Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs „Sekretarka/Asystentka dyrektora”

Celem kursu „Sekretarka/Asystentka dyrektora” jest zdobycie wiedzy i umiejętności zawodowych potrzebnych do efektywnego prowadzenia sekretariatu. Na kursie zdobędziesz umiejętności zawodowe z dziedziny zarządzania, administracji, psychologii biznesu i księgowości, potrzebne do efektywnego prowadzenia sekretariatu. W trakcie nauki na kursie poznasz poszczególne etapy obiegu dokumentów w firmie oraz rodzaje umów z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego i handlowego. Po ukończeniu kursu z powodzeniem zorganizujesz pracę w sekretariacie. Będziesz również umiała profesjonalnie prowadzić rozmowy telefoniczne oraz korespondencję. Poznasz także zasady komunikacji werbalnej i niewerbalnej, niezwykle przydatne w trakcie negocjacji, ale także podczas wykonywania codziennych obowiązków. Dowiesz się również, jak efektywnie zarządzać czasem swoim i swojego szefa.

Kurs stanowi praktyczne kompendium wiedzy z wielu dziedzin, takich jak prawo, ekonomia, czy psychologia. Specjalnym bonusem są dwa bezpłatne pakiety poświęcone sztuce motywacji.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 11 200 osób!

czas ESKK

Uczysz się w komfortowych warunkach – bez stresu i w dowolnie wybranym czasie oraz miejscu – masz w tym zakresie pełną swobodę

słówka ESKK

Krok po kroku poznajesz wszystkie aspekty pracy sekretarki

nauczyciel ESKK

Przez cały kurs masz zapewnioną opiekę doświadczonego nauczyciela

Okładka kursu „Sekretarka/Asystentka dyrektora”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 14

Poziom trudności: początkujący

Cena: 1470 zł ->199 zł

Opinie: (25 głosów)

Zaświadczenie ZUS: tak

Niedostepny

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

W kursie krok po kroku prześledzisz najważniejsze aspekty pracy w sekretariacie. Zależy nam, aby uzyskana w ten sposób wiedza okazała się przydatna w codziennym życiu zawodowym. Dlatego zachęcamy Cię do powtarzania materiału – udowodnione jest bowiem, że regularne powtórki podnoszą efektywność nauki. Jednym ze sprawdzonych sposobów powtarzania są prace domowe. Gorąco polecam ich odrabianie.

Karolina Kaliszan: koordynator nauczania ESKK
Karolina Kaliszan

Komentarze studentów


D
Daria napisał/a: |

Jestem zadowolona z kursu. W sam raz dla osób początkujących. Łatwy i wyraźny przekaz informacji - idealny dla wzrokowców! ?

A
Agata napisał/a: |

Dobry kurs biurowy + zasady jak się zachowywać w rożnych stresujących sytuacjach. Polecam

M
Monika napisał/a: |

Zaczynałam od kursu sekretarki kilka lat kilka lat temu, obecnie prowadzę sprawy kadrowe w firmach. Na początek kariery zawodowej kurs bardzo przydatny.

I
Iwonka napisał/a: |

Nauka na kursie sekretarki zakończona.
Teraz czuję się pewniej i bez tremy spełniam się w swojej zawodowej roli.
Pozdrawiam szkołę

Z
Zośka napisał/a: |

Pierwsze kroki w zakresie zawodu sekretarki poczynione. Teoria zaliczona, czas na realia. Jutro zaczynam pracę, trzymajcie kciuki!

K
KATARZYNA napisał/a: |

Super kurs.Świetna opcja dla początkujących w zawodzie.

J
Julia napisał/a: |

Dobry kurs dla osób zaczynających karierę zawodową w branży biurowej. W kursie znajdziecie podstawy w pracy jako sekretarka, czy asystenta ale tez sporo dobrych rad jak zachować się w kłopotliwych sytuacjach. Polecam

R
Renata napisał/a: |

Dobry kurs podstaw obsługi klienta z perspektywy pracy biurowej.
Prosty przekaz, zrozumiała treść.

S
Sylwia napisał/a: |

Zostałam recepsjonistką w pobliskim pensjonacie, bardzo się cieszę, ze mogłam zdobywac doświadczenie z branży biurowej w domu. Wyjazdy do miasta w celach edukacyjnych zrujnowałyby mnie finansowo, a tak samodzielnie dzień po dniu wygodnie w domu uczyłam się zagadnień, któr teraz przydają mi się na co dzień w pracy. Własnie zapisalam sie dodatkowo na kurs angielskiego dla średniozaawansowanych :-)

A
Alicja napisał/a: |

OK kurs obsługi biurowej. Przed moją pierwszą pracą dodał mi pewności siebie.

A
Anna napisał/a: |

Dobrze opracowane materiały pod kątem kultury osobistej w pracy. Polecam

L
Luiza napisał/a: |

Kurs ok, szkoda, że nie ma wersji online.

B
Beata napisał/a: |

Korzystam z kursów od dłuższego czasu by pogłębić swoją wiedzę i jestem bardzo zadowolona. Kursy są godne polecenia, materiały napisane są zrozumiale i pochłania się go łatwo i z przyjemnością.

Żaneta napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z kursu i przynosi pozytywne efekty w nauce

A
Alicja napisał/a: |

Kurs dość szczegółowo opisujący pracę sekretarki i dający wiele wskazówek dyplomatycznych niezbędnych w pracy jako asystentka dyrektora. Polecam

J
Joasia napisał/a: |

OK kurs asystentki.

I
Iwona napisał/a: |

Kurs sekretarki doskonale sprawdza się jako kurs biurowy.
Dziewczyny polecam, na starcie zawodowym warto mieć takie materiały.
Pozdrawiam wszystkie sekretarki :-)

S
Sylwia napisał/a: |

Dziewczyny polecam kurs sekretarki, dużo praktycznych wskazówek jak zachować się w codziennych sytuacjach związanych w pracy sekretarki. Nie tylko kwestia korespondencji czy obsługi urządzeń biurowych ale przede wszystkich nauka kultury osobistej i zachowań często w sytuacjach stresowych.

H
Hanna napisał/a: |

Praktyczny kurs biurowy.

B
Basia napisał/a: |

Prze dwa lata nie miałam pracy. Sąsiad zaproponował mi pracę sekretarki w jego małej firmie. Wszystko super tylko do tej pory zajmowałam się dziećmi i o pracy biurowej nie mialam pojęcia. Na szczęście wyszukałam w internecie kursy do nauki w domu i trafiłam na wasz kurs sekretarki. Wspanialy materiał edukacyjny. Dziękuję.

K
Kamila napisał/a: |

Szef zapłacił za to szkolenie, a mi kurs sekretarki pomógł odnależć się w pracy biurowej jako asystentka dyrektora. Myślę, że Szef docenia teraz moje zorganizowanie i zaangażowanie w firmie.

M
Magda napisał/a: |

Nie miałam czasu na uczęszczanie na kurs w swoim mieście, więc zakupiłam kurs sekretarki eskk i uczę się sama w domu. Przystępnie napisany kurs, jak ktoś nie ma czasu na bieganie na szkolenia, jak najbardziej polecam.

K
Kasia napisał/a: |

Kurs pomógł mi poznać zawód sekretarki w pełnym słowa tego znaczeniu za co ogromnie dziękuję :)

E
Elwira napisał/a: |

Szkolenie jakich mało. Pierwszy raz spotkałam się z kursem zawodu sekretarki. Natychmiast skorzystałam z danej mi możliwości i go kupiłam. Cieszę się z tego ogromnie.

A
Alicja napisał/a: |

Z uwagi na konieczność zmiany pracy musiałam zainwestować w kurs. Ogromnie się cieszę, że akurat wybrałam ten i tak wiele się z niego nauczyłam. Od kilku miesięcy pracuję na stanowisku sekretarka i nie mam z tym żadnych problemów, szczególnie z organizacją pracy.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO