Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs astrologii

Kurs astrologii jest kompleksowym przewodnikiem umożliwiającym poznanie technik sporządzania indywidualnego horoskopu oraz reguł wykładni astrologicznej. Omawia szczegółowo klasyfikację i charakterystykę znaków zodiaku, a także znaczenie, jakie w horoskopie mają planety oraz Księżyc i Słońce. W materiałach krok po kroku wyjaśniono zasady obliczania, rysowania oraz interpretowania horoskopu urodzeniowego.

Celem kursu jest nabycie wiedzy astrologicznej, która pomaga zrozumieć relacje łączące człowieka z kosmosem, a także lepiej poznać ludzki charakter. Ucząc się na kursie astrologii, lepiej poznasz samego siebie i otaczających Cię ludzi.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 2 200 osób!

czas ESKK

Uczysz się w komfortowych warunkach – bez stresu i w dowolnie wybranym czasie oraz miejscu – masz w tym zakresie pełną swobodę

słówka ESKK

Uczysz się interpretacji horoskopu na przykładzie horoskopów urodzeniowych znanych postaci historycznych

nauczyciel ESKK

Przez cały kurs masz zapewnioną opiekę doświadczonego nauczyciela

Okładka kursu „astrologii”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 12

Poziom trudności: początkujący

Cena: 1020zł ->199 zł

Opinie: (24 głosów)

Zamawiam

wersja z podręcznikiem

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Naukę astrologii prowadzimy w sposób praktyczny – jej zasady poznajesz, opracowując własny horoskop urodzeniowy. Aby wykonać go poprawnie, trzeba odpowiednio wykorzystać wiedzę zdobytą na kursie. Dlatego zachęcam do odrabiania prac domowych, które pozwalają powtórzyć materiał i ugruntować zdobyte wiadomości.

Magdalena Szajbe: filolog angielski i rosyjski, dyrektor i główny metodyk ESKK.
Magdalena Szajbe

Komentarze studentów


R
Regina napisał/a: |

Kurs idealnie wspiera w tworzeniu horoskopów. A ile się dowiedziałam o osobowości moich znajomych :-)

A
Aniela napisał/a: |

Super kurs, nauczył mnie tworzyć i odczytywać horoskopy na podstawie daty urodzenia. Nowa pasja i nowe hobby.

I
Ilonka napisał/a: |

Już jako dziecko bardzo uwielbiałam horoskopy, zawsze się zastanawiałam w jaki sposób są tworzone, teraz mam okazję zdobywać tę wiedzę osobiście i to z ustawienia gwiazd. Bardzo dobry kurs, szczególnie dla takich pasjonatów jak Ja. ps. opisane wzorce zachowań poszczególnych znaków zodiaku w waszym kursie sprawdzają się w 100%. Pozdrawiam

A
Artur napisał/a: |

Kurs doskonale orientuje się we wszystkich zaletach i wadach poszczególnych znaków zodiaku i poświęca im wiele uwagi, samej czystej astrologii w kursie jest zdecydowanie mniej.

A
Aleksandra napisał/a: |

Zakupiłam kurs astrologii i zaczynam się powoli wdrażać. Do tej pory nie zdawałam sobie sprawy, z faktu jakie znaczenie ma układ gwiazd na nasze życie, a wygląda na to, że wręcz ogromne :-)

M
Misia napisał/a: |

Nawet nie macie pojęcia jak spodobało mi się tworzenie horoskopów, po kursie astrologii eskk. Już nie kupuje żadnych gazetek, żeby dowiedzieć się jaki los czeka mną w najbliższych kilku lat tylko sama tworzę sobie swoje własne horoskopy. Pewnie powiecie, że jestem naiwna i dziecinna. Może i jestem ale powiem Wam: SPRAWDZAJĄ SIĘ!

J
Justyna napisał/a: |

Wizja tworzenia horoskopów przekonała mnie do zakupu. Kurs jest ciekawy i faktycznie pozwala na tworzenie indywidualnych horoskopów na każdy dzień, które uwaga! sprawdzają się!

A
Anulka napisał/a: |

Kurs ciekawy, choć myślę, że niezbyt popularny. niewielu jest takich maniaków jak Ja, którym chce się jeszcze tworzyć horoskopy. Ale opracowanie znaków zodiaku rewelacyjne, wszystkie zalety i wady poszczególnych znaków zodiaku sprawdzają się prawie w 100% :))))

M
Misia napisał/a: |

Wyczerpująca wiedza na temat wad i zalet wszystkich znaków zodiaku. Mój ulubiony kurs w eskk :-)

M
Monika napisał/a: |

Układanie horoskopów to moja pasja, a czytać horoskopy mogłabym cały dzień, zatem jak mogłabym nie docenić takiego kursu, polecam z całego serca kurs astrologii eskk.

J
Julian napisał/a: |

Dobry kurs.
Dla mnie każda lektura z dziedziny astrologii jest godna uwagi.

U
Ulka napisał/a: |

Dla mnie każda lektura przybliżająca mi charakter znaków zodiaku jest dobrą lekturą.
Kurs ok, opisy wręcz wyczerpujące tematykę znaczenia znaków zodiaku.

Z
Zuzanna napisał/a: |

Tworzę horoskopy wszystkim domownikom.
To od niedawna nasze hobby :-)
Super kurs astrologii!

M
Martyna napisał/a: |

Jestem teraz ekspertką od układania horoskopów wszystkich członkom mojej rodziny. Dzięki za ten kurs i za niesamowitą wiedzę na temat znaczenia znaków zodiaku.

A
Agata napisał/a: |

Super kurs astrologii! Obecnie tworzę miesięczny horoskop nie tylko sobie ale też najbliższym członkom rodziny. Proszę mi wierzyć w 90% się sprawdza. Naprawdę planety mają wpływ na nasze funkcjonowanie na ziemi. Kto nie chce niech nie wierzy, Ja jestem dumna z posiadanej wiedzy.

N
Norbert napisał/a: |

Dobrze merytorycznie szczególnie pod kątem tworzenia horoskopów przygotowany kurs astrologii, polecam.

D
Dorota napisał/a: |

Wszyscy skrycie czytamy horoskopy, każdy chce wiedzieć jak najwięcej o danym znaku zodiaku. Kurs w porządku.

K
Klaudia napisał/a: |

Fajny kurs tworzenia horoskopów.

S
Sylwia napisał/a: |

Dobry kurs astrologii.

M
Magda napisał/a: |

Nie przypuszczałam, że będę potrafiła stworzyć indywidualny horoskop, w oparciu o datę urodzenia i układ planet. Fajny kurs astrologii.

B
Bartłomiej napisał/a: |

Bardzo fajny kurs. Teraz hobbystycznie często tworzę i interpretuję horoskopy swoim znajomym nie tylko na najbliższe dni. Nie macie pojęcia jak wiele można wyczytać z daty urodzenia.

A
Aśka W. napisał/a: |

Mam mnóstwo materiałów dotyczących znaków zodiaku i ten do kolekcji. Kurs astrologii po którym udało mi się wreszcie zgłębić tak naprawdę swój własny horoskop urodzeniowy.

L
Ludmiła napisał/a: |

Często się ze mnie śmieją, że czytam horoskopy. Ale ja w to po prostu wierzę. Cieszę się, że zakupiłam kurs astrologii bo teraz sama sobie interpretuję horoskopy.

M
Małgorzata napisał/a: |

Bardzo ciekawy kurs! Nauczył mnie interpretować horoskopy na podstawie daty i godziny urodzenia. Zawsze mnie to interesowało.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO