego w domu, czy w innym miejscu, nasz kurs niemieckiego online z certyfikatem jest zawsze dostępny.

Rozpocznij naukę niemieckiego online i przekonaj się, jak efektywny może być ten sposób opanowywania języka obcego. Nasze kursy języka niemieckiego online to klucz do wypracowania solidnej znajomości tego języka na poziomie, który umożliwi Ci swobodną komunikację.

Skorzystaj z naszej oferty!

Komentarze studentów


A
Ania Nowicka napisał/a: |

Z ESKK uczę się od dwóch lat, efekty są oszołamiające. Bardzo polecam kursy niemieckiego.

O
Olek napisał/a: |

Polecam naukę niemieckiego z eskk - dzięki półrocznej nauce udało mi się już opanować poziom B1.

H
Hanna napisał/a: |

Super!
Taką naukę to lubię :-)

M
Mateusz napisał/a: |

Potwierdzam co do niemieckiego w biznesie. Świetny wybór słownictwa. Jeśli interesuje cie ten kierunek, to warto mieć te materiały pod ręką.

B
Barbara napisał/a: |

Bardzo ciekawy kurs dla niemieckiego w biznesie. Takie kursy dla języków innych niż angielski wciąż są dość rzadkie. Ten zapewnia dobre przygotowanie do popularnych certyfikatów.

T
Tomasz napisał/a: |

Niby można znaleźć materiały do nauki niemieckiego samodzielnie, ale raz - raczej nie będą tak praktyczne jak te, dwa - nie będzie możliwości, tak jak tu, skonsultować tematów z nauczycielem. Myślę, że takie kursy jak ten niemieckiego to idealna rzecz dla takich osób, które chcą się szybko nauczyć na tyle, by radzić sobie w pracy i życiu codziennym. Ja jestem zadowolony z postępów, jakie w nauce niemieckiego zrobiłem z kursami ESKK.

M
Marcin napisał/a: |

Na razie jest jak najbardziej OK. Dużo słownictwie i nacisk na płynne mówienie. Tak jak piszą inne, dobry wybór słówek. Szybko można się nauczyć wszystkich takich, które są absolutnie niezbędne.

P
Piotr napisał/a: |

To, co podoba mi się w tym kursie niemieckiego, to fakt, że ćwiczenia różnego rodzaju - dla każdego znajdzie się cos, co mu odpowiada. No i można się uczyć kiedy się chce.

M
Marcin napisał/a: |

Wziąłem kurs dla początkujących, by lepiej poradzić sobię w pracy. Wcześniej robiłem sobie jakieś tam inne kursy no i uczyłem się w szkole. Ale efekty były średnie. Teraz bardziej mi się podoba, bo kurs jest wyjątkowo ciekawy. Wiadomości są stopniowane no i uczę się kiedy chcę. Na razie polecam ;)

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO