Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Nauka gry na instrumentach muzycznych

Nauka gry na instrumentach dla dorosłych i dzieci może być przyjemnością. Kursy muzyczne ESKK zostały stworzone z myślą o osobach uczących się samodzielnie, dlatego nie zawierają nudnej teorii ani monotonnych ćwiczeń. Wiedzę przyswajasz w trakcie gry. Dzięki temu natychmiast widzisz - a właściwie słyszysz - rezultaty, które zainspirują Cię do dalszej nauki. Integralną częścią każdego kursu muzycznego ESKK są nagrania z ćwiczeniami i utworami omawianymi w kursach. Zatem jeśli lubisz dźwięki i chciałbyś w krótkim czasie opanować naukę gry na instrumencie, rozpocznij kursy muzyczne ESKK. To najprostszy sposób, by opanować podstawy gry na gitarze, keyboardzie lub pianinie.

Nauka gry na gitarze

Dzięki szkoleniu „Nauka gry na gitarze" zdobędziesz ogólną wiedzę muzyczną i nauczysz się grać na gitarze ponad 100 utworów. Kursy muzyczne ESKK obejmują bogaty i różnorodny repertuar: wybrane standardy światowej i polskiej muzyki rozrywkowej oraz niektóre utwory bądź fragmenty utworów muzyki klasycznej. Więcej o kursie "Nauka gry na gitarze" »

Nauka gry na keyboardzie

Keyboard nie jest w zasadzie jednym instrumentem, lecz połączeniem wielu. Oferuje Ci tak duże możliwości, że przy odpowiedniej wprawie możesz zastąpić zespół muzyczny lub nawet całą orkiestrę. Zastosowana w kursie metoda sprawi, że w krótkim czasie zdobędziesz umiejętności umożliwiające zagranie zarówno utworów z gatunku muzyki rozrywkowej, jak i utworów klasycznych. Nauka gry na instrumentach z ESKK to prawdziwa przyjemność dzięki zrozumiałym i przejrzystym poleceniom, które umożliwią Ci szybkie opanowanie technik gry na keyboardzie. Więcej o kursie "Nauka gry na keyboardzie" »

Nauka gry na pianinie

Nauka gry na pianinie to zajęcie, które sprawia wiele satysfakcji. Zatem już dziś zacznij się uczyć gry na tym instrumencie. Na początku będziesz wykorzystywał tylko niektóre klawisze i grać palcami jednej ręki. W kolejnych lekcjach dodawane są nowe klawisze i kolejne porcje teorii. Nasze kursy muzyczne umożliwiają doskonalenie umiejętności krok po kroku, by w efekcie zagrać z nut wiele popularnych melodii. Więcej o kursie "Nauka gry na pianinie" »

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO