Nauka gry na instrumentach muzycznych

Kursy muzyczne ESKK zostały stworzone z myślą o osobach uczących się samodzielnie. Dlatego nie zawierają nudnej teorii ani monotonnych ćwiczeń. Wiedzę przyswajasz sobie w trakcie gry. Dlatego natychmiast widzisz - a właściwie słyszysz - rezultaty, które inspirują Cię do dalszej nauki. Integralną częścią każdego kursu muzycznego ESKK są płyty CD z nagranymi ćwiczeniami i utworami omawianymi w kursach. Zatem jeśli lubisz muzykę i chciałbyś w krótkim czasie nauczyć się grać na gitarze, keyboardzie lub pianinie, rozpocznij naukę na jednym z kursów muzycznych ESKK. To najprostszy sposób, by opanować podstawy gry na tych instrumentach.

Nauka gry na gitarze

Na kursie "Nauka gry na gitarze" zdobędziesz ogólną wiedzę muzyczną i nauczysz się grać na gitarze ponad 100 utworów. Zakres tematyczny kursu obejmuje bogaty i różnorodny repertuar: wybrane standardy światowej i polskiej muzyki rozrywkowej oraz niektóre utwory bądź fragmenty utworów muzyki klasycznej. Więcej o kursie "Nauka gry na gitarze" »

Nauka gry na keyboardzie

Keyboard nie jest w zasadzie jednym instrumentem, lecz połączeniem wielu. Oferuje Ci tak duże możliwości, że przy odpowiedniej wprawie możesz zastąpić zespół muzyczny lub nawet całą orkiestrę. Zastosowana w kursie metoda sprawi, że w krótkim czasie zdobędziesz umiejętności umożliwiające zagranie zarówno utworów z gatunku muzyki rozrywkowej, jak i utworów klasycznych. Natomiast zrozumiałe i przejrzyste polecenia umożliwią Ci szybkie opanowanie technik gry na keyboardzie. Więcej o kursie "Nauka gry na keyboardzie" »

Nauka gry na pianinie

Gra na pianinie to zajęcie, które sprawia wiele satysfakcji. Zatem już dziś zacznij się uczyć gry na tym instrumencie. Na początku będziesz wykorzystywał tylko niektóre klawisze i grać palcami jednej ręki. W kolejnych lekcjach dodawane są nowe klawisze i kolejne porcje teorii. Krok po kroku doskonalisz swoje umiejętności, by w efekcie zagrać z nut wiele popularnych melodii. Więcej o kursie "Nauka gry na pianinie" »

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO