facebook
Nie mam czasu na naukę
ESKK
Mamwiedzę.pl
Google Plus
ESKK
Grupy kursów

Grupy kursów

Masz pytania?

Zostaw kontakt, oddzwonimy!
lub zadzwoń na infolinię
801 101 909

Kursy włoskiego

Kursy języka włoskiego

Nieskomplikowana gramatyka sprawia, że włoski łatwo opanować, a widoczne efekty cieszą już po niedługim okresie nauki. Masz do wyboru kursy na dwóch poziomach zaawansowania. Materiały zostały opracowane tak, by nauka włoskiego była w pełni komfortowa i w krótkim czasie przynosiła wyraźne postępy. Każdy kurs składa się z praktycznych zeszytów zawierających słownictwo i ćwiczenia oraz z dźwięków na platformie online i płytach CD nagranych przez rodowitych Włochów. Materiały bazują na współczesnym słownictwie, zawierają zwroty „gotowe do użycia” oraz przystępnie wyjaśnioną gramatykę.

Zapewniamy Ci opiekę indywidualnego nauczyciela, który będzie sprawdzał Twoje prace domowe. Po ukończeniu kursu każdy może przystąpić do egzaminu TELC, po którego zdaniu otrzyma międzynarodowy certyfikat, uznawany w krajach UE.

  • Włoski dla początkujących Bestseller

    Włoski dla początkujących pozwala poznać ponad 3000 najczęściej używanych słów, wyrażeń i zwrotów. Wszystkie zagadnienia gramatyczne są wyjaśnione prostym językiem i poparte licznymi ćwiczeniami. Tematyka poszczególnych lekcji dotyczy typowych czynności dnia codziennego, dzięki czemu nauka włoskiego jest „bliższa życiu”, a przez to skuteczniejsza. Po ukończeniu kursu z łatwością poradzisz sobie w takich sytuacjach, jak: robienie zakupów, wizyta w restauracji, u lekarza, podróżowanie, transport publiczny itp. Więcej o kursie »

  • Włoski dla średnio zaawansowanych

    Włoski dla średnio zaawansowanych to propozycja dla osób, które chcą poszerzyć słownictwo o kolejne 2000 słów i zwrotów, a także poznać bardziej zaawansowane zagadnienia gramatyczne. Nauka włoskiego na tym poziomie nastawiona jest na rozwijanie intuicji językowej. Dzięki temu po ukończeniu kursu z łatwością porozumiesz się w sklepie, kawiarni, restauracji czy też na poczcie. Zabierzesz głos w czasie dyskusji na tematy społeczne czy kulturalne. Będziesz też umiał opowiedzieć lekarzowi o swoich dolegliwościach. Z przyjemnością obejrzysz włoski program telewizyjny albo film, zrozumiesz audycję radiową, przeczytasz książkę w oryginale. Więcej o kursie »

 

© Copyright 1991-2016 ESKK Sp. z o.o. | ul. Forteczna 17a | 61-362 Poznań | Infolinia: 801 101 909 | tel. 61 879 32 67 | KRS: 0000000573