Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs angielskiego dla początkujących również z wersją ONLINE

Poznaj język, którym posługuje się pół świata! Chcesz przyswoić język angielski dla początkujących? Wybierz kurs angielskiego od podstaw, który w prosty sposób nauczy Cię słów i zwrotów przydatnych w codziennym życiu. Zdobytą wiedzę wykorzystasz podczas wykonywania praktycznych ćwiczeń, dzięki czemu łatwiej przełamiesz barierę językową. Możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie, ponieważ kurs angielskiego dla początkujących dostępny jest także w wersji elektronicznej na platformie online. Lekcje języka angielskiego dla początkujących są różnorodne pod względem form. Sam wybierasz, z czego korzystasz. W ramach kursu oferujemy m.in. interaktywne lekcje online, aplikację do szybkiej nauki słówek, podręczniki, audiobooki oraz nagrania audio i video, współtworzone przez profesjonalnych lingwistów i rodowitych Anglików. Nauka języka angielskiego od podstaw będzie szybka i skuteczna, bo tylko taką wyróżniają się kursy językowe ESKK. Z naszego kursu skorzystało już prawie 300 000 osób! Dołącz do nich! Sprawdź także inne kursy angielskiego od ESKK.

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

“Angielski dla początkujących” to kurs składający się z 20 podręczników zawierających 40 lekcji. Dzięki nim poznasz 3000 słów i zwrotów. Materiał został podzielony – na opanowanie każdej części wystarczy 15-30 minut. Oferujemy podręcznik w wersji drukowanej lub elektronicznej. Cennym uzupełnieniem są 17-godzinne nagrania lektora i rodowitych Anglików, które ułatwiają wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogów. Materiały te są dostępne online.
Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka nauka języka angielskiego dla początkujących na smartfonie lub komputerze. Skorzystaj z naszej aplikacji z gotową bazą słówek i możliwością zapisywania nowych. Dzięki niej odsłuchasz dźwięki i wykonasz sprawdziany audio. Zawiera moduł rejestrujący postępy w nauce, czytelne statystyki i testy podsumowujące.
Materiały video ESKK

Materiały video

Autorska seria do szybkiej i intensywnej nauki podstaw języka angielskiego z native speakerem. Każdy z odcinków video wyróżnia się odmienną tematyką, poradami językowymi i ciekawostkami kulturowymi.
Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Zapewniamy naukę angielskiego dla początkujących z lektorem. Sprawdzi on Twoje prace domowe (są nieobowiązkowe, a nauczyciel nie wystawia ocen), wyjaśni sprawiające trudność zagadnienia i zmotywuje Cię do nauki angielskiego od podstaw.
w wersji z e-podręcznikiem w cenie 94 zł 65,80 zł /pakiet

w wersji z drukowanym podręcznikiem w cenie 114 zł 75,80 zł /pakiet

Opcje dodatkowe:

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Interaktywne lekcje angielskiego dla początkujących zwiększają szanse na skuteczne doskonalenie różnych umiejętności językowych. Ćwiczenia ułatwiają praktyczną naukę słówek, także poprzez zabawę. Angielski online to kurs zawierający różnorodne przykłady, liczne ilustracje oraz testy podsumowujące.
Audiobook ESKK

Audiobook

Język angielski dla początkujących w wersji do słuchania! Powtarzaj słowa i zwroty za profesjonalnym lektorem oraz aktywnymi użytkownikami języka angielskiego, np. podczas jazdy samochodem. Oferujemy ponad 21 godzin nagrań, dostępnych na platformie online.
+14 zł/pakiet
Okładka kursu „Angielski dla początkujących”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2

Cena: od 65,80 zł

Opinie: (1041 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zamawiam

wersja z podręcznikiem drukowanym

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela
Poprawiając Twoje prace domowe, nie wystawiam ocen. Dlaczego? Bo to nie oceny, a postępy motywują do dalszej nauki. Z doświadczenia wiem, że – ucząc się systematycznie – bardzo szybko zauważysz swoje postępy. Tym bardziej, że możesz sobie wybrać metodę nauki najlepiej dopasowaną do Twoich preferencji. To spore ułatwienie. Ucząc się tak, jak lubimy, bez wysiłku i stresu, uczymy się NAPRAWDĘ, a nie tylko „zakuwamy na klasówkę”.
Anna Ziołek: od 1992 jest nauczycielem na kursach angielskiego ESKK; absolwentka UAM (historia sztuki i Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych – język angielski) oraz UW (Lingwistyka Stosowana Języka Angielskiego).
Anna Ziołek

Program kursu

Świadectwo

Egzaminy i certyfikaty

telc

Wartość certyfikatu

Egzaminy telc należą do systemu egzaminów stworzonych w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy – Common European Framework of Reference (CEFR). Zostały opracowane i są administrowane przez organizację telc GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, będącą członkiem ALTE.

ESKK jako członek sieci telc współpracuje w zakresie egzaminów telc ze Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego – licencjonowanym partnerem telc GmbH, nadzorującym przeprowadzanie egzaminów w podległej sobie sieci centrów i ośrodków egzaminacyjnych telc w Polsce.

Po zdaniu egzaminu otrzymasz międzynarodowy certyfikat telc dokumentujący poziom Twojej wiedzy. Certyfikat telc jest uznawany w większości krajów europejskich, zatem jego posiadanie może znacznie ułatwić Ci podjęcie nauki lub atrakcyjnej pracy w krajach Unii Europejskiej. Certyfikat telc jest także coraz szerzej honorowany przez polskich pracodawców i wyższe uczelnie (certyfikaty telc są traktowane jako równoważne z egzaminami wstępnymi czy końcowymi na wielu polskich uczelniach). Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 grudnia 2009 r. w sprawie sposobu przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej (DzU Nr 218 poz. 1695) certyfikaty telc (od poziomu B2) są oficjalnie uznawane przez administrację Rzeczypospolitej Polskiej jako potwierdzenie znajomości języka.

Forma egzaminów

W ramach certyfikacji telc istnieje kilka poziomów egzaminów. Absolwentom kursów z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego proponujemy egzaminy poziomach:

Egzaminy telc składają się z części pisemnej oraz ustnej. Rodzaj zadań zależy od poziomu egzaminu. W części pisemnej uczestnik musi wykazać się umiejętnością rozumienia tekstu czytanego oraz rozumienia ze słuchu, a także sformułować wypowiedź pisemną na zadany temat. Część ustna to rozmowa w danym języku. Na stronie www.telc.net możesz zapoznać się ze strukturą egzaminu na danym poziomie. Dostępne są też tam próbne arkusze egzaminacyjne (wraz z kluczem odpowiedzi) oraz związane z nimi nagrania.

Organizacja egzaminów

Do egzaminów telc mogą przystąpić osoby, które ukończyły kurs ESKK. Wraz z przedostatnim pakietem kursu otrzymasz ulotkę z kuponem zgłoszenia. Wypełniony kupon wystarczy odesłać na adres ESKK (nie zapomnij wskazać, jaki poziom egzaminu Cię interesuje). Na podstawie informacji uzyskanych w Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego poinformujemy Cię o możliwych terminach i miejscach przeprowadzania egzaminów na danym poziomie oraz przekażemy dane kontaktowe do ośrodków egzaminacyjnych. Od tego momentu będziesz indywidualnie kontaktować się z wybraną szkołą, gdzie otrzymasz szczegółowe informacje o egzaminach (godzina, cena, sposób uiszczenia opłaty egzaminacyjnej, możliwość konsultacji, egzaminu próbnego itp.).

Kursy, po ukończeniu których możesz uzyskać certyfikat telc:

Płatności

Ceny egzaminów telc podawane są bezpośrednio w szkołach przeprowadzających dany egzamin. Uzależnione są między innymi od liczby osób w grupie.

Konwersacje

Konwersacje z lektorem

Chcesz sprawdzić swoją wymowę?
Lubisz rozmawiać po angielsku?
Chcesz ćwiczyć mówienie?
Zamów konwersacje z lektorem!

Konwersacje z lektorem to bardzo skuteczna forma ćwiczenia wymowy i rozumienia ze słuchu. Zajęcia są prowadzone za pośrednictwem platformy ESKK. Wystarczy tylko zalogować się na Strefie Studenta, wybrać „Konwersacje” i zarezerwować odpowiedni termin lekcji z lektorem.

Zalety konwersacji z lektorem ESKK:

  • pierwsza lekcja jedynie za PÓŁ CENY! (dla studentów ESKK)
  • wygoda – można uczyć się, siedząc na ulubionym fotelu
  • swoboda w zakresie dysponowania własnym czasem
  • niska cena – już od 29,90 zł za lekcję (30 minut)
  • efektywność – nauka mówienia przebiega bez kontaktu wzrokowego, dlatego osoba ucząca się, musi się bardzo skupić, by przekazać swoje myśli bez pomocy gestów czy mimiki, dzięki czemu szybciej osiąga rezultaty
  • brak stresu – rolą lektora jest pomoc w pozbyciu się bariery językowej - lektor mówi po polsku, dlatego z konwersacji mogą skorzystać nawet osoby na poziomie początkującym
  • szeroki zakres tematyczny – można rozmawiać na dowolny temat, uzyskać wskazówki, jak poprawić swoją wymowę, jak unikać popełnianych błędów i gdzie one występują

Umów się w dogodnym dla siebie terminie poprzez Strefę Studenta.

Chcesz wiedzieć więcej o usłudze? Skontaktuj się z nami!

Posłuchaj przykładowej lekcji

Komentarze studentów


A
Andrzej napisał/a: |

Przyznaję, że kurs angielskiego online miło mnie zaskoczył. Taka nauka angielskiego musi się udać. Wszystko pięknie, czytelnie opracowane na platformie. Jest dobrze, polecam

K
Klaudia napisał/a: |

Ok nauka zdalna angielskiego.

W
Wiktoria napisał/a: |

Jestem zachwycona kursem online

M
Marzena napisał/a: |

Przydatne zwroty z języka angielskiego. Kurs jest bardzo łatwy w obsłudze na platformie. Można się do niego dostać cały dzień. Nie mam problemów z poruszaniem się lekcjach, łatwa i intuicyjna nawigacja.
Lekcje fajnie podzielone tematycznie.
Polecam kurs online

K
Karolina napisał/a: |

Polecam naukę online.
B. dobre lekcje angielskiego od podstaw.
Mnogość ćwiczeń daje efekty.

K
Klaudia napisał/a: |

Jestem zadowolona z kursu online

L
Laura napisał/a: |

Kurs angielskiego dla początkujących na wysokim poziomie. Liczne narzędzia do samodzielnej nauki. Mnóstwo fajnych ćwiczeń także ze słuchu, które pozwalają szybko opanować podstawowe zwroty. Polecam

M
Madzia napisał/a: |

Jestem zachwycona kursem online angielskiego dla początkujących. Lekcje są rewelacyjne, dawno nauka nie szła mi tak dobrze.

K
Klaudia napisał/a: |

Super nauka angielskiego online

K
Karolina napisał/a: |

Fajna nauka online słówek i zwrotów. Lekcje tematycznie poukładane uczy się na bieżące zagadnień z danej dziedziny życia to bardzo ułatwia zapamiętywanie. Platforma przejrzysta, nie ma problemów w poruszaniu się po niej. Bardzo dużo różnych ćwiczeń, zadań i narzędzi do nauki. Kurs naprawdę OK.

W
Wiktora napisał/a: |

Super nauka, w swoim tempie.
Tematyka z zakresu słownictwa ok.
Polecam angielski ESKK

R
Renata napisał/a: |

Bardzo ciekawe, a przede wszystkim skuteczne lekcje do nauki angielskiego online. Uczę się kiedy chcę, dostęp do platformy e-larningowej jest cały czas. Efekty widoczne, wystawiam zatem szóstkę ESKK.

K
Klaudia napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z nauki na kursie online angielskiego, lekcje są czytelne, fajnie skonstruowane, nauka jest lekka i przyjemna. Poświęcam dziennie niewiele czasu, a efekty są widoczne, chociaż osobiście uważam, że jestem osobą, która nie ma daru do nauki języków obcych.

J
Jadwiga napisał/a: |

Jestem zachwycona nauka online.

A
Anna napisał/a: |

Bardzo dobre lekcje online, tematycznie poukładane. Bardzo dużo różnych narzędzi do nauki. Przegrałam sobie materiały do słuchania na pamięć przenośna i teraz zabieram je wszędzie, na zakupy, do samochodu, nawet na siłownię. Polecam kurs ESKK angielskiego

P
Paweł napisał/a: |

Zawsze wydawało i się, ze nie mam głowy do nauki języków, a tu proszę fajne efekty w krótkim czasie. Polecam platformę e-learningową ESKK

J
Justyna napisał/a: |

Kurs języka angielskiego na platformie pozwala na opanowanie podstaw tego języka w przyjemny sposób. Jest tu wiele narzędzi z których można skorzystać. Zarówno osoby, które uczą się ze słuchu jak i wzrokowcy z pewnością opanują język angielski szybko i skutecznie. Lekcje są tak różnorodne, że aż chce się uczyć. Polecam Justyna

A
Arleta napisał/a: |

Polecam naukę online na kursie języka angielskiego ESKK. Materiały są tematycznie dobrze poukładane, nauka faktycznie nie zajmuje wiele czasu, do tego jest bardzo atrakcyjna, sporo fajnych narzędzi edukacyjnych na platformie online. Duży +++ dla firmy za naukę języka angielskiego!

R
Renata napisał/a: |

Uczę się już jakiś czas podstaw angielskiego na platformie online i jestem bardzo zadowolony. Wszystko ładnie przemyślane dla samouków.

A
Ada napisał/a: |

Kurs angielskiego spełnił moje oczekiwania.
Polecam naukę online.

M
Matylda napisał/a: |

Super kurs.
Polecam angielski

R
Ryszard napisał/a: |

Kurs bardzo mi odpowiada zajęcia są interesujące i praktyczne. Zamierzam kontynuować kurs po ukończeniu poziomu A1

A
Alicja napisał/a: |

Superowe lekcje angielskiego.

K
Klaudia napisał/a: |

Kurs OK

P
Pati napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z kursu angielskiego dla poczatkujących online. tematycznie i merytorycznie bardzo dobrze opracowany kurs.
Cena zaskakująco niska jak za taką ilośc materiału.
Polecam

M
Mariola napisał/a: |

Bardzo skuteczna nauka jezyka angielskiego online.
Możliwośc dostępu do platformy przez całą dobę, umożliwa efektywne wygospodarowanie czasu.
Efekty widoczne juz po kilku tygodniach.
Osobiście jestem bardzo zadowolona z dostępu online do kursu.
Polecam nauke z ESKK

M
Monika napisał/a: |

Bardzo dobre lekcje online angielskiego. Postaram się nie zawieść siebie i ESKK i będę uczyć się systematycznie :-) dla szybkich efektów

E
Emma napisał/a: |

Bardzo podoba mi się nauka online na kursie ESKK.
Angielski jest świetny.

A
Alicja napisał/a: |

Bardzo lubię się uczyć angielskiego na platformie językowej ESKK. Wszystko ładnie opracowane, czytelne, mnóstwo ćwiczeń interaktywnych pozwalających na swobodną naukę. Polecam ten kurs angielskiego

P
Patrycja napisał/a: |

Kurs online angielskiego OK.

A
Anna napisał/a: |

Bardzo fajna nauka angielskiego z każdego miejsca w kraju.
Platforma dostępna przez cała dobę.
Polecam naukę z ESKK

I
Iwona napisał/a: |

Jestem zadowolona z nauki angielskiego. Kurs online się sprawdza.

K
Kamila napisał/a: |

Platforma online świetnie przygotowana.
Nauka nie sprawia najmniejszych problemów.
Polecam

A
Anna napisał/a: |

Bardzo dobre lekcje online.
Podstawy angielskiego da się opanować w przyjemny sposób.
Polecam

W
Weronika napisał/a: |

Kurs online języka angielskiego przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z nauki. Będę polecać szkołę każdemu.

B
Blanka napisał/a: |

Bardzo przyjemna nauka języka angielskiego.
Polecam naukę języków z ESKK

K
Klaudia napisał/a: |

Bardzo fajna nauka angielskiego.

N
Natalia napisał/a: |

Wspaniały kurs języka angielskiego.
Pozwala mi zrelaksować się przy nauce.
Genialny kurs online.

A
Anna napisał/a: |

Wreszcie widzę perspektywę opanowania podstaw angielskiego.

A
Ania napisał/a: |

Dopiero zaczynam przygodę z językiem angielskim, ale na ten moment jestem bardzo zadowolona.

K
Klaudia napisał/a: |

Super nauka angielskiego.
Pozdrawiam

A
Alicja napisał/a: |

Dla mnie wyjątkowo dobry kurs. Lubię uczyć się jak nikt mi się nie wtrąca, nie odpytuje, nie poucza. Samodzielna nauka wymaga dyscypliny, ale tego mi akurat nie brakuje. Lekcje online angielskiego ESKK są bardzo dobre, tematycznie pozwalają opanować przydatne zwroty. Super nauka.

A
Antonina napisał/a: |

Bardzo podoba mi się nauka online angielskiego. Lekcje są ciekawe, fajnie poukładana tematycznie a sama nauka wciągająca i bezstresowa. Jestem zadowolona.

K
Klaudia napisał/a: |

CudoKurs angielskiego.

A
Andrzej napisał/a: |

Świetny kurs, polecam

A
Agnieszka napisał/a: |

Kurs bardzo pomocny dla początkujących. Niestety ale skorzystałam tylko z lekcji 1-4 ponieważ aktualnie nie mam możliwości się uczuć poprzez brak czasu ale szkolenie polecam wszystkim początkujacym którzy zaczynają przygodę z nowym językiem:)

Żaneta napisał/a: |

Dla mnie rewelacyjny angielski. Audiobook klasa.

A
Agnieszka napisał/a: |

Bardzo jestem zadowolona z kursu angielskiego. Materiały na wysokim poziomie, nauka podstawowych zwrotów nie sprawia problemów, ciekawa forma nauki, warta poznania. Polecam

K
Krzysztof napisał/a: |

Na naukę nigdy za późno. Polecam ESKK.

W
Wiki napisał/a: |

Super nauka.
Polecam

K
Klaudia napisał/a: |

Bardzo doby kurs angielskiego początkującego.
Lekcje online na czasie.

J
Jędrzej napisał/a: |

Nauka angielskiego na wysokim poziomie.
Lekcje online super opracowane pod kątem nauki samemu.

O
Oliwia napisał/a: |

Kurs angielskiego ok.
Pozwala na swobodną naukę we własnym tempie.

M
Marek napisał/a: |

Bardzo dobre lekcje angielskiego.
Polecam naukę online

K
Kinga napisał/a: |

Niesamowicie fajny kurs języka angielskiego. Nauka online zwrotów i tematycznych słówek sprawia ogromna przyjemność. Doskonałe narzędzie edukacyjne. Polecam tę szkołę

J
Justyna napisał/a: |

Fajna nauka angielskiego na luzie. Bardzo dobrze opracowana graficznie platforma do nauki języka. Uczę się systematycznie po około pół godzinki minut dziennie. Jest czadowo, są efekty. Polecam

A
Anton napisał/a: |

Dobrze opracowany merytorycznie kurs angielskiego. Nauka na platformie online nie wymaga żadnych umiejętności, jest bardzo intuicyjna, można poruszać się bez problemów. Lekcje tematycznie bardzo mi odpowiadają. Polecam

K
Klaudia napisał/a: |

Nauka angielskiego w porządku, fajna platforma online z ogromna ilością ćwiczeń i zadań zarówno do uzupełniania jak i do odsłuchu.
Jestem zadowolona z nauki.

A
Anna napisał/a: |

Dobrze opracowany kurs angielskiego, ciekawa nauka.

W
Wiktor napisał/a: |

Angielski na bardzo dobrym poziomie, elastyczna nauka.

A
Anna napisał/a: |

Fajna nauka angielskiego, bardzo urozmaicona.

K
Kamila napisał/a: |

Zasłużone brawa dla twórców kursu angielski dla początkujących. Metoda nauki doskonale się sprawdza w każdych warunkach.

H
Helenka napisał/a: |

Uczę się angielskich słówek każdego dnia, mniej więcej pół godzinki. Efekty są widoczne, co mnie bardzo cieszy.

L
Laura napisał/a: |

Bardzo lubię naukę z ESKK. Kurs angielskiego spełnił moje oczekiwania, na platformie jest dostępnych tyle możliwości nauki, że naprawdę jest w czym wybierać. Polecam tę szkołę językową.

P
Paula napisał/a: |

Fajna nauka angielskiego, we własnym tempie.
Platforma przyjazna.

G
Grazyna napisał/a: |

Ciesze sie,ze zdecydowalam sie ma nauke z ESKK.

E
Eryk napisał/a: |

Wygodna nauka angielskiego, siadam kiedy chcę do laptopa.

D
Daria napisał/a: |

Kurs OK, fajna, wciągająca nauka języka

M
Małgorzata napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z kursu angielskiego ESKK. Platforma do nauki online przypadła mi do gustu. Wszystko ładnie opisane graficznie zachęca do nauki słów i zwrotów. Widzę postępy już po kilku lekcjach i to mnie motywuje do zajrzenia na platformę. Pozdrawiam fajny zespół ESKK

K
Klaudia napisał/a: |

Bardzo fajna forma przyswajania języka. Angielski wręcz sam wchodzi do głowy. Dobrze rozplanowane poruszanie się po platformie do nauki online. Polecam

P
Paulina napisał/a: |

Super kursy angielskiego, nauka przyjemna i mega skuteczna już po miesiącu zauważyłam u siebie ogromne postępy.

P
Paweł napisał/a: |

Bardzo fajny kurs angielskiego, dobrze opracowany, materiał szybko wchodzi do głowy.

Z
Zuzanna napisał/a: |

Przyjemna nauka angielskiego, ćwiczenia różnorodne, nie m czasu na nudę.

M
Monika napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z nauki języka angielskiego online z ESKK. Bardzo dobre ćwiczenia dzięki którym rozwijam nie tylko moje umiejętności komunikacyjne, ale także wszelkie inne umiejętności językowe. Kurs ma bardzo wysoki poziom. Wszystko jest jasne i czytelne, przyswajanie języka nie sprawia problemów.

I
Iga napisał/a: |

Uczę się z ESKK na kursie angielskiego od kilku miesięcy. Jestem bardzo zadowolona zarówno z zawartości merytorycznej kursu jak i opieki ze strony szkoły. Polecam szczególnie naukę na platformie online.

A
Anna napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z nauki angielskie z ESKK. Profesjonalnie przygotowane materiały do nauki języka obcego zarówno te drukowane jak i na platformie online. Przydatne słownictwo, proste zwroty, genialny system powtórek sprawiają, że chce się uczyć! Polecam

K
Klaudia napisał/a: |

Genialna nauka we własnym tempie, platforma przyjazna każdemu.

T
Tadeusz napisał/a: |

Przyjemna, wciągająca i skuteczna nauka. Atrakcyjne zeszyty. Ciekawe i zachęcające do nauki lekcje online.
Jestem bardzo zadowolony jako początkujący. Gdyby jeszcze pani lektor troszkę wolniej mówiła to "pełnia szczęścia" Dziękuję i pozdrawiam.

M
Marta napisał/a: |

Cool nauka. Polecam ten angielski

E
Eryk napisał/a: |

Mój ulubiony kurs angielskiego!

W
Wiola napisał/a: |

Lekcje ciekawe, polecam kurs ESKK

K
Klaudia napisał/a: |

Super nauka.
Polecam

L
Liliana napisał/a: |

Z nauki na platformie online korzystam codziennie. Jestem bardzo mile zaskoczona dostępnością platformy, nauka jest przejrzysta, bogata ilość zadań i ćwiczeń wspartych ćwiczeniami do odsłuchu. Dla mnie bardzo dobry kurs angielskiego.

A
Agnieszka napisał/a: |

Mój komunikacyjny angielski zdecydowanie się poprawił dzięki lekcjom online i materiałom do słuchania ESKK. Jestem bardzo zadowolona z nauki angielskiego. Polecam

M
Maria napisał/a: |

Super interaktywne ćwiczenia angielskiego, platforma dostępna przez 24h. Nauka angielskiego sprawia mi dużo przyjemności. Polecam kurs

G
Gabriela napisał/a: |

Bardzo fajna nauka. Lekcje ciekawie opracowane motywują do nauki angielskiego.

W
Wiktor napisał/a: |

Lekcje online zachęcają do nauki angielskiego.
Polecam, wyjątkowo skuteczna nauka angielskiego.

A
Aga napisał/a: |

Dobrze opracowana e-platforma. Nauka jest ciekawa i widać szybkie postępy w zapamiętywaniu materiału.

P
Paulina napisał/a: |

Bardzo ciekawa, wciągająca i skuteczna nauka angielskiego.
Jestem zadowolona z jakości materiałów.

M
Monika napisał/a: |

Lubię naukę angielskiego z eskk. To już mój drugi kurs w tej szkole.

J
Joanna napisał/a: |

JESTEM ZADOWOLONA Z KURSU I NIE MOGĘ DOCZEKAĆ SIE KOLEJNYCH LEKCJI .POZDRAWIAM:)

O
Olga napisał/a: |

Nauka angielskiego z eskk bardzo mi odpowiada.
Dobrze dobrane słownictwo i zwroty sprawia, ze nauka nie jest nudna.

W
Wacław napisał/a: |

Kurs ok.
Dobrze znać podstawy angielskiego.

J
Justyna napisał/a: |

W porządku nauka.
Bardzo sobie cenię lekcje angielskiego online z eskk.

A
Antonina napisał/a: |

Dobry kurs angielskiego, w bardzo przystępnej cenie.

W
Waldemar napisał/a: |

Przyznam się, że jeszcze nie zacząłem nauki. Zaplanowałem od Nowego Roku. Jak wyjdzie, zobaczymy.
Życzę wszystkiego najlepszego w Nowym 2022 Roku.

G
Grzegorz napisał/a: |

W porządku nauka online.

Z
Zuzanna napisał/a: |

Uwielbiam uczyć się z ESKK, teraz wieczory są dłuższe, mam więcej czasu na przyjemności, także te związane z nauką języków. Pozdrawiam fajna szkołę!

J
Joanna napisał/a: |

Zdecydowanie najfajniejszy kurs na jaki do tej pory trafiłam. Nauka idzie mi bardzo dobrze, po platformie online poruszam się bez problemu. Fajna, ciekawa i łatwa nauka języka. Polecam J.

K
Klaudia napisał/a: |

Jestem fanka kursów angielskiego ESKK.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO