Elementy kursu

Podręczniki z lekcjami

Kurs składa się z 20 podręczników zawierających 40 lekcji i umożliwia poznanie 2500 słów, zwrotów i wyrażeń. Wystarczy 15-30 minut nauki dziennie, by opanować materiał i ugruntować znajomość języka angielskiego. Lekcje zostały podzielone na łatwe do opanowania części, dzięki czemu podczas nauki nie męczysz się i szybciej osiągasz założone cele. Podręczniki zawierają wiele ciekawych ćwiczeń bazujących na sytuacjach z życia codziennego i współczesnym słownictwie. Każdy podręcznik zawiera też pracę domową, którą możesz wysłać swojemu nauczycielowi do sprawdzenia (pocztą tradycyjną lub przez internet). W pierwszej przesyłce z materiałami otrzymasz ponadto praktyczny segregator w prezencie.

Nagrania do lekcji

W ramach kursu otrzymujesz nagrania do lekcji (łącznie ponad 17 godzin nagrań) na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Anglicy. Każda lekcja zawiera ćwiczenia na rozumienie ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogi. Nagrania stanowią integralną część kursu – uzupełniają lekcje i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń.

Posłuchaj teraz

Opieka nauczyciela

Kurs „Angielski dla średnio zaawansowanych” przeznaczony jest do samodzielnej nauki. Masz jednak zagwarantowaną opiekę osobistego nauczyciela, który będzie sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał zagadnienia, które sprawiają Ci problemy i… motywował do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Warto jednak korzystać z tej możliwości sprawdzenia postępów w nauce. Nauczyciel nie wystawia ocen.

Multimedia

Kurs online i multimedia to profesjonalne narzędzia do nauki angielskiego stworzone w oparciu o materiały zawarte w podręcznikach. Zostały dobrane tak, aby zapewnić skuteczną i wygodną naukę (np. słówek czy czasowników frazowych), a jednocześnie umożliwić naukę przez zabawę. Zobacz:

Kurs ESKK online

Łatwe w obsłudze i niezwykle ciekawe lekcje multimedialne online:

  • 2000 interaktywnych ćwiczeń i przykładów
  • mnóstwo ilustracji, które ułatwiają zapamiętanie materiału
  • testy podsumowujące

Program i aplikacja MemoPlus

Szybka i skuteczna nauka słówek na komputerze i smartfonie:

  • gotowe bazy wszystkich słówek, wprowadzanych na kursie
  • możliwość odsłuchiwania dźwięków
  • opcja dodawania nowych słówek
  • moduł rejestrujący postępy w nauce
  • sprawdzian ze słuchu
  • czytelne statystyki

Audiobook

Audiobook to kurs „Angielski dla średnio zaawansowanych” przełożony na materiał do słuchania dostępny na platformie online. Pozwala przerabiać kolejne zagadnienia opisywane w podręczniku. Wystarczy słuchać i powtarzać słowa, zwroty oraz zdania za angielskim lektorem. Na naukę możesz poświęcić dowolną chwilę, np. czas, kiedy zajmujesz się obowiązkami domowymi, albo jedziesz do pracy. W nagraniach uczestniczyli profesjonalny lektor oraz rodowici Anglicy.

Posłuchaj teraz

Seria filmów „Don’t carry a dictionary”

Seria filmów do nauki języka angielskiego.

Materiały video do nauki języka angielskiego zostały stworzone przez doświadczonego nauczyciela - native speakera. W lekki i przystępny wprowadzają w różne aspekty języka. Poznasz praktyczne słownictwo i przećwiczysz prawidłową wymowę. Każdy odcinek jest poświęcony innej tematyce; zawiera porady językowe i ciekawostki kulturowe.

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO