Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs masażu relaksacyjnego

Kurs „Masaż relaksacyjny” ESKK odkryje przed Tobą tajniki tej jednej z najstarszych i bardzo skutecznej formy terapii, którą z powodzeniem możesz stosować w domu. Dzięki jej znajomości będziesz mógł pomagać sobie, stosując automasaż. Wykonany przez Ciebie masaż rozładuje stres wywołany pracą zawodową i ciągłym życiem w pośpiechu oraz wpłynie także na poprawę nastroju masowanych domowników lub znajomych.

Praktyczny kurs masażu relaksacyjnego przeznaczony dla wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się profesjonalnego wykonywania masażu relaksacyjnego, został opracowany w taki sposób, aby nauczyć sztuki masażu od podstaw. Omówiono w nim zasady wykonywania poszczególnych rodzajów masażu oraz przedstawiono materiały i narzędzia niezbędne profesjonalnemu masażyście. Kurs uczy podstaw anatomii, w szczególności: budowy mięśni, kości i stawów, a także dostarcza wiedzy z zakresu aromaterapii i leczenia światłem.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 950 osób!

Uwaga! Wykonując ćwiczenia, należy dokładnie stosować się do zawartych w kursie wskazówek. ESKK nie bierze odpowiedzialności za skutki błędnie wykonanych ćwiczeń.

czas ESKK

Uczysz się w komfortowych warunkach – bez stresu i w dowolnie wybranym czasie oraz miejscu – masz w tym zakresie pełną swobodę

słówka ESKK

Poznajesz skuteczne techniki relaksacji, likwidujące uczucie zmęczenia i stres, a tym samym pozytywnie wpływające na zdrowie

nauczyciel ESKK

Przez cały kurs masz zapewnioną opiekę doświadczonego nauczyciela

Okładka kursu „masażu relaksacyjnego”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 16

Poziom trudności: początkujący

Cena: 1520 zł ->199 zł

Opinie: (33 głosów)

Niedostepny

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Masaż relaksacyjny jest nie tylko przyjemny, pozwala także eliminować skutki stresu. Jednak aby przyniósł takie rezultaty, musi być prawidłowo wykonany. A tego nie da się zrobić bez podstawowej wiedzy na temat anatomii i technik masażu. Dlatego zachęcam Cię do wykonywania ćwiczeń zaproponowanych w kursie oraz do odrabiania prac domowych.

Karolina Kaliszan: koordynator nauczania ESKK
Karolina Kaliszan

Komentarze studentów


M
MONIKA napisał/a: |

Kurs zawodowy ESKK : '' Masaż relaksacyjny '' jest interesujący i opracowany w bardzo przystępny i praktyczny sposób . Jest godny polecenia , ponieważ porusza wiele zagadnień i tematów dotyczących anatomii człowieka oraz wzbogacony jest o cenną wiedzą na temat technik poprawiających kondycję swojego organizmu , jak również wzajemnych oddziaływań '' psyche'' i ''somy '' na aktywny styl życia . Ciekawe zagadnienia dotyczące historii i filozofii , które urozmaicają tematykę niewątpliwie podnoszą poziom wiedzy i inteligencji w tym zakresie .

R
Renata napisał/a: |

Moje dzieciaki wymasowane, zrelaksowane to na nich uczę się technik relaksacyjnych na bieżąco :-)

W
Wacław napisał/a: |

W dzisiejszych czasach, gdzie stres towarzyszy nam na każdym kroku, ten kurs powinien być dołączany do każdego zakupu :-) Bardzo fajna możliwość nabycia nowych, zdrowych umiejętności. Pozdrawiam W.

M
Madzia napisał/a: |

Warto ukończyć kurs masażu, zawsze to dodatkowe doświadczenie i dodatkowe kwalifikacje, a rodzina przeszczęśliwa.

I
Iwona napisał/a: |

Dla mnie kurs OK. Spokojnie można nauczyć się technik masażu, a potem to już tylko pozostają ćwiczenia praktyczne na potencjalnych kandydatach, a tych nie brakuje :-)

J
Julita napisał/a: |

MAŁO PRZYDATNE W PRAKTYCE

J
Joanna napisał/a: |

Doskonały kurs uczy podstaw masażu klasycznego, który tak się dzisiaj przydaje w tych stresowych czasach :-( Zakupiłam tak po prostu dla siebie.

M
Maja napisał/a: |

Kurs ukończony.
Teraz sprawdzam swoje umiejętności na domownikach, szkoda tylko, że sama nie mogę sobie sprawić masażu relaksacyjnego całego ciała, no chyba, że stóp :-)

M
Magda napisał/a: |

Zakupiłam kurs masażu w eskk i niedługo potem zapisałam sie na zaoczne studia z zakresu fizjoterapii, tak mnie wciągnęła ta tematyka. Pozdrawiam cały zespół eskk.

P
Piotr napisał/a: |

Mimo, że ukończyłem kurs już rok temu, nadal wracam do kartek z technikami masażu, jednak to praca na ciele człowieka i każdy ruch musi być przemyślany. Pozdrawiam szkołę

K
Krzysiu napisał/a: |

Troszkę systematyczności potrzeba przy opanowywaniu podstaw teoretycznych technik masażu, ale efekty zachwycają innych. Wiem co mówię :-)

M
Mateusz napisał/a: |

Zawsze chciałem posiadać umiejętność przeprowadzenia poprawnego masażu relaksacyjnego. Od teraz mam taką możliwość potwierdzoną zaświadczeniem.

W
Waldek napisał/a: |

Zaświadczenie o ukończeniu kursu już w posiadaniu. Trochę więcej anatomii by mi się przydało, bo ciągle mam pewne obawy co do poprawności wykonywanego masażu. Póki co testuję swoje umiejętności na rodzinie i do teraz nie zrobiłem nikomu krzywdy, więc chyba nie jest najgorzej z tymi moimi umiejętnościami.

P
Patrycja napisał/a: |

Super relaksacja i do tego tak pięknie pachnie olejkami w domu :-)

M
Małgosia napisał/a: |

Nikt w rodzinie nie ucierpiał póki co, po moich masażach, zatem wiedzę teoretyczno-praktyczną udało mi się opanować chyba w niezłym stopniu. Kurs w porządku.

W
Wacek napisał/a: |

Kurs masażu ok.
Dawno nie widziałem takiego uśmiechu u Żony.

P
Patryk napisał/a: |

Żona zachwycona moimi nowymi umiejętnościami.
Masaż może sprawiać przyjemność obu stronom.
Polecam kurs, bardzo rzeczowo i wnikliwie podchodzą w niej autorzy do technik masażu.
Dobrze wydane pieniądze.

M
Mateusz napisał/a: |

Dość dobrze pod względem również anatomicznym przedstawiono w kursie techniki masażu, co dla mnie bardzo istotne, bo najbardziej bałem się, że zrobię innym krzywdę. Kurs bardzo dokładnie opisuje poszczególne etapy masażu, zatem jak macie się na kim uczyć technik masażu to kurs jest ok.

M
Mateusz napisał/a: |

Jeszcze zanim zdecydowałem się na stacjonarny kurs masażu w Warszawie, teoretyczną wiedzę zdobyłem właśnie na tym kursie masażu eskk. I to nie była tylko teoria okazało się, że znam już dość dobrze podstawowe techniki masażu mimo, że nigdy nie ćwiczyłem na nikim, zatem były to dobrze wydane pieniądze.

B
Basia napisał/a: |

Praktyczny kurs masażu, uczy podstawowych technik teraz bez obaw zabieram się za masowanie Męża obolałych pleców, wcześniej się bałam, że coś mu uszkodzę. Fachowa literatura.

D
Danusia napisał/a: |

Kurs masażu relaksacyjnego na 6! Dziękuję eskk za solidne podstawy teoretyczne technik masażu, obecnie zapisałam się na kurs praktyczny masażu tantrycznego w Warszawie i teraz bez obaw, że komuś coś uszkodzę będę mogła zająć się masowaniem na co dzień. Fajnie, ze można trafić w internecie na takie właśnie kursy do samodzielnej nauki, bo naprawdę trudno o fachowa wiedzę z zakresu anatomii.

J
JoannaG. napisał/a: |

Otrzymałam od Męża w prezencie ten kurs. Masaż relaksacyjny, nie wiedziałam że masażu można nauczyć się samemu. Teraz już wiem, doświadczam tego i to dzięki Wam!

K
Kryśka napisał/a: |

Doskonale zainwestowane pieniądze. Kurs masażu na szóstkę. Małżonek codziennie doczytuje kolejne lekcje. Nawet nie wspomnę jak mam teraz dobrze :-)

A
Antoni napisał/a: |

Swoją przygodę z masażem rozpocząłem właśnie od tego kursu, a obecnie jestem już dyplomowanym masażystą, spełniło się moje marzenie. Kurs dał mi solidne podstawy teoretyczne, polecam każdemu.

K
Karola napisał/a: |

Dobry merytorycznie kurs. Na początku trochę się bałam, że nie nauczę się idealnie i fachowe wykonywać poszczególnych technik masażu, ale kurs jest tak dobrze zilustrowany i opisany, że nie miałam większych problemów. Póki co nikomu nie zaszkodziłam, a okazywanej wdzięczności aż nadto.

M
Magda B. napisał/a: |

Kurs masażu warto mieć. To doskonałe źródło relaksacji.

M
Magda S. napisał/a: |

Zaczęłam od tego kursu, uczyłam sie systematycznie technik masażu w domu, potem zaczęłąm uczęszczać na praktyki a obecnie pracuję w gabinecie masażu. Dzięki eskk za pierwsze kroki wtym fachu!

E
Ela Szczotka napisał/a: |

Dla mnie bardzo fajny kurs. Nauczyłam się masażu relaksacyjnego w zasadzie w trzy miesiące bez biegania gdziekolwiek. Teraz dom jest pełen gadżetów do masażu relaksacyjnego :-)

J
Jadwiga napisał/a: |

Z czystej ciekawości zakupiłam pierwszy pakiet kursu masażu. Szybko dokupiłam resztę pakietów. Dopiero teraz praktykując techniki masażu na swoich bliskich widzę, co to prawdziwa relaksacja. Zastanawiam się nad zakupem kolejnego kursu w eskk - jogi.

A
Aneta napisał/a: |

Ten kurs masażu relaksacyjnego zawiera wszystko co do nauczenia jego jest potrzebne. Jestem bardzo zadowolona i naprawdę go polecam.

W
Weronika napisał/a: |

Fajny ten kurs. Niełatwo się nauczyć masażu a ten ma wszystko opisane i przedstawione na obrazkach. Uczę się z niego.

M
Małgosia napisał/a: |

Wow! Wszędzie szukałam takiego kursu. Będę go studiować z mężem aby i on potrafił wykonać relaksacyjny masaż.

Z
Zygmund napisał/a: |

Zawsze chciałem nauczyć się masażu relaksacyjnego. Obiecałem żonie że kiedyś jej taki wykonam. Zamówiłem ten Kurs dokładnie piętnaście miesięcy temu i w grudniu otrzymam ostatnią lekcję. Jako prezent gwiazdkowy zrobię mojej żonie miłą niespodziankę.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO