zamknij x
facebook
Nie mam czasu na naukę
ESKK
Mamwiedzę.pl
Google Plus
ESKK

Grupy kursów

Masz pytania?

Zostaw kontakt, oddzwonimy!
lub zadzwoń na infolinię
801 101 909

Szwedzki

Kurs szwedzkiego również z opcją ONLINE

Okładka kursu „Szwedzki”

Jeśli planujesz wyjazd do Szwecji, wybór tego kursu to strzał w dziesiątkę. Nie tylko poznasz język szwedzki, ale również szwedzką kulturę, mentalność mieszkańców i ich obyczaje. ESKK ma już ponad 20 lat doświadczenia w nauczaniu języków – to gwarancja najwyższej jakości materiałów i przystępnej formy nauki.

Kurs szwedzkiego od ESKK to jeden z nielicznych kursów, przygotowany dla polskiego studenta, traktujący naukę języka tak kompleksowo. Dzięki materiałom na płytach CD, w zeszytach ćwiczeń i na platformie online, nauka szwedzkiego będzie dla Ciebie przyjemnością. Kurs stopniowo wprowadza nowe zagadnienia - od poziomu podstawowego do średnio zaawansowanego, umieszczając je w kontekście życia codziennego. W czasie nauki opanujesz ok. 2000 najważniejszych słów i zwrotów ze współczesnego szwedzkiego.

Nauczyliśmy szwedzkiego już ponad 4 600 osób!

 • Wolność wyboru – sam decydujesz o metodzie, miejscu, czasie i tempie nauki
 • Opieka nauczyciela – uczysz się sam, ale nad Twoimi postępami czuwa doświadczony opiekun
 • Kontekst kulturowy – nie tylko przekazujemy wiedzę językową, ale także ciekawostki o obyczajach i mentalności mieszkańców Szwecji
 • Szwedzki online – aplikacje internetowe i ćwiczenia dostępne zawsze i wszędzie
 • Internetowy słownik szwedzkiego – ZA DARMO!

Czego się nauczysz

 • Słownictwo

  Język szwedzki poznasz przy pomocy ćwiczeń, które odnoszą się do życia codziennego. Dzięki „gotowym do użycia” zwrotom odnajdziesz się w każdej sytuacji!

 • Pisanie i czytanie

  W ESKK języka uczymy kompleksowo! Kurs zawiera wiele ćwiczeń, które rozwijają umiejętność pisania i czytania po szwedzku. Napisanie listu do przyjaciela ze Szwecji i odczytanie odpowiedzi od niego nie będzie już problemem!

 • Rozumienie ze słuchu

  Do każdego pakietu lekcyjnego załączone są płyty CD. Głosu do wszystkich materiałów na płytach użyczają lektorzy pochodzący ze Szwecji. Dzięki temu osłuchasz się ze współczesnym szwedzkim.

 • Gramatyka

  Nie martw się gramatyką! Dzięki doświadczeniu, wiemy jak w prosty sposób objaśnić nawet skomplikowane zagadnienia, odwołując się do przykładów! Nauka szwedzkiego będzie dla Ciebie przyjemnością!

Cennik kursu

Kurs szwedzkiego to idealna opcja dla osób chcących uczyć się samodzielnie. Wszystkie części szkolenia są opracowane tak, abyś mógł wybrać metodę najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb.

  Masz do wyboru 2 metody nauki:
zobacz film o metodach
  Standard info Plus info
Elementy kursu:
Zeszyty z lekcjami jest jest
Płyty CD do lekcji jest jest
Opieka nauczyciela jest jest
Słownik online jest jest
Kurs online i multimedia jest
Tempo nauki: 1 pakiet lekcyjny miesięcznie przez 20 miesięcy 82 65,60 miesięcznie Zapisz się » 99,40 79,50 miesięcznie Zapisz się »

Chcesz uczyć się szybciej? Wystarczy wybrać odpowiednią opcję na formularzu zapisu:

 • Możesz wybrać szybkie tempo nauki. Wówczas, zamiast jednego pakietu miesięcznie (zeszyt + płyta, programy multimedialne, audiobook – w zależności od wybranej metody nauki), będziesz otrzymywać dwa.
 • Możesz też kupić cały kurs od razu. Skorzystasz wówczas z dodatkowego 10% rabatu! Otrzymasz również w prezencie etui na płyty CD.

Słowo od autora

Milena Hadryan
Przygotowując materiały do kursu szwedzkiego starałam się tak dobrać tematykę, aby jak najbardziej odzwierciedlała codzienne życie Szwedów. Dlaczego? Pozwala to stworzyć odpowiedni kontekst do nauki, a dowiedzione jest, że nauka w kontekście daje najlepsze rezultaty!
— Milena Hadryan: wykładowca UAM, tłumacz przysięgły języka szwedzkiego i niemieckiego, autorka kursu szwedzkiego ESKK oraz rozmówek polsko-szwedzkich.
TERAZ 20%
OSZCZĘDNOŚCI
Zapisz się na kurs »

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Angielski dla zaawansowanychNorweskiRosyjski z elementami biznesu

Komentarze użytkowników


 • Radek napisał/a:

  Jak dobrze, że trafiłem na ten kurs, do tego z opcją online. Chciałbym szybko opanować podstawy szwedzkiego a widzę już po pierwszych lekcjach, że szwedzki nie jest taki starszny. Super.

 • Baśka napisał/a:

  Nawet szwedzkiego można się nauczyć. Korzystałam z materiałów ESKK i naprawdę są extra przygotowane. Mnóstwo fajnych ćwiczeń, nagrania prawidłowej wymowy, wszystko czytelne i przejrzyste.

 • Iwona napisał/a:

  Dobrze opracowany kurs szwedzkiego. Przebywam od ponad pół roku w Szwecji i kurs bardzo pomógł mi opanować podstawy szwedzkiego. Ciekawie opracowane dialogi z życia codziennego ułatwiły mi pierwsze kroki w tym kraju. Dzięki!

 • Inga napisał/a:

  Uczę się z tego kursu szwedzkiego. Fajnie są podzielone lekcje i wszystko jest prosto wytłumaczone. Dzięki temu nauka znacznie szybciej idzie.

 • Marcela napisał/a:

  Świetny kurs! Zawiera takie słownictwo, jakie potrzebne jest do porozumiewania się na co dzień w Szwecji. Jestem z niego zadowolona. Pozdrawiam

 • Ulka napisał/a:

  Mam ciocię w Szwecji. Kilkakrotnie ją odwiedzałam i dzięki temu poznałam podstawy szwedzkiego. Zapisałam się na kurs w ESKK gdyż chciałam poszerzyć swoją wiedzę. Jakie efekty? Jestem bardzo zadowolona. Książeczki z kursami pokazywałam cioci i ona również je chwaliła. Jeśli ktoś ma obawy przed kupnem tego kursu, to szczerze go polecam.

Zostaw swój komentarz

 
Regulamin serwisu Zasady nauki w ESKK Cennik Rezygnacje Reklamacje Pomoc O firmie Kontakt

© Copyright 1991-2015 ESKK Sp. z o.o. | ul. Forteczna 17a | 61-362 Poznań | Infolinia: 801 101 909 | tel. 61 879 32 67 | KRS: 0000000573