Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Elementy kursu

Podręczniki z lekcjami

Kurs składa się z 12 podręczników poświęconym pracom ogrodowym w kolejnych miesiącach roku. Pierwszy podręcznik, który otrzymasz, będzie dotyczył miesiąca następującego po tym, w którym zapisałeś się na kurs. Wraz z każdym podręcznikiem otrzymasz gratis zestaw nasion. W związku z tym, materiały kursu wysyłane są raz w miesiącu, po 20. dniu każdego miesiąca. Materiał w podręcznikach jest porcjowany, dzięki czemu na opanowanie jednej części wystarczy poświęcić 15-30 minut dziennie. W ten sposób w ciągu miesiąca – bez pośpiechu i stresu – przyswoisz materiał przeznaczony na jeden miesiąc.

Ułatwieniem w nauce są zamieszczane w lekcjach symbole i wyróżniki, które wskazują Ci, że wprowadzamy np. ważne pojęcie albo odwołujemy się do wcześniej przerobionego materiału. Dzięki podsumowaniu na zakończenie lekcji jeszcze raz prześledzisz najważniejsze treści i będziesz gotowy do odrobienia pracy domowej.

Opieka nauczyciela

„Kurs ogrodniczy” przeznaczony jest do samodzielnej nauki, jednak nie pozostawiamy Cię samemu sobie. W trakcie całego kursu masz zagwarantowaną opiekę osobistego nauczyciela, którego rolą jest poprawianie Twoich prac domowych, wyjaśnianie tych zagadnień, z jakimi miałeś kłopot oraz motywowanie Cię do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO