Nauka hiszpańskiego – skuteczna i bezstresowa

Język hiszpański jest obecnie drugim najpowszechniej używanym językiem na Ziemi. Szacuje się, że mówi nim, jako językiem ojczystym, ponad pół miliarda osób, głównie w krajach Ameryki Południowej i Północnej oraz Europy. Znacznie więcej posługuje się nim na wszystkich kontynentach łącznie. Jeśli chcesz dołączyć do grona osób swobodnie posługującym się hiszpańskim, udać się w podróż do kraju flamenco, corridy i leniwej sjesty, rozpocznij kurs hiszpańskiego. W ESKK oferujemy kursy językowe z podręcznikiem, audiobookiem lub naukę hiszpańskiego online z pakietem interaktywnym. Nauka w domu będzie przyjemna i dopasujesz ją do swojego planu dnia. Wybierz nasz kurs hiszpańskiego online, gdzie otrzymasz opracowane do samodzielnej nauki podręczniki z materiałami audio, nagranymi przez profesjonalnych lektorów i rodowitych Hiszpanów. Oferujemy również stałą opiekę nauczyciela oraz możliwość przystąpienia do egzaminów na międzynarodowy certyfikat TELC, uznawany w UE.

Nauka hiszpańskiego dla początkujących

Wiele osób uważa, że język hiszpański jest jednym z najłatwiejszych języków do przyswojenia. Szczególnie dla Polaków - za sprawą zbliżonych zasad wymowy. Skuteczny kurs językowy „Hiszpański dla początkujących”, oferowany przez ESKK skoncentrowany jest przede wszystkim na skutecznej komunikacji. Tematyka związana z codziennym życiem takim jak rodzina, hobby, spędzanie czasu wolnego, podróże, finanse, budownictwo czy transport, pozwolą przyswoić Ci ponad 3000 najczęściej używanych słów, zwrotów i wyrażeń. Poznasz również podstawową gramatykę, ułatwiającą komunikację w języku hiszpańskim, np. w trakcie podróży prywatnej lub służbowej. Zyskasz dostęp do platformy online, urozmaicającej samodzielne lekcje hiszpańskiego przez Internet dla dzieci i dorosłych. Więcej o kursie »

Nauka hiszpańskiego dla średnio zaawansowanych

Znasz już podstawy języka hiszpańskiego? Zapraszamy do kontynuacji podróży, w którą zabierze Cię kurs „Hiszpański dla średnio zaawansowanych”. Dzięki niemu zwiększysz słownictwo o ponad 3500 wyrażeń i zwrotów oraz poznasz zagadnienia gramatyczne. Ten poziom umożliwi Ci konwersacje na dodatkowe tematy, np. zdrowe odżywianie, środowisko naturalne czy osiągnięcia współczesnej techniki. Efektywną naukę online języka hiszpańskiego umilą Ci również zagadnienia związane z obchodzeniem hiszpańskich świąt, tradycją i kulturą oraz popularne idiomy i przysłowia. Ta wiedza z pewnością przyda Ci się podczas wyjazdu do krajów hiszpańskojęzycznych, np. w delegacje z pracy czy na wakacje ze znajomymi, czy rodziną. Więcej o kursie »

Komentarze studentów


J
JAN napisał/a: |

NA JAKIM NOŚNIKU I URZĄDZENIU MOŻNA ZWALNIAĆ I POWTARZAĆ NAGRANIE - FRAGMENTÓW - części lekcji POZDRAWIAM I GRATULUJE CO DO SZEROKOŚCI TEMATYKI JAN - ARCHITEKT

M
Marcin napisał/a: |

Mowią że hiszpański jest dość łatwy. M.in. dlatego zdecydowałem, że mogą uczyć się z kursem. I na razie jest bardzo zadowolony z tego wyboru. Lekcje są ciekawe i praktyczne, a wciąż mogę się konsultować z nauczycielem. Podobaja mi sie takie wstawki kulturowe, które przybliżają kraje hiszpanskojęzyczne.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO