Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs pracownika ochrony

Kurs „Pracownik ochrony” to dobry sposób, abyś mógł pogłębić swoją teoretyczną wiedzę przydatną do wykonywania obowiązków kojarzonych z zawodem pracownika ochrony fizycznej osób i mienia. Na kursie poznasz regulacje prawne dotyczące wykonywania zawodu, a także elementy prawa karnego i prawa wykroczeń, prawa karnego procesowego oraz prawa pracy. Nauczysz się przeciwdziałać różnym rodzajom ataków. Będziesz wiedział, w jaki sposób właściwie chronić obiekty i jak zabezpieczać mienie. Dowiesz się również, jak ochraniać konwoje. Opanujesz niezbędną wiedzę psychologiczną i nauczysz się udzielać pierwszej pomocy.

Po ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie ESKK, które udokumentuje zdobytą przez Ciebie wiedzę teoretyczną. Zgodnie z ustawą z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia kurs ten nie uprawnia do uzyskania wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony w komendzie wojewódzkiej policji.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 2 200 osób!

czas ESKK

Uczysz się w komfortowych warunkach – bez stresu i w dowolnie wybranym czasie oraz miejscu – masz w tym zakresie pełną swobodę

słówka ESKK

Kurs zawiera wiele praktycznych przykładów z życia wziętych

nauczyciel ESKK

Przez cały kurs masz zapewnioną opiekę doświadczonego nauczyciela

Okładka kursu „pracownika ochrony”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 12

Poziom trudności: początkujący

Cena: 1356 zł ->199 zł

Opinie: (26 głosów)

Zaświadczenie ZUS: tak

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Choć w ESKK odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe, to warto skorzystać z tej możliwości. Jeśli myślisz poważnie o pracy w zawodzie pracownika fizycznej ochrony osób i mienia, odrób wszystkie prace domowe. To naprawdę nic trudnego – poza tym – nie musisz trzymać się żadnych terminów – prace możesz odrabiać wtedy, kiedy znajdziesz na to czas.

Karolina Kaliszan: koordynator nauczania ESKK
Karolina Kaliszan

Komentarze studentów


A
ADAM UZARSKI napisał/a: |

Dziękuje za szanse zdobycia uprawnień ochroniarza pozdrawiam

P
Piotr napisał/a: |

Kurs ok, uczy praktycznych podstaw ochrony osób i mienia. Jestem zadowolony.

T
Tadeusz napisał/a: |

OK kurs pracownika ochrony.

M
Miłosz napisał/a: |

Teoretycznie świetny kurs, szkoda tylko, że nie można odbyć praktyk Pozdr

R
Rafał napisał/a: |

Jestem zadowolony z tej szkoły i kursów.

M
Michu napisał/a: |

Kurs ok.
Bardzo dużo rzetelnej wiedzy teoretycznej oraz doradztwa w zakresie zachowania w danych sytuacjach.

A
Adam napisał/a: |

Dobry kurs ochrony, napisany w przystępny sposób z licznymi życiowymi przykładami.

J
JAcek napisał/a: |

Teoria ok.
Dla początkujących pracowników ochrony kurs jak najbardziej w porządku.

A
Adaś napisał/a: |

Dobry materiał. Szkoda, ze odeszli Państwo od praktyk.

M
Marek napisał/a: |

Teoria ok.
Podziękowania za liczne przykłady wykorzystywania technik ochrony w życiu.

Łukasz napisał/a: |

Wiedza jak najbardziej przydatna, szkoda tylko, ze nie prowadzą Państwo praktyk.

O
Olek napisał/a: |

Spoko wiedza teoretyczna.

M
Marcin napisał/a: |

Dobrze napisany kurs, sporo rzetelnej wiedzy dotyczącej ochrony osób i mienia.

P
Piotr napisał/a: |

Zgadzam się z Panem Krzysztofem. Pracownik ochrony powinien posiadać spora wiedzę z zakresu ochrony osób i mienia. Każda lektura zatem mile widziana.

K
Krzysztof napisał/a: |

To jest kurs dla pracownika ochrony a nie na kwalifikowanego pracownika ochrony. Wszyscy mający pretensje o strzelanie i samoobronę (praktyka) proszę czytać ze zrozumieniem tytuł kursu.
Ten kurs jest dla ludzi chcących przypomnieć sobie (lub zaktualizować) informacje z zakresu teorii lub zaczynają pracę w tym zawodzie i chcą się dowiedzieć jak to wygląda. Bardzo dobry kurs dla wszystkich nawet dla ludzi w trakcie szkoleń na kursach jako uzupełnienie wiedzy. Nie czarujmy się nawet na dwuletnich szkołach ochrony nie wszystko jest podane trzeba szukać materiałów.

A
Adam napisał/a: |

Aby opanować teoretyczne podstawy kurs ochroniarski jak najbardziej ok, ale i tak aby móc pracowac w tym zawodzie liczy się kurs stacjonarny.

M
Maniek napisał/a: |

Kurs pracownika ochrony ok. Szkoda tylko, że sama teoria

Z
Zbyszek napisał/a: |

Teoretycznie kurs świetnie opracowany szkoda tylko, że nie ma zajęć praktycznych.

P
Piotr napisał/a: |

Kurs nadaje się do uzupełnienia wiedzy z zakresu ochrony osób i mienia, natomiast z tego co mi wiadomo nie uprawnia do niczego, ale i tak wart jest uwagi.

A
Artur napisał/a: |

Bardzo dobrze opracowany poradnik z zakresu ochrony osób i mienia. Kurs pomógł i usystematyzować i wzbogacić wiedzę z kursu stacjonarnego. Kurs jest ok.

M
Mateusz napisał/a: |

Idealny przewodnik wiedzy z zakresu ochrony osób i mienia. Potem już tylko kurs praktyczny i obecnie jestem mam pracę. Co prawda sporo tej wiedzy teoretycznej ale na szczęście wszystko przystępnie opisane.

D
Darek napisał/a: |

Kurs pozwolił mi na opanowanie teorii z zakresu ochrony osób i mienia. Wygodna taka nauka bez wychodzenia z domu.

J
Janusz K. napisał/a: |

Zgadzam się również opanowałem wiedzę teoretyczną z kursu pracownika ochrony i to w szybkim tempie bez ruszania się z domu na zajęcia. Polecam

E
ESKK napisał/a: |

Panie Zbigniewie, kurs Pracownik ochrony jest szkoleniem teoretycznym przygotowującym do objęcia stanowiska pracownika ochrony fizycznej. W trakcie kursu omawiane są zagadnienia dotyczące regulacji prawnych, elementów prawa karnego i prawa wykroczeń, prawa karnego procesowego oraz niezbędna wiedza psychologiczna. Po ukończeniu kursu wystawiane jest zaświadczenie ESKK, które udokumentuje zdobytą wiedzę teoretyczną.

Zgodnie z obowiązującymi od 1 stycznia 2014r. nowymi regulacjami prawnymi, aby objąć stanowisko pracownika ochrony fizycznej wystarczy być wpisanym na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, prowadzoną w systemie teleinformatycznym przez Komendanta Głównego Policji. O taki wpis można ubiegać się po odbyciu szkolenia teoretycznego stacjonarnego oraz praktycznego w zakresie wyszkolenia strzeleckiego, samoobrony, technik interwencyjnych prowadzonego przez wykwalifikowanych instruktorów i wykładowców w tej dziedzinie. Zapraszamy do skorzystania z kursu oferowanego przez naszą szkołę, który stanowi doskonałe uzupełnienie powyższych szkoleń i pozwala na zdobycie dodatkowej teoretycznej wiedzy w tej materii.

Z
Zbigniew napisał/a: |

Kto nauczy mnie elementów praktycznych z programu szkolenia takich jak : strzelanie , techniki interwencyjne i samoobrona ? Czy to są kpiny? W Rozporządzeniu MSWiA (Dz.U z dnia 31 grudnia 2013 r. poz. 1688) w sprawie programu szkolenia kwalifikowanych pracowników ochrony w par. 2 pkt 1 czytamy- Szkolenia i kursy ,o których mowa prowadzi się w formie stacjonarnej .Dla czego łamiecie prawo ?

P
Piotr napisał/a: |

Takiego kursu właśnie wszędzie szukałem. Chcę pracować w ochronie ale nie bardzo wiedziałem gdzie zdobyć wiedzę teoretyczną na ten temat.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO