Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs przedstawiciela handlowego

Wszystkie tajniki jednego z najlepiej opłacanych zawodów – oto co zawiera kurs „Przedstawiciel handlowy”. Chcąc odnosić sukcesy w tej pracy, powinieneś być perfekcyjnie przygotowany do spotkań i rozmów z potencjalnymi klientami, a także umieć opracowywać nowe sposoby ich pozyskiwania, odkrywać nowe grupy docelowe czy zdobywać oferty i realizować specjalne, indywidualne zamówienia.

Po ukończeniu kursu będziesz umiał zastosować potrzebne sprzedawcy elementy marketingu, efektywnie planować swój czas, a także odpowiednio się motywować i stworzyć swój plan rozwoju. Na kursie w wygodny sposób zdobędziesz wiedzę na temat profesjonalnego organizowania spotkań biznesowych i przeprowadzania prezentacji produktu. W materiałach prezentujemy także praktyczne rozwiązania usprawniające pracę przedstawiciela handlowego.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 2 300 osób!

czas ESKK

Uczysz się w komfortowych warunkach – bez stresu i w dowolnie wybranym czasie oraz miejscu – masz w tym zakresie pełną swobodę

słówka ESKK

Krok po kroku poznajesz wszystkie aspekty pracy przedstawiciela handlowego

nauczyciel ESKK

Przez cały kurs masz zapewnioną opiekę doświadczonego nauczyciela

Okładka kursu „przedstawiciela handlowego”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 14

Poziom trudności: początkujący

Cena: 1470 zł ->199 zł

Opinie: (22 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Niedostepny

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

W kursie krok po kroku prześledzisz najważniejsze aspekty pracy przedstawiciela handlowego. Zależy nam, aby uzyskana w ten sposób wiedza okazała się przydatna w codziennym życiu zawodowym. Dlatego zachęcamy Cię do powtarzania materiału – udowodnione jest bowiem, że regularne powtórki podnoszą efektywność nauki. Jednym ze sprawdzonych sposobów powtarzania są prace domowe. Gorąco polecam ich odrabianie.

Karolina Kaliszan: koordynator nauczania ESKK
Karolina Kaliszan

Komentarze studentów


A
Adrian napisał/a: |

Bardzo dobrze przygotowany materiał do nauki, 10/10

M
Mirosław napisał/a: |

Technik sprzedaży dobrze uczyć się z rzetelnych, sprawdzonych źródeł. Polecam kurs zawodowy eskk.

W
Wiktor napisał/a: |

Super kurs, znajdziecie tu wszystko, skuteczne techniki sprzedaży i werbalne i niewerbalne sztuki przekazu informacji, sporo cennej wiedzy, która od razy można testować w praktyce. Mega cenny kurs, polecam

R
Radek napisał/a: |

Dobrze skonstruowany kurs pod względem efektywności sprzedaży, uczy sprzedaży produktu na wielu płaszczyznach branżowych.

R
Rafał napisał/a: |

Kurs zawiera całkiem pokaźną liczbę wskazówek skutecznej sprzedaży i zachowań negocjacyjnych, materiał ok.

J
Julian napisał/a: |

Kursem zainteresowałem się zaraz po objęciu stanowiska sprzedawcy handlowego, szukałem kursu, który nie tylko opisuje skuteczną sprzedaż ale także triki w sprzedaży. Kurs spełnił moje oczekiwania, teraz czas pokazać umiejętności w praktyce. Pozdrawiam

J
Joanna napisał/a: |

Dla pracowników branży handlowej kurs całkiem dobry, nie tylko uczy technik sprzedaży ale przede wszystkim technik negocjacji. Warto poczytać do podusi

M
Mikołaj napisał/a: |

Handlowcem zostałem od niedawnaw branżymetalurgicznej, prowadzę swój własny interes odkąd zrezygnowałem z pracy w służbie zdrowia. Szkolenie na 6, pomoc nauczyciela bezcenna.

S
Szymon napisał/a: |

Branża bardzo popularna do dzisiaj.
Techniki sprzedaży przydają się chyba w każdym fachu.
Dobry kurs.

P
Paweł napisał/a: |

Dobrze nastawiony na skuteczną sprzedaż kurs, wiele wskazówek z zakresu psychologii stosowanej.

R
Romek napisał/a: |

Pracuje od niedawna w branży sprzedażowej jako przedstawiciel firmy, cieszę się, że natrafiłem na Państwa ofertę, nie miałem doświadczenia w sprzedaży do tej pory, pracowałem wcześniej w branży logistycznej, o ofercie Państwa powiedział mi kolega, który korzystał z waszej specjalistycznej oferty, poinformował mnie również, że można u was uczyć się zdalnie co mnie szczególnie zainteresowało. Poprosiłem pracodawcę czy chociaż nie sfinansowałby mi w połowie tego kursu i tak własnie zostałem waszym studentem. Materiały oceniam bardzo wysoko. Wiedza bardzo przydatna, a liczne przykłady w materiałach pozwalają lepiej zrozumieć dane zagadnienia. Dziękuję i pozdrawiam

A
Adrian napisał/a: |

Doskonałe szkolenie przez trzy miesiące szukałem pracy w tym czasie zakupiłem cały kurs na przedstawiciela handlowego i przerobiłem niecałą połowę ale wpisalem sobie zaświadczenie o podjęciu nauki w eskk i tak nam się dobrze z pracodawcą rozmawiało o kursach niestacjonarnych, że wydaje mi się, że po troszku dzięki eskk mam tę pracę. Mój pracodawca wcześniej nic nie słyszał o kursach zawodowych eskk. Dzięki!

R
Robert napisał/a: |

Kurs przedstawiciela handlowego jak najbardziej na czasie.
Wiele praktycznych wskazówek i porad z zakresy efektywnej sprzedaży.
Kurs ok.

N
Natalia napisał/a: |

Umiejętności, handlowe, sprzedażowe i negocjacyjne zawarte w tym kursie przydadzą się każdemu. Polecam. Przygotowanie teoretyczne gwarantowane. W moim zawodzie handlowca zdobyta wiedza sprawdza się na każdym kroku, co podejmę jakąś decyzję, łapię się na tym, ze przecież czytałam o tym w kursie. Właśnie otrzymałam zaświadczenie o ukończeniu kursu. Super i dziękuję.

A
Adam napisał/a: |

Fantastyczny kurs, dzięki niemu dostałem pracę jako przedstawiciel handlowy. Pracownik na rozmowie kwalifikacyjnej pytał mnie skąd wiem tyle o technikach negocjowania i mowie ciała, odpowiedziałam, że wszystko dzięki materiałom szkoleniowym eskk. Dzięki!

G
Grzegorz napisał/a: |

Mam do czynienia ze sprzedażą od dwóch lat. Obecnie zastanawiam się nad kursem przedstawiciela handlowego. KOlega polecił mi wasze szkolenie głównie przez mozliwość zdalnej nauki. Nie jestem przekonany do nauczania na odległośc ale spróbuje skoro zapewniacie opiekę osobistego nauczyciela.

K
Karol napisał/a: |

Pierwszorzędny kurs przedstawiciela handlowego. Pomoc nauczyciela nieoceniona. Mnóstwo wskazówek i praktycznych porad. Kurs ok.

B
Bartek napisał/a: |

Mam do czynienia ze sprzedażą od dwóch lat. Obecnie zastanawiam się nad kursem przedstawiciela handlowego. KOlega polecił mi wasze szkolenie głównie przez mozliwość zdalnej nauki. Nie jestem przekonany do nauczania na odległośc ale spróbuje skoro zapewniacie opiekę osobistego nauczyciela.

J
Jacek napisał/a: |

Piotrze, pomoże, pomoże. Zaczynając swoją pierwszą pracę sięgnąłem po kurs przedstawiciela handlowego i niektóre strategie sprzedażowe zaczerpnięte z niego stosuję do dziś. Z czasem zamówiłem jeszcze kurs skutecznej komunikacji, bardzo mi pomógł w kontaktach z ludźmi. Nie były to stracone pieniądze.

P
Piotr W. napisał/a: |

Zachęcony licznymi ofertami pracy w charakterze przedstawiciela handlowego, postanowiłem zapisać się na ten kurs. Czy ukończenie go mi pomoże?

L
Leszek napisał/a: |

Zapisałem się na ten kurs z nadzieją, że dzięki niemu zmienię pracę. O byciu przedstawicielem handlowym, myślałem już wcześniej ale nie miałem odpowiednich umiejętności. Myślę, że teraz to się zmieni.

M
Marek Jaszta napisał/a: |

Od dłuższego czasu planowałem zmienić pracę. Nie miałem jednak pomysłu jaką branżę wybrać aby tą pracę mieć na 100 %. W ogłoszeniach często pojawiały się anonse o zatrudnieniu przedstawicieli handlowych. Nie mając zbyt wielkiego rozeznania w tej dziedzinie zdecydowałem się na kurs. Po pół roku rozpocząłem pracę w nowej firmie :) i kontynuuję naukę na tym kursie dla podniesienia swoich wyników.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO