Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Nauka hiszpańskiego – skuteczna i bezstresowa

Język hiszpański jest obecnie drugim najpowszechniej używanym językiem na Ziemi. Szacuje się, że mówi nim jako językiem ojczystym ponad pół miliarda osób, głównie w krajach Ameryki Południowej i Północnej oraz Europy. Znacznie więcej posługuje się nim na wszystkich kontynentach łącznie. Jeśli chcesz dołączyć do grona osób swobodnie posługujących się hiszpańskim czy udać się w podróż do kraju flamenco, corridy i leniwej sjesty, rozpocznij kurs hiszpańskiego. W ESKK oferujemy kursy językowe z podręcznikiem i audiobookiem lub naukę hiszpańskiego online z pakietem interaktywnym. Są one opracowane w taki sposób, aby nauka hiszpańskiego w domu była przyjemna i można ją było łatwo dostosować do planu dnia.

Dużym atutem naszego kursu hiszpańskiego jest to, że wchodzące w jego skład materiały są przygotowane z myślą o skutecznej, samodzielnej nauce. Lekcje hiszpańskiego zawarte w podręcznikach umożliwiają przyswajanie kolejnych partii materiału w odpowiednich nieprzeciążających dawkach, a dzięki materiałom audio nagranym przez profesjonalnych lektorów i rodowitych Hiszpanów, możesz z powodzeniem osłuchać się z prawidłową wymową charakterystyczną dla języka hiszpańskiego. Oferujemy również stałą opiekę nauczyciela oraz możliwość przystąpienia do egzaminów na międzynarodowy certyfikat TELC, uznawany w UE.

Nauka hiszpańskiego dla początkujących

Wiele osób uważa, że język hiszpański jest jednym z najłatwiejszych języków do przyswojenia. Szczególnie dla Polaków - za sprawą zbliżonych zasad wymowy. Skuteczny kurs językowy „Hiszpański dla początkujących”, oferowany przez ESKK skoncentrowany jest przede wszystkim na skutecznej komunikacji. Tematyka związana z codziennym życiem takim jak rodzina, hobby, spędzanie czasu wolnego, podróże, finanse, budownictwo czy transport, pozwolą przyswoić Ci ponad 3000 najczęściej używanych słów, zwrotów i wyrażeń. Poznasz również podstawową gramatykę, ułatwiającą komunikację w języku hiszpańskim, np. w trakcie podróży prywatnej lub służbowej. Zyskasz dostęp do platformy online, urozmaicającej samodzielne lekcje hiszpańskiego przez Internet dla dzieci i dorosłych. Więcej o kursie »

Nauka hiszpańskiego dla średnio zaawansowanych

Znasz już podstawy języka hiszpańskiego? Zapraszamy do kontynuacji podróży, w którą zabierze Cię kurs „Hiszpański dla średnio zaawansowanych”. Dzięki niemu zwiększysz słownictwo o ponad 3500 wyrażeń i zwrotów oraz poznasz zagadnienia gramatyczne. Ten poziom umożliwi Ci konwersacje na dodatkowe tematy, np. zdrowe odżywianie, środowisko naturalne czy osiągnięcia współczesnej techniki. Efektywną naukę online języka hiszpańskiego umilą Ci również zagadnienia związane z obchodzeniem hiszpańskich świąt, tradycją i kulturą oraz popularne idiomy i przysłowia. Ta wiedza z pewnością przyda Ci się podczas wyjazdu do krajów hiszpańskojęzycznych, np. w delegacje z pracy czy na wakacje ze znajomymi, czy rodziną. Więcej o kursie »

Atrakcyjna i efektywna nauka hiszpańskiego online

Jeśli preferujesz naukę przez internet, nasz kurs hiszpańskiego online jest idealnym rozwiązaniem. Oferujemy różne rodzaje kursów hiszpańskiego online, dzięki którym można jeszcze lepiej doskonalić umiejętności językowe. Platforma ESKK umożliwia dostęp do nauki hiszpańskiego online w dowolnym miejscu i czasie, co sprawia, że jest to wygodny sposób na zdobycie nowego języka.

Postaw na dobry kurs hiszpańskiego online od ESKK

Nasza oferta obejmuje naukę hiszpańskiego na różnych poziomach zaawansowania, aby umożliwić skuteczną edukację zarówno początkującym, jak i tym, którzy poznali już podstawy tego języka. Dostępne u nas kursy to m.in.:

Kurs hiszpańskiego online z certyfikatem TELC

Dla tych, którzy pragną uzyskać formalne potwierdzenie swoich umiejętności, proponujemy kompleksowy kurs hiszpańskiego online z certyfikatem TELC. Zdobycie takiego certyfikatu może być ważnym atutem na rynku pracy, gdzie znajomość języków obcych odgrywa coraz większą rolę. Lekcje hiszpańskiego, które składają się na nasze kursy, są skomponowane z nowoczesnych materiałów edukacyjnych i praktycznych ćwiczeń, dzięki czemu będziesz notować szybkie postępy zarówno w mowie, jak i piśmie. Umiejętności nabyte w trakcie kursu z pewnością pomogą Ci zdać egzamin na certyfikat TELC.

Nauka hiszpańskiego online – sam zdecyduj, kiedy się uczysz!

Jeśli jesteś zainteresowany nauką języka hiszpańskiego online, u nas masz dostęp do różnorodnych materiałów edukacyjnych, które ułatwią Ci zdobywanie nowych umiejętności językowych w komfortowym środowisku Twojego domu. Lekcje hiszpańskiego online są dostosowane do Twojego tempa nauki, dzięki czemu możesz uczyć się języka hiszpańskiego w dogodnym czasie.

Dlaczego warto zdecydować się na kurs hiszpańskiego przez internet?

Oferujemy elastyczny kurs hiszpańskiego przez internet, który daje Ci możliwość nauki w dowolnym miejscu, nawet w domowym zaciszu. Lekcje hiszpańskiego online w ESKK są dostosowane do Twojego tempa nauki, co umożliwia większa wygodę i elastyczność. Dzięki dobrym kursom hiszpańskiego online opanujesz język hiszpański w krótkim czasie.

Zamów nasz kurs i zaopatrz się w przydatne narzędzia do efektywnej nauki języka hiszpańskiego online, dzięki którym sprawnie rozwiniesz swoje umiejętności językowe.

Komentarze studentów


J
JAN napisał/a: |

NA JAKIM NOŚNIKU I URZĄDZENIU MOŻNA ZWALNIAĆ I POWTARZAĆ NAGRANIE - FRAGMENTÓW - części lekcji POZDRAWIAM I GRATULUJE CO DO SZEROKOŚCI TEMATYKI JAN - ARCHITEKT

M
Marcin napisał/a: |

Mowią że hiszpański jest dość łatwy. M.in. dlatego zdecydowałem, że mogą uczyć się z kursem. I na razie jest bardzo zadowolony z tego wyboru. Lekcje są ciekawe i praktyczne, a wciąż mogę się konsultować z nauczycielem. Podobaja mi sie takie wstawki kulturowe, które przybliżają kraje hiszpanskojęzyczne.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO