Nauka hiszpańskiego – skuteczna i bezstresowa

Kursy hiszpańskiego w ESKK dostępne są na dwóch poziomach zaawansowania. Zawierają wszystkie materiały potrzebne, aby nauka hiszpańskiego była przyjemna i efektywna. W ramach kursu otrzymujesz opracowane specjalnie do samodzielnej nauki zeszyty oraz płyty CD z materiałami audio wykorzystywanymi w trakcie lekcji. W nagraniach brali udział profesjonalny lektor oraz rodowici Hiszpanie. Zeszyty zawierają praktyczne słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne (łatwa gramatyka), a także wiele ciekawych ćwiczeń. Nasze kursy hiszpańskiego zapewniają Ci opiekę profesjonalnego nauczyciela, który sprawdza prace domowe. Po ukończeniu kursów masz możliwość przystąpienia do egzaminów na międzynarodowy certyfikat TELC uznawany we wszystkich krajach UE.

Nauka hiszpańskiego dla początkujących

Uważa się, że hiszpański, a nie angielski, jest najłatwiejszym językiem na świecie. Zwłaszcza dla Polaków – zasady wymowy hiszpańskiej są zbliżone do obowiązujących w polszczyźnie. Kurs „Hiszpański dla początkujących” jest skoncentrowany na komunikacji. Dzięki tematyce dotyczącej życia codziennego kursy hiszpańskiego na tym poziomie umożliwiają skuteczną naukę ponad 3000 najczęściej używanych słów, wyrażeń i zwrotów. Opanujesz także podstawy gramatyki języka hiszpańskiego. Wprowadzane słownictwo oscyluje wokół tematyki bliskiej życiu, takiej jak: rodzina, hobby, sposoby spędzania czasu wolnego, mieszkanie, podróże, finanse, ekonomia, bankowość, handel czy budownictwo. Więcej o kursie »

Nauka hiszpańskiego dla średnio zaawansowanych

Na kursie "Hiszpański dla średnio zaawansowanych" poszerzysz słownictwo o 2000 słów, wyrażeń i zwrotów. Poznasz kolejne zagadnienia gramatyczne i rozwiniesz intuicję językową. Po ukończeniu kursu będziesz umiał opisać cechy charakteru swoje i swoich znajomych. Włączysz się do rozmowy na tematy społeczne, takie jak: zdrowe odżywianie, środowisko naturalne, osiągnięcia współczesnej techniki. Kursy hiszpańskiego zawierają wiele informacji na temat hiszpańskich świąt, zwyczajów i tradycji. Ten kurs hiszpańskiego wprowadza ponadto elementy języka potocznego i najczęściej używane hiszpańskie idiomy i przysłowia. Dzięki temu z łatwością porozumiesz się z mieszkańcami krajów hiszpańskojęzycznych, na przykład w czasie podróży czy wyjazdu do pracy w Hiszpanii. Więcej o kursie »

Komentarze studentów


J
JAN napisał/a: |

NA JAKIM NOŚNIKU I URZĄDZENIU MOŻNA ZWALNIAĆ I POWTARZAĆ NAGRANIE - FRAGMENTÓW - części lekcji POZDRAWIAM I GRATULUJE CO DO SZEROKOŚCI TEMATYKI JAN - ARCHITEKT

M
Marcin napisał/a: |

Mowią że hiszpański jest dość łatwy. M.in. dlatego zdecydowałem, że mogą uczyć się z kursem. I na razie jest bardzo zadowolony z tego wyboru. Lekcje są ciekawe i praktyczne, a wciąż mogę się konsultować z nauczycielem. Podobaja mi sie takie wstawki kulturowe, które przybliżają kraje hiszpanskojęzyczne.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO