Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs tańca

Jeśli chcesz nauczyć się tańczyć, by doskonale bawić się na dyskotekach, dansingach, balach czy prywatkach, znalazłeś odpowiedni kurs dla siebie! Napisany przez wielokrotnego reprezentanta Polski na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata Par Zawodowych, Waldemara Ziomka, kurs adresowany jest do wszystkich – nie są konieczne żadne wcześniejsze doświadczenia i wiedza w tej dziedzinie. Z naszych materiałów mogą korzystać zarówno panie, jak i panowie – kroki i figury przedstawiamy dla partnera, partnerki oraz w parach.

Na kursie tańca nauczysz się kroków i figur 17 tańców z zakresu tańców latynoamerykańskich, standardowych i dyskotekowych, takich jak: walc angielski, samba, blues, tango, cha cha cha, jive, slowfox, mambo, walc wiedeński, rumba, paso doble, polka, rock and roll, quickstep, fokstrot, disco i salsa. Na kursie nauka poszczególnych tańców odbywa się zgodnie ze schematem: ćwiczenia przygotowujące do poszczególnych kroków, ćwiczenie kroków „na sucho”, a następnie ćwiczenia z muzyką.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 2 400 osób!

czas ESKK

Uczysz się w komfortowych warunkach – bez stresu i w dowolnie wybranym czasie oraz miejscu – masz w tym zakresie pełną swobodę

słówka ESKK

Liczne ilustracje, schematy układu stóp oraz materiał filmowy sprawiają, że bardzo szybko uczysz się kroków tanecznych

nauczyciel ESKK

Przez cały kurs masz zapewnioną opiekę doświadczonego nauczyciela

Okładka kursu „tańca”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 16

Poziom trudności: początkujący

Cena: 1520 zł ->199 zł

Opinie: (31 głosów)

Niedostepny

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Taniec to pasja, której oddawać się możesz – przynajmniej na początku – we własnym domu. Jeśli cenisz wygodę i wolność wyboru czasu i miejsca do nauki tańca, jeśli chcesz nabrać obycia towarzyskiego, płynności i swobody ruchów, a także zdobyć umiejętności, które można wykorzystać pod każdą szerokością geograficzną – oto kurs dla Ciebie!

Karolina Kaliszan: koordynator nauczania ESKK
Karolina Kaliszan

Komentarze studentów


M
MONIKA napisał/a: |

Kurs hobbystyczny ESKK : '' Kurs tańca '' jest interesujący , nie tylko pod względem tematyki związanej z historią i częścią teoretyczną , ale również jest świetną okazją , by poznać bardziej profesjonalne strony tej sztuki . Jednak , jeżeli mam być w pełni obiektywna , to moim zdaniem materiał muzyczny powinien być bardziej uaktualniony i bardziej atrakcyjny artystycznie.

M
Misia napisał/a: |

Rumba i salsa już za mną, teraz czas na tańce klasyczne :-) Wspaniała nauka kroków tanecznych krok po kroku.

R
Robert napisał/a: |

To jest to, od dzisiaj w domu tylko samba :-)

S
Sabina napisał/a: |

Nie ma nic fajniejszego niż nauka tańca w domowym zaciszu, bez komentarzy i tak zwanych gapiów. Kurs OK!

B
Basia napisał/a: |

Salsa i tango w wykonaniu eskk obłędne. Uczniowie pozdrawiają mistrzów tańca. Basia i Roman

M
Maja napisał/a: |

Uczę się tańca towarzyskiego z koleżanką, bo żaden kolega nie chciał się dać namówić :-( Super lekcje do samodzielnej nauki.

M
Marta napisał/a: |

Kurs zakupiony w całości, teraz czas na intensywny trening taneczny przed karnawałem.

D
Dorota napisał/a: |

Syn się żeni. Mam niewiele czasu, aby nauczyć go w miarę zgrabnego poruszania się na parkiecie. Super kurs, dzięki za dokumentację filmową.

J
Janinka napisał/a: |

Dobra zabawa i to przy tańcu. Wszystkie kroki pięknie przedstawione na ilustracjach do tego film video, obrazujący dokładnie jak krok po kroku przemieszczać się na parkiecie. Nie ma jak nauka tańca w domu!

Z
Zuzka napisał/a: |

Mega kurs.
Fajna taka nauka w domu.

A
Agunia napisał/a: |

Super nauka kroków tanecznych w domu.
Jesteśmy z mężem zachwyceni programem edukacyjnym.
Profesjonalnie przygotowany materiał video.

L
Lidka napisał/a: |

Uczę się z partnerem tańca, normalnie nie dowierzam, że się zgodził, myślę, ze to zasługa kursu, że nie trzeba ruszać się z domu. Nie czuć presji, spojrzeń innych oczu itd. Super pomysł na naukę tańca w domu.

D
Dorota napisał/a: |

Zakupiłam kurs i razem z mamą podjęłyśmy decyzję o nauce pierwszych kroków. Jest więcej niż miło, dawno się tak dobrze nie bawiłyśmy. Zamieniamy się rolami, raz mama jest partnerem, raz ja. Dorze przygotowany kurs, z łatwością można opanować podstawowe kroki a potem to już tango wchodzi w krew :-) pozdrawiam

D
Dorota napisał/a: |

Dawno nie czułam takiej satysfakcji. Nie dość, że udało mi się partnera namówić na naukę tańca to jeszcze nauczyłam się podstawowych kroków samby, rumby i walca. Jestem taka dumna ze swoich dokonań. Pozdrawiam kadrę eskk.

E
Ewka napisał/a: |

Zakupiliśmy kurs z mężem.
Uwierzyliśmy w siebie i tańczymy!

M
Monika napisał/a: |

Jesteśmy z Mężem zachwyceni kursem tańca. Już dawno nie tańczyło nam się tak dobrze. Odżyły stare wspomnienia dancingów i prywatek. A jak tańczymy walca to dzieci, aż otwierają szeroko oczy ze zdziwienia. Pozdrawiamy Państwa szkołę życząc wszystkiego dobrego.

M
Monika napisał/a: |

Super kurs do samodzielnej nauki tańca. Uczę się kroków samby i rumby i wcale nie potrzebuję do tego partnera. Mojej mamie kurs tańca spodobał się tak jak mi i razem tworzymy parę. Polecam można się nauczyć nawet walca.

Z
Zofia napisał/a: |

Wspaniały kurs tańca sa tu kroki i do walca, tanga czy rumby. Dobrze, że załączają Państwo film bo trochę się obawialam czy można nauczyć się tańca z podręcznika.

B
Brygida napisał/a: |

Nareszcie mamy czas z mężem na emeryturze pomyśleć o sobie. Znalazłam jakiś czas temu w internecie Państwa kurs z możliwością nauki tańca w domu i właśnie chciałam się z mężem pochwalić umiejętnościami i podziękować za dobrą zabawę, rozrywkę i odrobinę sportu. Mąż przestał się nawet skarżyć na łamanie w kościach i wreszcie ma ochotę wyjść na potańcówki w klubie. Wspaniały kurs!

S
Sylwia napisał/a: |

Dzięki Wam namówiłam Partnera na naukę tańca, siłą nie mogłam zaciągnąć Go na lekcje, ciągle miał jakąś wymówkę, a do tańca w domu dał się przekonać. Raz jeszcze dzięki :-)

A
Antek napisał/a: |

Zakupiłem kurs tańca, mam nadzieję, że namówię moją dziewczynę na lekcje tańca w domu, bo an zajęcia do szkoły nie chciała pójść. Trzymajcie kciuki!

J
Janina napisał/a: |

Drodzy Państwo, nie wyobrażałam sobie nauki tańca w domu. Teraz wiem i nawet mogę pokazać :-)że to możliwe. Kurs ok.

I
Izabela napisał/a: |

Wszystkim, którzy boją się publicznej krytyki, ocen i uśmieszków obcych ludzi polecam ten kurs tańca towarzyskiego. Z Mężem przećwiczyliśmy już kroki tango, walca i samby obecnie przymierzamy się do trudniejszych kroków i najważniejsze bez wychodzenia z domu!

N
Nadia napisał/a: |

Również zakupiłam kurs tańca w tej szkole ze względu na nieśmiałość, tak aby w ukryciu a nie na oczach wszystkich nauczyć się podstawowych kroków tanecznych. Idzie nam całkiem nieźle. Pozdrawiam.

Z
Zofia napisał/a: |

Taniec to najpiękniejsza i najbezpieczniejsza forma ruchu.

P
Przemek L. napisał/a: |

Anno, według mnie radzę sobie doskonale, tak naprawdę powinnaś zapytać o to moją partnerkę. Osobiście uważam, że to był udany zakup, nie wyobrażam sobie siebie gdzieś w szkole uczącego się tańca na oczach wszystkich. A tak po cichutko, małymi kroczkami ...

M
Madzia K napisał/a: |

Ja też nie mogłam namówić mojego partnera na kurs tańca. Mówił, że nie będzie się błaźnił przed obcymi. Znalazłam kurs tańca towarzyskiego do nauki w domu i przyznam, że to był dobry wybór. Nie ma jak uczyć się kroków w swoich czterech ścianach.

A
Ania O. napisał/a: |

Przemek, czy ten kurs Ci pomógł? Widzisz już postępy w nauce tańca? Też mam ochotę się na niego zapisać.

P
Przemek L. napisał/a: |

Nigdy nie mogłem zdecydować się na kurs tańca. A to brakowało czasu, odwagi, partnerki. Zainwestowałem w ten kurs i moją naukę dostosowałem do czasu wolnego jaki spędzam w domu. Jak mi idzie nauka tańca? No cóż, mam nadzieję że dobrze. Zbliżający się Sylwester pokaże co już potrafię :)

A
Agnieszka napisał/a: |

Taniec to piękny sport/hobby. Zawsze chciałam się go nauczyć. Mieszkam na wsi i nie ma tu szkoły tańca. Wybrałam ten kurs i jestem przeszczęśliwa ! Teraz walc, tango czy salsa nie są dla mnie kłopotem. Uprzedzam tylko, że trzeba dużo trenować tańce których się nauczymy.

K
Karolina napisał/a: |

Taniec był od zawsze moim hobby. Ze względu na małą ilość czasu wolnego, nigdy nie miałam okazji zapisać się na kurs tańca. Może teraz się go nauczę? Mam nadzieję, że filmiki dołączone do tego kursu wyraźnie pokazują kroki i oglądając je, szybko można opanować w jaki sposób taniec powinien wyglądać prawidłowo. Jeszcze nie zamówiłam kursu tańca ponieważ chciałabym przeczytać opinie innych osób. Czy warto i czy można nauczyć się tańczyć z filmiku i podręcznika?

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO