Elementy kursu

Zeszyty z lekcjami

Kurs składa się z 16 zeszytów zawierających 32 lekcje i umożliwia poznanie ok. 3500 słów, zwrotów i wyrażeń. Lekcje podzielone są na sekcje i tak skonstruowane, abyś w ciągu 15 – 30 minut nauki z powodzeniem opanował materiał zawarty w jednej części. Zakończeniem pracy nad każdym zeszytem jest praca domowa, którą możesz odesłać do korekty swojemu nauczycielowi (pocztą tradycyjną lub przez Internet). Do pierwszej przesyłki z lekcjami dołączamy prezent dla Ciebie – praktyczny segregator.

Dźwięki do lekcji

W ramach kursu otrzymujesz dźwięki do lekcji na płytach CD oraz na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici użytkownicy języka niderlandzkiego. Każda lekcja zawiera ćwiczenia na rozumienie ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogi. Dźwięki stanowią integralną część kursu – uzupełniają lekcje w zeszytach i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń.

Posłuchaj teraz

Opieka nauczyciela

Kurs niderlandzkiego został opracowany specjalnie do samodzielnej nauki. Jednak nie pozostawiamy Cię samemu sobie – przez cały czas trwania kursu masz zagwarantowaną opiekę doświadczonego lektora języka niderlandzkiego – Twojego osobistego nauczyciela. Jego zadaniem jest sprawdzanie Twoich prac domowych, wyjaśnianie tych zagadnień, które sprawiają Ci kłopot, oraz motywowanie do dalszej nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

Kurs online i multimedia

Kurs online to profesjonalne narzędzia do nauki niderlandzkiego stworzone w oparciu o materiały zawarte w zeszytach. Zostały dobrane tak, aby zapewnić skuteczną i wygodną naukę (np. słówek czy zwrotów), a jednocześnie umożliwić naukę przez zabawę. Zobacz:

Kurs ESKK online

Łatwe w obsłudze i niezwykle ciekawe lekcje multimedialne online:

  • 1500 interaktywnych ćwiczeń i przykładów
  • mnóstwo ilustracji, które ułatwiają zapamiętanie materiału
  • materiały wideo ułatwiające zrozumienie opisywanych sytuacji

Program i aplikacja MemoPlus

Szybka i skuteczna nauka słówek na komputerze i smartfonie:

  • gotowe bazy wszystkich słówek, wprowadzanych na kursie
  • możliwość odsłuchiwania dźwięków
  • opcja dodawania nowych słówek
  • moduł rejestrujący postępy w nauce
  • sprawdzian ze słuchu
  • czytelne statystyki
  • wirtualna klawiatura ze znakami specjalnymi

Audiobook

Audiobook to kurs „Niderlandzki dla początkujących” przełożony na materiał do słuchania dostępny na platformie online. Pozwala przerabiać kolejne zagadnienia opisywane w zeszycie. Wystarczy słuchać i powtarzać słowa, zwroty oraz zdania za niderlandzkim lektorem. Na naukę możesz poświęcić dowolną chwilę, np. czas, kiedy zajmujesz się obowiązkami domowymi, albo jedziesz do pracy. W nagraniach uczestniczyli profesjonalny lektor oraz użytkownicy języka niderlandzkiego.

Posłuchaj teraz
Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO