Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs tarota

Fascynacja przepowiedniami i znaczeniami kart tarota nie maleje – wiele osób chciałoby znać reguły ich układania i rozumieć ich symbolikę. Może właśnie teraz nadszedł czas, abyś i Ty nauczył się odczytywać zawarte w nich tajemnice?

Kurs „Tarota” jest propozycją dla ludzi, którzy nie mają przygotowania psychologicznego, a chcą poszerzyć wiedzę o człowieku, o nieznanych obszarach ludzkiej osobowości. Kurs uczy interpretacji kart tarota (przy użyciu kart Rider Waite Tarot) i pozwala opanować symbolikę tzw. Arkanów Wielkich i Małych. Omówiono w nim elementy medytacji (według ericksonowskich technik hipnozy), numerologii, komunikacji werbalnej i niewerbalnej oraz symbolikę kolorów.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 1 700 osób!

czas ESKK

Uczysz się w komfortowych warunkach – bez stresu i w dowolnie wybranym czasie oraz miejscu – masz w tym zakresie pełną swobodę

słówka ESKK

Naukę interpretacji kart ułatwiają kolorowe plansze z wizerunkami Arkanów Wielkich i Małych

nauczyciel ESKK

Przez cały kurs masz zapewnioną opiekę doświadczonego nauczyciela

Okładka kursu „tarota”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

Cena: 1700 zł ->299 zł

Opinie: (27 głosów)

Zaświadczenie ZUS: tak

Niedostepny

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Zdobywanie wiedzy ezoterycznej nie różni się z zasadzie od nauki innego przedmiotu. Opiera się na zrozumieniu zagadnienia, zapamiętywaniu informacji oraz ćwiczeniu. To właśnie ćwiczenia są kluczem do poznania ukrytych właściwości Twojego umysłu. Dlatego zachęcam Cię do wykonywania wszystkich zadań zawartych w podręcznikach i do odrabiania prac domowych. Dzięki nim nie tylko powtórzysz materiał, sprawdzisz także, jakie postępy poczyniłeś.

Sylwia Ludmiła Nowacka: absolwentka wydziału elektrycznego Politechniki Poznańskiej oraz Wyższej Szkoły Psychologii w Moskwie (specjalność psychologia).
Sylwia Ludmiła Nowacka

Komentarze studentów


Łucja napisał/a: |

Mnie stawianie tarota uspokaja i nastawia optymistycznie. Traktuje to jak hobby, a przy okazji często się sprawdza.

I
Iwona napisał/a: |

Stawianie tarota to teraz moja nowa pasja. Każdego dnia uczę się czegoś nowego. Polecam kurs osobom chcącym nauczyć się czegoś nowego i zarazem pasjonującego.

B
Barbara napisał/a: |

Witam serdecznie.Jestem zachwycona pierwszymi lekcjami Tarota,jestem pewna że kolejne bedą jeszcze ciekawsze.Tarot nie jest mi obcy ,dlatego łatwo mi ocenić jakość kursu.Jest wspaniale opracowany,jasno i wyrażnie .Propozycje Medytacji są tak wspaniale wymyślone że mam "gęsią" skóre jak to czytam,jestem zachwycona.Polecam ten kurs zainteresowanym.Pozdrawiam Barbara

A
Agata napisał/a: |

Spróbowałam i nie żałuję, powiem wam więcej tarot często sprawdza się w życiu codziennym.

A
Alicja napisał/a: |

Z koleżanką zakupiłyśmy kurs tarota i teraz oddajemy się nowej pasji, polecamy i od razu mówimy, że tarot wciąga i nie ma czasu na nic :-)))

M
Maria napisał/a: |

Tarotem zainteresowała mnie mama koleżanki, na tyle, że zaczęłam poszukiwania w internecie i trafiłam na Państwa kurs. Obecnie jestem studentką już szóstej lekcji, baaaaaardzo zadowoloną. Wszystko pięknie opisane, nie tylko na czym polega stawianie tarota, ale właśnie dokładne znaczenie kart. Już nie mogę się doczekać końca kursu, aby móc sprawdzić swoje umiejętności. Pozdrawiam

O
Olga napisał/a: |

Tarot moja ostatnia nowa pasja. Nie mogłam się doczekać kolejnych zeszytów, więc wykupiłam kurs do końca. Teraz testuję moje umiejętności póki co na najbliższych :-)

M
Marzena napisał/a: |

Kurs tarota bardzo wciągający. Chyba zamówię wszystkie lekcje do końca.

M
Mariola napisał/a: |

Mimo, że zakupiłam kurs hobbystycznie, uważam, że do tarota powinno się podejść profesjonalnie. Wróżenie z kart powinno być odpowiedzialne, wymaga zaangażowania i znajomości symboliki kart. Kurs według mnie bardzo fachowo podchodzi do tematyki wróżenia, czuję się teraz doedukowana. Pozdrawiam

A
Ala napisał/a: |

Nie wiedziałam, ze tarota można nauczyć się z kursu eksternistycznego, fajna sprawa.

A
Ania napisał/a: |

Potrafię położyć tarota. Naukę nie zajęła mi wiele czasu, polecam, warto.

A
Aleksandra napisał/a: |

Super kurs stawiania tarota.
Moje nowe hobby!

E
ESKK napisał/a: |

Właśnie po to stworzyliśmy kurs Tarota, aby w prosty sposób uzyskać dostęp do kompendium wiedzy o tarocie, a nie tracić czasu na szukanie informacji na przykład w internecie.

Z
Złoty napisał/a: |

Drogie Kursantki i Kursanci informacje oferowane przez ten kurs możecie znaleźć w każdej książce o tarocie, jest ich bardzo dużo, będzie o wiele taniej bo wiedzę można wtedy czerpać z rożnych źródeł. Oczywiście nie otrzymacie wtedy potwierdzenia "na papierze"uczestnictwa i ukończenia kursu.Tak naprawdę koszt kursu to koszt właśnie tego potwierdzenia.Płacicie za kawałek papieru, który jednych mobilizuje do dalszych poszukiwań innych(a jest ich znacznie więcej) zatrzymuje, dając złudne poczucie osiągnięcia wyższego wtajemniczenia. Rozumiem wasz entuzjazm ale zwróćcie uwagę na to, że tarot w praktyce TO NIE ZABAWA CZY HOBBY,to programowanie siebie i osób ,które proszą o radę.Życzę powodzenia i zrozumienia, że wchodzicie w obszar tajemniczy,trudny ale i niebezpieczny(szczególnie dla ignorantów). Tak na marginesie, karty KŁADZIEMY a nie stawiamy.

A
Anastazja napisał/a: |

Obecnie przebywam w domu oczekując dziecka i wreszcie mogłam zajrzeć do kursu, który zakupiłam u was kilka miesięcy temu. Stawianie tarota wcale nie jest takie trudno, ale jeszcze sporo czasu potrzebuję na opanowanie wszystkich kart, mam nadzieję, że do rozwiązania zdążę, pozdrawiam

G
Grażyna napisał/a: |

Dzieci wyszły z domu, trzeba było się rozejrzeć za nowym hobby, ogród pochłania większość mojego czasu ale wieczorami coś za mną chodziło i tak w ofercie eskk trafiłam na tarota. Jestem obecnie na 4 lekcji ale już mogę napisać, ze bardzo wciągające jest stawianie tarota. Pozdrawiam zaintrygowana Studentka.

K
Krystyna napisał/a: |

Właśnie zamówiłam i czekam co będzie

A
Agata napisał/a: |

Taki kurs tarota to świetny materiał hobbystyczny. Kiedyś marzyłam o tym aby mi ktoś wywróżył nie koniecznie nawet przyszłość ale choćby czy zdam klasówkę, albo pojadę na wakacje. Po prostu takie drobne przyszłe plany. Teraz będę miała pod ręką swój warsztat wróżbiarski :-) Super kurs.

B
Baśka napisał/a: |

Ciocia mojej koleżanki jest wróży właśnie z kart tarota, postanowiłam i ja swoich sił w tej dziedzinie. Uczę się od pół roku na kursie tarota, nie maiłam pojęcia, ze tyle można przewidzieć z układu kart. Super kurs.

K
Kaśka napisał/a: |

Ciekawie opracowany kurs tarota.

M
Malwina napisał/a: |

Zakupiłam i ukończyłam kurs tarota. Teraz nie mogę opędzić się od koleżanek, które codziennie chca wiedzieć co je czeka nie tylko w przyszłości, ale już jutro :-) Teoretycznie i praktycznie dobrze opracowany kurs.

D
Daria napisał/a: |

Praktyczny kurs tarota.

R
Renia napisał/a: |

Wspaniały kurs, odkąd potrafię układać tarota w zasadzie drzwi w moim domu się nie zamykają, każdy liczy na dobre słowo.

J
Jadzia napisał/a: |

Kto by pomyślał, że będę potrafiła postawić tarota. Niezastąpiony kurs tarota!

I
Izabela napisał/a: |

Już nie muszę chodzić do wróżki na stawianie tarota. Jestem niezależna, mam więcej groszy przy sobie i chyba szczęśliwsza, bo potrafię spojrzeć w przyszłość, choć nie wszystko się sprawdza.

W
Wanda napisał/a: |

Kiedyś chodziłam do wróżki, obecnie sama stawiam sobie tarota. Kurs objaśnił mi znaczenie wszystkich kart i dzięki wrodzonej intuicji mogę zinterpretować dany układ kart. Na razie testuję na sobie, ale w przyszłości kto to wie.

W
Wanda napisał/a: |

Kiedyś zastanawiałam się czy skorzystać z tarota. Ale zakupiłam kurs i teraz sama stawiam sobie tarota. Bywa różnie, cały czas się uczę.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO