Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Elementy kursu

Podręczniki z lekcjami

Kurs składa się z 12 podręczników, zawierających 24 lekcje. Jego logiczna, spójna i przyjazna struktura pozwala na wydzielenie łatwo przyswajalnych porcji materiału. Wystarczy poświęcić 15-30 minut dziennie, aby bez pośpiechu i znużenia opanować treści przeznaczone na miesiąc nauki. Dodatkowym atutem są symbole i wyróżniki zamieszczane w materiałach, które wskażą Ci ważne pojęcia oraz odwołania do wcześniejszych lekcji.

Materiał kursu jest zaprezentowany w przejrzysty sposób, w oparciu o praktyczne przykłady z życia. Wiedza prezentowana jest „od szczegółu do ogółu”. Dzięki licznym ćwiczeniom utrwalisz nowe umiejętności, a podsumowanie na zakończenie każdej lekcji pozwoli Ci na prześledzenie najważniejszych zagadnień. Do Podręcznika 1 dołączany jest Niezbędnik, który wprowadzi Cię w podstawowe zagadnienia z zakresu wiedzy księgowej.

Opieka nauczyciela

Pamiętaj – kurs „Podstawy księgowości” przeznaczony jest do samodzielnej nauki, nie pozostawiamy Cię jednak samemu sobie. Przez cały czas nauki na kursie masz zagwarantowane wsparcie osobistego nauczyciela – doświadczonego księgowego. Jego rolą jest poprawianie prac domowych, wyjaśnianie zagadnień, które sprawiają Ci problemy i… motywowanie do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO