Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs angielskiego przed gimnazjum

KURS WYCOFANY Z OFERTY
Okładka kursu „Angielski przed gimnazjum”

Kurs „Angielski przed gimnazjum” przeznaczony jest dla dzieci w wieku 8-13 lat, które chcą nauczyć się języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację. Atutem kursu jest położenie nacisku na praktyczną znajomość języka. Lekcje są bardzo ciekawe: zawierają zabawne dialogi i teksty, a także różnorodne ćwiczenia i gry językowe, które ułatwiają zapamiętanie materiału. Dobór zagadnień jest dopasowany do potrzeb dzieci kończących szkołę podstawową i zapewnia opanowanie języka angielskiego na poziomie wymaganym przez gimnazja.

Nawet jeśli nie znasz języka angielskiego, możesz kontrolować postępy swojego dziecka. Do każdego zeszytu kursu dołączamy specjalny przewodnik dla rodziców zawierający rozwiązania wszystkich ćwiczeń.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 9 000 osób!

 • Dowolny czas i miejsce i czas nauki – bez konieczności dojazdów i trzymania się sztywnych terminów
 • Przez cały kurs masz zapewnioną opiekę indywidualnego nauczyciela angielskiego
 • Uczysz się przez zabawę – w lekcjach zamieszczamy zabawne ćwiczenia i gry językowe
 • Słownik online do nauki języka angielskiego otrzymasz ZA DARMO

Czego się nauczysz

 • Gramatyka

  Gramatykę objaśniamy w bardzo przystępny sposób: bez zbędnej teorii i zawsze na przykładach.

 • Słownictwo

  Kurs jest nastawiony na komunikację – uczymy Cię porozumiewania się w życiu codziennym. Dlatego poznajesz język współczesny, którym na co dzień posługują się mieszkańcy Wielkiej Brytanii.

 • Rozumienie ze słuchu

  Dzięki płytom CD nagranym przez rodowitych Anglików osłuchasz się z brytyjską wymową.

 • Pisanie i czytanie

  W nauce języka pisanie i czytanie są równie ważne, jak mówienie. W lekcjach znajdziesz także ćwiczenia rozwijające te umiejętności. Języka uczymy kompleksowo!

Słowo od nauczyciela

Anna Ziołek
Jedna z najstarszych reguł psychologii uczenia się mówi, że to, co wykonamy osobiście, pamiętamy w niemal stu procentach. W pracy ze studentami ESKK zawsze staram się podkreślać, że języka uczymy się przez całe życie (nawet ojczystego). I niezależnie od tego, jaką metodę nauki wybieramy, będziemy potrafili tyle, ile SAMI zrobimy.
— Anna Ziołek: od 1992 jest nauczycielem na kursach angielskiego ESKK; absolwentka UAM (historia sztuki i Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych – język angielski) oraz UW (Lingwistyka Stosowana Języka Angielskiego).
Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO