Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Elementy kursu

KURS WYCOFANY Z OFERTY

Zeszyty z lekcjami

Kurs składa się z 18 zeszytów lekcyjnych podzielonych na dwie części i zawierających łącznie 36 lekcji i umożliwia szybkie opanowanie około 1500 słów i wyrażeń. Materiał w lekcjach jest porcjowany. Dzięki temu na opanowanie każdej części wystarczy poświęcić 15-30 minut (dziecko nie przemęcza się). Lekcje zawierają wiele ciekawych ćwiczeń i gier językowych (nauka w kontekście) oraz materiały do powtórek. Podsumowaniem każdego zeszytu jest praca domowa, którą można odesłać nauczycielowi do sprawdzenia (pocztą tradycyjną lub przez internet). Do pierwszej przesyłki z materiałami dołączamy prezent – praktyczny segregator.

Materiały audioPosłuchaj teraz

Angielski przed gimnazjum

W ramach kursu otrzymujesz 18 płyt CD (łącznie ponad 15 godzin nagrań!). W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Anglicy. Każdej lekcji przypisana jest konkretna płyta: zawiera ćwiczenia na rozumienie ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogi. Płyty CD stanowią integralną część kursu – uzupełniają lekcje w zeszytach i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń.

Przewodnik dla rodziców

Przewodnik dla rodziców stanowi integralną część kursu (do każdego zeszytu dołączamy przewodnik). Materiał ten przeznaczony jest dla tych osób, które nie znają angielskiego, a chciałby kontrolować postępy swoich dzieci – zawiera rozwiązania wszystkich ćwiczeń zawartych w danym zeszycie.

Opieka nauczyciela

„Angielski przed gimnazjum” to materiał stworzony z myślą o osobach uczących się samodzielnie. Gwarantujemy Ci jednak wsparcie osobistego nauczyciela angielskiego, który będzie sprawdzał Twoje prace domowe, motywował do nauki, wyjaśniał zagadnienia, które sprawiają Ci kłopot i oceniał Twoje postępy w nauce. Nauczyciel nie wystawia ocen.

Programy multimedialne (opcjonalne)

Materiały kursu „Angielski przed gimnazjum” są kompletne, a to oznacza, że do opanowania programu kursu nie potrzebujesz żadnych uzupełniających podręczników. Możesz jednak urozmaicić naukę, korzystając z dodatkowych opcji – programów multimedialnych.

Słownik multimedialny Exeter

Słownik angielski-polski i polsko-angielski zawierający 70 000 haseł:

 • hasła i przykłady ich zastosowań w zwrotach i idiomach
 • wymowa najważniejszych słów i wyrażeń
 • liczne terminy specjalistyczne, w tym słownictwo powstałe w ostatnich latach
 • funkcje notatnika i wyszukiwania

Słownik online

Słownik angielsko-polski i polsko-angielski:

 • zawierający ponad 970 000 haseł zebranych z najważniejszych słowników
 • liczne terminy oraz współczesne słownictwo
 • wygodna funkcja wyszukiwania

Program Phrasal Verbs (dla Windows XP)

Nauka czasowników wraz z przyimkami:

 • możliwość opanowania najczęściej używanych czasowników frazowych
 • narzędzie rejestrujące skuteczność nauki
 • ciekawe ćwiczenia opracowane na różnych poziomach zaawansowania
 • możliwość tworzenia własnych zestawów ćwiczeń
Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO