Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs „Feng shui”

Kurs „Feng shui” ESKK jest najbardziej obszernym i prawdopodobnie najbardziej rzetelnym opracowaniem z zakresu feng shui w języku polskim. Został napisany przez doświadczonego konsultanta i mistrza feng shui. Kurs jest doskonałą propozycją dla osób, które wcześniej nie spotkały się z feng shui lub których wiedza na ten temat jest bardzo mała. Jednak ze względu na stopniowe wprowadzanie zaawansowanych technik na pewno wiele korzyści z nauki odniosą także osoby już od lat znające i praktykujące tę sztukę.

Dzięki kursowi odkryjesz, że feng shui jest spójną, logiczną, praktyczną i naturalną dziedziną wiedzy o powiązaniach człowieka ze środowiskiem. Przekonasz się, jak silny – dobroczynny lub destrukcyjny – wpływ wywierają na ludzi energie subtelne.

czas ESKK

Uczysz się w komfortowych warunkach – bez stresu i w dowolnie wybranym czasie oraz miejscu – masz w tym zakresie pełną swobodę

słówka ESKK

Poznasz wiele technik feng shui – od najprostszych, po bardzo zaawansowane

nauczyciel ESKK

Przez cały kurs masz zapewnioną opiekę doświadczonego nauczyciela

Okładka kursu „Feng shui”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

Cena: 1900 zł ->299 zł

Opinie: (26 głosów)

Zaświadczenie ZUS: tak

Niedostepny

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Aby w pełni zrozumieć zasady feng shui, trzeba systematycznie ćwiczyć. Jest to bowiem wiedza, której nie da się opanować bez zrozumienia jej zasad i reguł nią rządzących. Swoich studentów zawsze zachęcam do wykorzystywania wszystkich możliwości ćwiczenia, jaki daje kurs: do analizy przykładów, wykonywania ćwiczeń oraz odrabiania prac domowych. To dzięki pracom możemy wspólnie śledzić postępy i korygować ewentualne błędy.

Bożena Radzikowska: absolwentka Akademii Feng Shui Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu (kierunek: aranżacja przestrzeni wg feng shui).
Bożena Radzikowska

Komentarze studentów


K
Klaudia napisał/a: |

Zakupiłam ten kurs aby uzupełnić wiedzę z parapsychologii i nie żałuję :) kurs feng Shui jest bardzo kompletny i dostarcza wystarczająco dużo informacji i wskazówek aby zacząć własną praktykę w tym kierunku.

M
Monika napisał/a: |

Najważniejsze to żyć w zgodzie z otoczeniem. a z tego kursu z pewnością dowiecie się jak stworzyć harmonię wewnątrz i na zewnątrz naszego domu.

M
Marcin napisał/a: |

Każdy mebel ma znaczenie w domu, każdy kąt, narożnik, załamanie w ścianie stwarza zagrożenie dla przepływu pozytywnej energii. Warto tę lekturę przejrzeć, a wrażenia pozostaną na zawsze. M.

R
Radek napisał/a: |

Pamiętajcie korzystny przepływ energii w waszym domu to podstawa do dobrego samopoczucia. Kurs OK. Takie lektury lubię :-)

K
Karina napisał/a: |

Koniecznie musicie poświecić trochę uwagi przepływowi tak zwanej pozytywnej energii w waszym domu - energii qi. Zobaczycie jak wiele zmieni się w waszym otoczeniu, ile pozytywnych zmian zauważycie. Tez byłam na początku sceptycznie nastawiona do feng shui, lecz teraz z autopsji wiem, że coś w tym musi być. Pozdrawiam wspaniałą szkołę.

M
Marta napisał/a: |

Sypialnia ustawiona zgodnie z przepływem energii qi, mam nadzieję, że poprawi mi się sen.

K
Krysia napisał/a: |

Trzy dni zajęło mi przemeblowywanie przedpokoju w celu lepszego przepływu energii Qi.
Czekam teraz z wytęsknieniem na pierwsze efekty.
Pozdrawiam pomysłową szkołę!

Z
Zosia W. napisał/a: |

Wszystko ustawione w domku zgodnie z zasadami feng shui, przynajmniej w salonie, w którym przebywamy najczęściej, przepływu pozytywnej energii nie czujemy :-) ale przynajmniej nasza wiedza na temat feng shui jest teraz ogromna, a i pokój zyskał więcej światła :-) Pozdrawiam Z.

M
Majka napisał/a: |

Jestem pod wrażeniem kursu Feng Shui, przemeblowałam całe mieszkanie, co wymagało naprawdę nie lada wysiłku. Wszyscy, którzy mają mieszkania w blokach, chyba mnie zrozumieją, nie tak łatwo jest przestawić meble na tak małych pokojach jakie proponują nam mieszkania, ale przynajmniej w sypialni i w pokoju dziennym udało mi się zastosować zasady dobrego przepływu energii i nie wiem czy to kwestia podświadomości, czy zasady feng shui się sprawdzają, ale naprawdę od kilku tygodniu czuję się inaczej, mam więcej energii i chęci do życia. Pozdrawiam M.

J
Janina napisał/a: |

Meble w domu poprzestawiane zgodnie z zasadami feng shui i czekamy na pozytywny przypływ energii :-)

I
Ilonka napisał/a: |

Przepływ pozytywnej energii jest jak najbardziej istotny w życiu, nawet nie zdajemy sobie sprawy jak wpływa ona na nasze funkcjonowanie. Warto zatem zadbać o nią przynajmniej w mieszkaniu, gdzie odpoczywamy i spędzamy najwięcej czasu. Ja odkąd jedynie nieznacznie zmieniłam ustawienia mebli o wiele lepiej mi się śpi. Pomyślcie o tym. Pozdrawiam ps. Kurs OK.

L
Laura napisał/a: |

Dobry przepływ energii ma znaczenie nie tylko w mieszkaniu, ale przede wszystkim w życiu :-)

R
Rafał Skomarowski napisał/a: |

W opisie kursu jest wzmianka o rzetelności, a to istotne. Sięgając po książki, poradniki z różnych źródeł - często możemy natrafić na błędną interpretację zagadnienia, co może być dla Nas niewskazane przy wprowadzaniu w życie filozofii Feng Shui.
Dlatego osobiście zdecydowałem się zapoznać z tematyką poprzez nauczyciela który dysponuje fachową wiedzą w tym zakresie.

M
Marlena napisał/a: |

Przydatna i przyjemna lektura dla każdego, kto choć trochę interesuje się zasadami Feng Shui.

I
Ilona napisał/a: |

Nieskazitelna aura w domu to podstawa.
Nigdy wcześniej nie sądziłam, że przepływ pozytywnej energii w mieszkaniu może mieć takie znaczenie.
Super kurs feng shui.

J
Jadwiga napisał/a: |

Pozytywna energia jest bardzo ważna w każdym domu. Kto ma chwilę niech poświeci na zapoznanie się z wiedzą zawarta w kursie feng shui. Już zupełnie inaczej spojrzycie na otaczającą nas na co dzień rzeczywistość. U mnie po kursie salon przemeblowany totalnie. Fajna lektura

A
Agnieszka napisał/a: |

Wszystko w domu poprzestawiane dzięki kursowi feng shui, mam nadzieję, że teraz będzie nam się żyło łatwiej i przyjemniej.

M
Marysia napisał/a: |

Żyć w zgodzie ze sobą, z własną natura i do tego w idealnym otoczeniu. Czego chcieć więcej. Wspaniale merytorycznie przygotowany kurs feng shui.

D
Damian napisał/a: |

Kurs pełen pozytywnej energii.

K
Klaudia napisał/a: |

Harmonia nareszcie wiem, jak ja osiągnąć w domu. Dobry kurs fengshui.

O
Ola napisał/a: |

Lubię żyć w harmonii. Dlatego zdecydowałam się na ten kurs. Feng Shui znane mi było od dawna. ale dopiero teraz znam wszystkie zalety przepływu pozytywnej energii. Dzięki.

A
Amanda napisał/a: |

Nie wierzyłam w Feng Shui, dopóki nie trafiłam na ten kurs. Ostatni miesiąc to totalna zmiana ustawień w mieszkaniu. Wszystko od teraz ma nowe miejsce i zobaczymy jak to będzie.

A
Agnieszka napisał/a: |

Do niedawna nie wiedziałam co to Feng Shui. Teraz wszystko w domu pozwala na swobodny przepływ energii. Mam nadzieję, że szybko to odczujemy :-)

B
Baśka napisał/a: |

Dzięki kursowi Feng Shui przestawiłam układ mebli w zasadzie w całym domu i osobiście uważam, ze mieszka mi się teraz lepiej. Ja tam wierzę w przepływ energii qi.

R
Rozalia napisał/a: |

Ja tam wierzę w przepływ pozytywnej energii i ze samopoczucie we własnym domu zależy właśnie od niej. Chętnie pozostanę na kursie Feng Shui do końca.

J
Justyna Kaczmarek napisał/a: |

Feng-shui interesowałam się od dawna. Niestety wbrew pozorom mało jest na ten temat informacji w Internecie, a przynajmniej na polskojęzycznych stronach. Zależało mi na treściwych przykładach stosowana Feng-shui w domu i w pracy. Kurs ten okazał się idealny. Dodatkowo poznałam podstawy astrologii chińskiej, o której wcześniej nie miałam „zielonego” pojęcia.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO