Elementy kursu

Zeszyty z lekcjami

Kurs składa się z 20 zeszytów lekcyjnych zawierających 40 lekcji i umożliwia poznanie 3000 słów, zwrotów i wyrażeń. Materiał w lekcjach jest porcjowany. Dzięki temu na opanowanie każdej części wystarczy poświęcić pół godziny (nie przemęczasz się). Lekcje zawierają wiele ciekawych, nieszablonowych ćwiczeń oraz materiały do powtórek. Każdy zeszyt kończy się pracą domową, którą możesz wysłać swojemu nauczycielowi do sprawdzenia (prace domowe możesz wysyłać pocztą tradycyjną lub przez internet). W pierwszej przesyłce z materiałami otrzymasz ponadto praktyczny segregator w prezencie.

Dźwięki do lekcji

W ramach kursu otrzymujesz dźwięki do lekcji (łącznie ponad 17 godzin nagrań) na płytach oraz na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Anglicy. Każda lekcja zawiera ćwiczenia na rozumienie ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogi. Dźwięki stanowią integralną część kursu – uzupełniają lekcje w zeszytach i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń.

Posłuchaj teraz

Opieka nauczyciela

Pamiętaj – kurs „Angielski dla początkujących” przeznaczony jest do samodzielnej nauki, ale nie pozostawiamy Cię samemu sobie. Masz zagwarantowaną opiekę nauczyciela. Doświadczony lektor angielskiego będzie sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał zagadnienia, które sprawiają Ci problemy i… motywował do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Warto jednak korzystać z tej możliwości sprawdzenia postępów w nauce. Nauczyciel nie wystawia ocen.

Kurs online i multimedia

Kurs online i multimedia to profesjonalne narzędzia do nauki angielskiego stworzone w oparciu o materiały zawarte w zeszytach. Zostały dobrane tak, aby zapewnić skuteczną i wygodną naukę np. słówek czy czasowników frazowych), a jednocześnie umożliwić naukę przez zabawę. Zobacz:

Kurs ESKK online

Łatwe w obsłudze i niezwykle ciekawe lekcje multimedialne online:

  • 2000 interaktywnych ćwiczeń i przykładów
  • mnóstwo ilustracji, które ułatwiają zapamiętanie materiału
  • testy podsumowujące

Program i aplikacja MemoPlus

Szybka i skuteczna nauka słówek na komputerze i smartfonie:

  • gotowe bazy wszystkich słówek, wprowadzanych na kursie
  • możliwość odsłuchiwania dźwięków
  • opcja dodawania nowych słówek
  • moduł rejestrujący postępy w nauce
  • sprawdzian ze słuchu
  • czytelne statystyki

Audiobook

Audiobook to kurs „Angielski dla początkujących” przełożony na materiał do słuchania dostępny na platformie online. Pozwala przerabiać kolejne zagadnienia opisywane w zeszycie. Wystarczy słuchać i powtarzać słowa, zwroty oraz zdania za angielskim lektorem. Łącznie to ponad 21 godzin nagrań. Na naukę możesz poświęcić dowolną chwilę, np. czas, kiedy zajmujesz się obowiązkami domowymi, albo jedziesz do pracy. W nagraniach uczestniczyli profesjonalny lektor oraz rodowici Anglicy.

Posłuchaj teraz

Seria filmów „Don’t carry a dictionary”

Seria filmów do nauki języka angielskiego.

Materiały video do nauki języka angielskiego zostały stworzone przez doświadczonego nauczyciela - native speakera. W lekki i przystępny wprowadzają w różne aspekty języka. Poznasz praktyczne słownictwo i przećwiczysz prawidłową wymowę. Każdy odcinek jest poświęcony innej tematyce; zawiera porady językowe i ciekawostki kulturowe.

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO