Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs jogi

Funkcjonowanie we współczesnym świecie dostarcza nam ogromnej ilości napięć i stresu, które mają destruktywny wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne. Jeśli poszukujesz drogi, która pozwoli Ci osiągnąć równowagę, wewnętrzne skupienie i spokój, nasz kurs pomoże zaprowadzić Cię do celu.

Kurs „Jogi” uczy, jak poprzez praktykowanie ćwiczeń jogi (asan) osiągnąć równowagę ciała, umysłu i ducha i w pełni cieszyć się życiem. Zawiera praktyczny instruktaż dotyczący wykonywania podstawowych asan oraz przedstawia podstawy prawidłowego oddychania. Dostarcza wiedzy na temat systemu energetycznego człowieka i zasad jego działania. Kurs ESKK jest unikatową, w stosunku do zajęć stacjonarnych, pozycją na rynku: prezentuje wiedzę teoretyczną jogi, a więc zawiera informacje na temat odżywiania, oczyszczania organizmu, automasażu i technik relaksacyjnych.

czas ESKK

Uczysz się w komfortowych warunkach – bez stresu i w dowolnie wybranym czasie oraz miejscu – masz w tym zakresie pełną swobodę

słówka ESKK

Liczne ilustracje, na których krok po kroku prezentujemy kolejne asany, ułatwiają Ci praktykowanie jogi

nauczyciel ESKK

Przez cały kurs masz zapewnioną opiekę doświadczonego nauczyciela

Okładka kursu „jogi”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 16

Poziom trudności: początkujący

Cena: 1520 zł ->299 zł

Opinie: (27 głosów)

Niedostepny

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Joga rozwija człowieka całościowo – zwiększa sprawność fizyczną i bardzo korzystnie wpływa na sferę duchową. Aby osiągnąć te korzyści, trzeba jednak poznać podstawy teoretyczne jogi oraz zasady wykonywania asan. Masz możliwość sprawdzenia swojej wiedzy poprzez prace domowe: powtórzysz materiał, a wykonując ćwiczenia, w pełni zrozumiesz wpływ asan na Twoje ciało.

Karolina Kaliszan: koordynator nauczania ESKK
Karolina Kaliszan

Komentarze studentów


P
Paulina napisał/a: |

Ćwiczę, oddycham, odpoczywam. Super kurs!

K
Karolina napisał/a: |

Kurs jest świetny, ćwiczenia z jogi są doskonałe, dzięki nim wzmocniłam sobie mięśnie kręgosłupa i już nie odczuwam żadnego bólu, a połykałam tabletki przeciwbólowe garściami. Polecam ćwiczenia jogi każdemu!

I
Izabela napisał/a: |

Kiedyś ie wierzyłam w coś takiego jak medytację, byłam bardzo sceptyczna tego rodzaju praktykom. Obecnie odkąd się przekonałam ile ćwiczenia z jogi zrobiły dobrego dla mojego ciała (bóle kręgosłupa zniknęły) i umysłu, będę wszytskich namawiac do jogi. Polecam kurs z całego serca.

M
Monika napisał/a: |

Kurs ok, warto znać jogę, chociażby dla zdrowego ciała i ducha.

W
Weronika napisał/a: |

To był dobry zakup. Po serii ćwiczeń jogi mój organizm czuje się zdecydowanie lepiej, szczególnie po ciężkim dniu w pracy.

E
Elwira napisał/a: |

Odkąd ćwiczę jogę zupełnie inaczej się czuję, polecam jestem spokojniejsza i kręgosłup przestał mnie boleć. Praktyczny kurs z licznymi przykładami wzbogacony ilustracjami.

A
Alicja napisał/a: |

O duszę trzeba dbać tak jak o ciało. Same ćwiczenia nie wystarczą, aby czuć się dobrze, radzę pomyśleć także o relaksacji. Nie mam czasu uczęszczać na zajęcia, dzieciaki i praca pochłaniają mój cały czas wolny. Gdy tylko uda mi się je wszystkie położyć spać, wtedy mam wreszcie swoje "pięć" minut właśnie na relaksację - na jogę z eskk. Mój kręgosłup już mnie nie boli :-) i jakaś taka weselsza jestem :-)

A
Asia napisał/a: |

Jeszcze jakiś czas temu trzymałam podręcznik w rękach ćwicząc pozycje jogi, obecnie wszytsko mam już w jednym palcu :-)

B
Basia napisał/a: |

Cieszę się, że zakupiłam kurs jogi eskk, mogę relaksować się czynnie we własnym domu

M
Michał napisał/a: |

Pewnie Panie nie uwierzą, ale my mężczyźni również korzystamy z ćwiczeń jogi i medytacji. Kurs ok.

M
Monia napisał/a: |

Nastały długie zimowe wieczory, nie mam czasu na bieganie, więc postanowiłam zakupić wasz kurs i poćwiczyć z eskk w domu. Pozdrawiam wszystkie miłośniczki i miłośników jogi.

I
Iza napisał/a: |

Super ćwiczenia z jogi i najważniejsze nie muszę się ruszać z domu!

M
Monika napisał/a: |

Zawsze twierdziłam, że jogę najlepiej uprawiać w zaciszu domu i to najlepiej własnego.
Kurs rzeczowy i praktyczny, wykonywanie ćwiczeń nie sprawia żadnych problemów.
Zatem miłego relaksowania.

L
Lidka napisał/a: |

Super kurs.
Szkoda, że nie ma materiałów na płytach do kursu.
Od dawna nie byłam tak zrelaksowana.
I nie muszę ruszać się z domu!

M
Magda napisał/a: |

Od trzech miesięcy zdrowo się odżywiam, uprawiam jogę i czuję się jak nastolatka. Polecam wszystkim taką przemianę. A kurs jogi eskk warto mieć pod ręką. W zasadzie codziennie ćwiczę na podłodze razem z zeszytem.

J
Jowita napisał/a: |

Kurs lepszy od nie jednego podręcznika jogi. Codziennie wieczorem zasuwam rolety w domu i medytuję. Już nawet nie potrzebuję otwierać kursu jogi, wszystkie ćwiczenia znam już na pamięć.

Z
Zuza napisał/a: |

Kurs jogi idealny do nauki w domowym zaciszu.

B
Bożenka napisał/a: |

Nie ma jak relaksacja we własnym domu. Dziękuję za praktyczny kurs jogi, pomógł mi odstresować się a przede wszystkim nie zaszkodzić sobie ćwiczeniami. Dziękuję także nauczycielce kursu za wskazówki i liczne porady.

P
Paulina napisał/a: |

Doskonały kurs jogi, nie ma jak ćwiczenia w zaciszu domowym.

Z
Zośka napisał/a: |

Wreszcie czuję się odprężona i zrelaksowana i to we własnym domu. Dziękuję eskkza kurs jogi.

A
Anna napisał/a: |

Kurs doskonale sprawdza się jako poradnik dotyczący medytacji. Nie miałam czasu uczestniczyć w zajęciach, dlatego zdecydowałam się na kurs jogi w domu i to był trafny wybór. Z dala od zgiełku i ludzi.

M
Marzenka napisał/a: |

Przyszła jesień czas na relaks i wyciszenie. Powróciłam do kursu jogi i znów uczę się poszczególnych pozycji. Myślę, że tym razem Joga wejdzie mi w krew i stanie się codziennością.

N
Natalia O. napisał/a: |

To jeden z moich najlepszyvch zakupów, zawsze chciałam uprawiać jogę ale nigdy nie mogłam dotrzeć na czas na zajęcia, ciągle coś mi wypadało. Teraz dzięki kursowi eskk codziennie wieczorem ćwiczę jogę w domu i czuję się zdrowsza.

Z
Zosia napisał/a: |

Dobrze jest mieć kurs jogi w domu. Ostatnio zauważyłam, że dużo lepiej się czuję po tych ćwiczeniach. Czyżby były to efekty relaksacji :-) super

O
Ola napisał/a: |

Chorowałam na raka i w mediach wyczytałam aby nauczyć się medytować. Ponieważ nie lubię ćwiczyć poza domem zakupiłam kurs jogi do własnego użytku. Teraz czuję się zupełnie inaczej. Cała gama ćwiczeń, bogato zilustrowanych, doskonale przygotowana lektura!

A
Agnieszka napisał/a: |

Chciałam uczęszczać na jogę, ale jestem strasznie zabiegana. Koleżanka powiedziała mi, że jeśli chcę się jej uczyć to mogę kupić ten kurs. Tak też zrobiłam i teraz każdego dnia relaksuję się bez wychodzenia z domu. Chyba fajniejszego kursu jeszcze nie widziałam.

J
Janka napisał/a: |

Dużo czytałam o jodze i pozytywnych efektach jej stosowania. Postanowiłam się zdecydować. Wszystkie ćwiczenia są fajnie opisane i pokazane na rysunkach. Mam zatem gwarancję, że wykonuję je dobrze. Wprawdzie jestem dopiero początkująca ale jogę już mogę polecić osobom zapracowanym i zestresowanym :)

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO