Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

KURS WYCOFANY Z OFERTY

Elementy kursu

Podręczniki z lekcjami

Kurs składa się z 16 podręczników. Materiał w podręcznikach jest porcjowany: każdy podręcznik składa się z takich samych, logicznie ułożonych elementów. Dzięki temu wiesz, kiedy robić przerwy i każdorazowo przyswajasz spójną, łatwą do zapamiętania dawkę wiedzy. Wystarczy 15-30 minut nauki dziennie, by w ciągu miesiąca – bez pośpiechu i stresu – przyswoić materiał przeznaczony na jeden miesiąc.

Ułatwieniem w nauce są zamieszczane w lekcjach symbole i wyróżniki, które wskazują Ci, że wprowadzamy np. ważne pojęcie albo odwołujemy się do wcześniej przerobionego materiału. Nauka poszczególnych tańców odbywa się zgodnie ze schematem: ćwiczenia przygotowujące do poszczególnych kroków, ćwiczenie kroków „na sucho”, a następnie ćwiczenia z muzyką.

Płyty DVD i płyta CD

Integralną częścią kursu są płyty DVD, na których para tancerzy (mistrzowie Polski Amatorów w 10 Tańcach – Marek Fiksa i Blanka Winiarska) przedstawia kroki, figury i układy taneczne kolejnych tańców objętych programem kursu. Płyty DVD będziesz otrzymywać sukcesywnie, wraz z 1., 5., 9. i 13. pakietem lekcyjnym.

Wraz z Podręcznikiem 1 otrzymasz płytę CD zawierającą podkłady muzyczne do 17 tańców omawianych w całym kursie. Dzięki nagranym na niej utworom tanecznym zapoznasz się z rytmem poszczególnych tańców (dla ułatwienia nauki niektóre z nich zostały dodatkowo nagrane w wolniejszym tempie) i bez problemów wykonasz przedstawione w podręcznikach ćwiczenia, kroki i figury.

Opieka nauczyciela

„Kurs tańca” przeznaczony jest do samodzielnej nauki w domu, ale nie pozostawiamy Cię samemu sobie. Przez cały kurs masz zagwarantowaną opiekę osobistego nauczyciela. Jego rolą jest poprawianie Twoich prac domowych, wyjaśnianie tych zagadnień, które sprawiły Ci kłopot, udzielanie wskazówek dotyczących omawianych tańców oraz motywowanie do tańca. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO