Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Elementy kursu

Podręczniki

Materiały zostały zebrane w formie 3 podręczników. Dzięki nim nauczysz się korzystać z programów GIMP oraz Power Point na przykładzie wersji 2013 (osoby posiadające starsze lub nowsze wersje także mogą z nich skorzystać, jednak w niektórych sytuacjach prezentowane okna będą się różniły). Dodatkowo kurs został wzbogacony o zagadnienia dotyczące tworzenia prezentacji online w aplikacji Prezi. Na końcu podręcznika znajduje się praca domowa, którą można odesłać nauczycielowi do sprawdzenia (poczt tradycyjną lub przez Internet).

Filmy

Filmy do kursu

Do każdego podręcznika zostały przygotowane dodatkowe materiały video nawiązujące do tematyki kursu oraz poszerzające omawiane zagadnienia.
Dowiesz się, jak wykorzystać obraz do stworzenia tła pod napis. Nauczysz się zapisywać prezentację w różnych formatach oraz poznasz tajniki poprawnego i szybkiego drukowania całej prezentacji lub wybranych slajdów.
Film

Pliki do ćwiczeń

Pliki do ćwiczeń - Kurs Word - edytor tekstu

Pliki do ćwiczeń dostępne na platformie internetowej ESKK online, na których oparte są zadania praktyczne zawarte w podręcznikach. Dzięki temu masz możliwość przećwiczenia omawianych w kursie opcji programu. Do zestawu plików załączono także przykładową prezentację.

Opieka nauczyciela

Kurs został opracowany specjalnie do samodzielnej nauki. Jednak przez cały czas trwania kursu masz zagwarantowaną opiekę doświadczonego wykładowcy – Twojego osobistego nauczyciela. Jego zadaniem jest sprawdzanie Twoich prac domowych, wyjaśnianie tych zagadnień, które sprawiają Ci kłopot, oraz motywowanie do dalszej nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO