Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs dla pielęgniarek środowiskowych i opiekunek społecznych

Kurs umożliwia pogłębienie kompetencji pielęgniarskich o psychologiczne aspekty tego zawodu, a także uzyskanie wiedzy z zakresu pielęgniarstwa środowiskowego tym wszystkim, którzy opiekują się chorymi albo chcieliby się temu poświęcić.

Uczestnicząc w „Kursie dla pielęgniarek środowiskowych i opiekunek społecznych” zapoznasz się z psychologiczną specyfiką wybranych grup schorzeń i zrozumiesz, w jaki sposób choroba wpływa na stan psychiczny pacjenta. Poznasz metody rozpoznawania środowiska, w którym przebywa pacjent, a także środki oddziaływania pielęgniarki środowiskowej. Zapoznasz się z etyką zawodu pielęgniarki oraz prawami przysługującymi pacjentom.

Uwaga: Kurs ESKK nie jest formą kształcenia podyplomowego pielęgniarek w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 17.12.1998 r.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 2 000 osób!

czas ESKK

Uczysz się w komfortowych warunkach – bez stresu i w dowolnie wybranym czasie oraz miejscu – masz w tym zakresie pełną swobodę

słówka ESKK

15-30 minut nauki dziennie wystarcza, by w ciągu miesiąca opanować materiał jednego zeszytu

nauczyciel ESKK

Przez cały kurs masz zapewnioną opiekę doświadczonego nauczyciela

Okładka kursu „dla pielęgniarek środowiskowych i opiekunek społecznych”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 16

Poziom trudności: początkujący

Cena: od 84

Opinie: (25 głosów)

Zaświadczenie ZUS: tak

Zamawiam

Czego się nauczysz?

Cennik kursu

Masz do wyboru 2 tempa nauki:

Tempo normalne
  • 105 zł 84 pakiet/m-c
  • Zeszyty z lekcjami
  • Opieka nauczyciela
  • Zamawiam
Tempo szybkie
  • 210 zł 168 miesięcznie
  • Zeszyty z lekcjami
  • Opieka nauczyciela
  • Zamawiam

Możesz też kupić cały kurs od razu. Skorzystasz wówczas z dodatkowego 10% rabatu! Aby zamówić cały kurs od razu, wystarczy wybrać odpowiednią opcję na formularzu zapisu.

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Praca pielęgniarki środowiskowej wymaga dużo empatii, cierpliwości, ale również wiedzy z zakresu psychologii. Właśnie tego chcemy Cię nauczyć na naszym kursie – dowiesz się wszystkiego na temat psychologicznych aspektów schorzeń. Wiedza ta z pewnością pomoże Ci jeszcze lepiej współpracować z pacjentami w różnych etapach choroby.

Anna Kaczmarska Pająk: psycholog, psychoterapeuta, trener – absolwentka Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu i Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej KCP.
Anna Kaczmarska Pająk

Komentarze studentów


B
Barbara napisał/a: |

Wszystko OK zgodnie z planem,szybka i dobra komunikacja z administracją kursu.W tak atrakcyjnej cenie warto pogłębić wiedzę na temat opieki osób zależnych od nas.

M
Majka napisał/a: |

Opieka nad starszymi wymaga wiedzy przede wszystkim teoretycznej i to głównie psychologicznej + podstawy pielęgniarstwa. Wszystko to w kursie eskk znajdziecie.

K
Krystyna napisał/a: |

Bardzo dobry kurs dla osób planujących opiekę nad osobami starszymi, uczy opieki na wielu płaszczyznach nawet psychologicznym, polecam

A
Aleksandra napisał/a: |

Opiekuję się starszymi osobami, kurs bardzo mi pomógł opanować podstawowe zagadnienia związane z opieka taka czysto fizyczna nad chorymi, ale przede wszystkim nauczył mnie słuchać ludzi, zgłębiać ich psychikę, która w przypadku osób starszych jest równie skomplikowana jak u dzieci. Teraz odczuwam przyjemność z pracy, lepiej śpię i jestem bardziej radosna na co dzień. Czasami warto zainwestować w dobra lekturę. Pozdrawiam eskk

A
Aldona napisał/a: |

Witam Panstwa,dzis postaram sie wyslsc moja prace domowa ,ktora staralsm sie czytac ze zrozumieniem po pare razy .Temat zeszytu jest b.ciekawie opracowany ,ale ja w to "wchodze" juz wolniej ale NIE REZYGNUJE

B
Bożena napisał/a: |

Kurs pielęgniarski przyda się Państwu nie tylko jako pielęgniarce środowiskowej, pracuję w opiece społecznej i kurs a przede wszystkim jego aspekty psychologiczne przydają mi się w pracy codziennej. Polecam szkolenie eskk.

M
Marta napisał/a: |

Praca pielęgniarki nie jest łatwa, a przy osobach starszych człowiek musi się nauczyć przede wszystkim cierpliwości oraz wparcia w tych ostatnich chwilach życia, Kurs uczy oprócz czysto pielęgniarskich umiejętności, jak rozmawiać z osobami starszymi ale przede wszystkim jak zrozumieć ich problemy i potrzeby. Polecam

B
Basia napisał/a: |

Kurs bardzo przydał się jeszcze przed wyjazdem do Niemiec, pracuję z kolezanka jako opiekunka osób starszych. Kurs polecam całym sercem i pozdrawiam mój kraj i moich rodaków

M
Magda napisał/a: |

Opiekuję się osobami starszymi w Niemczech, wieczorami studiuję kurs pielęgniarki srodowiskowej licząc na dodatkowe wskazówki, bo moje doświadczenie w zakresie pielęgniarstwa jest znikome. Myślę również o kursie psychologii z eskk.

L
Ludmiła napisał/a: |

Modny kurs z praktycznymi wskazowkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi. Polecam

R
Renata napisał/a: |

Opiekuję się osoba starszą, zaświadczenie o ukończeniu kursu otrzymałam z eskk już dwa lata temu, chciałam tylko napisać, że wiedza teoretyczna niesamowicie przydaje się na co dzień. Praktyczny i fachowy kurs. Pozdrawiam.

W
Wanda napisał/a: |

Doskonale przygotowany teoretycznie kurs pod opiekę nad ludźmi starszymi i schorowanymi. Wiedza wręcz niezbędna w pracy pielęgniarskiej.

J
Jolanta napisał/a: |

Wyjeżdżam właśnie na rok do Niemiec pomagać przy opiece nad osobami starszymi, kurs strasznie mi pomógł zgłębić tajniki pielęgniarstwa ale przede wszystkim nauczył mnie cierpliwości do ludzi starszych i zrozumienia. Doskonały materiał psychologiczny.

R
Renata napisał/a: |

Bardzo fachowy kurs.
Nauczył mnie komleksowej opieki nad osobami starszymi.
Polecam

N
Nadia napisał/a: |

Przyjechałam z Ukrainy do Polski dwa lata temu, przyjechałam tutaj opiekować się osoba starszą. Bardzo dziękuję za te kurs i za świadectwo nauki. Teraz mam pewność, że jestem dobrze przygotowana do takiej opieki.

A
Anna napisał/a: |

Wyjeżdżam do pracy w Niemczech - opieka nad osobami starszymi. Przeszłam kilkudniowe szkolenie stacjonarne w tym zakresie ale nadal mam obawy co do właściwej opieki, dlatego zdecydowałam się na ten kurs. Dam znać na ile informacje z tego kursu przydały się w codziennej pracy pielęgniarskiej. Pozdrawiam kursantki i kursantów.

K
Kinga napisał/a: |

Kurs bardzo dobrze przygotowuje do opieki nad ludźmi starszymi. Potrzeba bardzo wiele cierpliwości w takim zawodzie. Kurs doskonale otwiera oczy na wiele spraw związanych z opieką nad chorymi. Warto zapoznać się z tym kursem zanim ostatecznie zdecydujemy się na taki zawód.

E
Elwira napisał/a: |

Kurs bardzo dobrze opracowany poleciłam koleżance, bo sama skorzystalam z niego kilka lat temu.

P
Patrycja napisał/a: |

Witam wlasnie jestem w trakcie robienia kursu. I go sobie chwale a jak bedzie z praca po kursie czas pokaże czy biora pod uwage ten oto kurs.

B
Bożena napisał/a: |

Dorabiam sobie jako pielęgniarka środowiskowa, a ten kurs pomógł mi zrozumieć jak nieść pomoc ludzim starszym i schorowanym i to w fachowy sposób.

P
Paulina napisał/a: |

Jestem po kursie pielęgniarki środowiskowej nie wiem czy akurat to zaważyło na moim zatrudnieniu, ale mam pracę i kurs pomógł mi zrozumieć ten zawód lepiej. Nie żałuję zakupu.

A
Aleksandra napisał/a: |

Pracowałam w województwie lubuskim jako pielęgniarka środowiskowa i NFZ Lubuski brał ten kurs pod uwagę. Od niedawna zmieniłam prace i pracuje w Wielkopolsce. Niestety NFZ Wielkopolski nie bierze go pod uwagę i trzeba robić NOWY kurs.I gdzie logika?

M
Mirka napisał/a: |

czy po tym kursie ktos dostal pracę?

K
Kaja napisał/a: |

Magdaleno,kurs ten zawiera w dużej części psychologiczne aspekty czyli: jak sobie radzić z chorym człowiekiem, jak go wspierać oraz jak się nim opiekować. Zakwalifikowałabym go do dobrych poradników. A jak wygląda w praktyce? Wiesz, każda osoba jest inna i trudno jest powiedzieć na jaką osobę trafisz. Ale z pewnością wiedza z tego kursu Ci się przyda.

M
Magdalena Ratter napisał/a: |

W niedługim czasie wyjeżdżam do Niemiec do pracy, będę opiekować się starszą panią.Zapisałam się pół roku temu na kurs niemieckiego,a teraz chciałabym wybrać dodatkowo jeszcze ten kurs. Niestety nigdzie nie jest opisane jak wygląda praktyczne zastosowanie tego kursu. Mógłby ktoś napisać?

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO