Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs „Psychologia dziecka”

Kurs „Psychologia dziecka” skierowany jest do wszystkich rodziców i opiekunów, którym zależy na tym, aby jak najlepiej sprostać życiowemu zadaniu, jakim jest wychowanie dziecka. Omawia wybrane zagadnienia i teorie z zakresu psychologii rozwojowej dziecka i psychologii wychowawczej oraz wyniki najistotniejszych badań. Kurs zawiera wiele praktycznych wskazówek, popartych analizą przykładów, które pomagają właściwie kierować rozwojem dziecka i unikać problemów wychowawczych.

Na kursie dowiesz się m.in., jak stymulować rozwój psychiczny i fizyczny dziecka, jak radzić sobie z nieprawidłowościami, które mogą wystąpić na poszczególnych etapach rozwoju – od wczesnego dzieciństwa do progu dorosłości.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 1 400 osób!

czas ESKK

Uczysz się w komfortowych warunkach – bez stresu i w dowolnie wybranym czasie oraz miejscu – masz w tym zakresie pełną swobodę

słówka ESKK

Dzięki odpowiedniej konstrukcji kursu krok po kroku prześledzisz kolejne etapy rozwoju dziecka i przygotujesz się na problemy, na które możesz się natknąć w danym okresie

nauczyciel ESKK

Przez cały kurs masz zapewnioną opiekę doświadczonego nauczyciela

Okładka kursu „Psychologia dziecka”

Liczba podręczników 16

Poziom trudności: początkujący

Cena: 1680 zł ->299 zł

Opinie: (31 głosów)

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Nasze kursy są tak przygotowane, że bez problemu będziesz mógł z nich korzystać samodzielnie. Wystarczy tylko 15 minut dziennie, aby efektywnie przyswoić nowy materiał. Oczywiście zachęcam do odrabiania prac domowych, które są świetnym sprawdzianem wiedzy oraz do kontaktu ze mną. Jestem tutaj po to, aby rozwiewać wszelkie Twoje wątpliwości.

Gabriela Rębkowska-Gryzek: Studentka piątego roku psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, kształci się w kierunku psychologii klinicznej, psychoterapii i seksuologii. Pracuje w Stowarzyszeniu Terapeutów - Ośrodku Integracji Społecznej - Białostocka
Gabriela Rębkowska-Gryzek

Komentarze studentów


Z
Zofia napisał/a: |

Warto zgłębić tajniki ludzkiej psychiki, szczególnie dziecka i to w każdym wieku. Polecam kurs jaki obowiązkowy poradnik dla rodzica.

M
Madzia napisał/a: |

Dobrze móc poczytać na temat rozwoju dzieci w każdym wieku, cena kursu dla takiej wiedzy nie gra roli.

M
Marian napisał/a: |

Zaczynam po woli rozumieć własne dziecko...

M
Michał napisał/a: |

Koniecznie zaopatrzcie się w ten kurs, dowiecie się jak utrzymać dzieciaki w ryzach, nie krzywdząc ich psychiki.
Dobry kurs z licznymi wskazówkami

M
Mirka napisał/a: |

Już naprawdę nie wiadomo z jakich materiałów i książek korzystać, aby zrozumieć dzisiejszą młodzież, chwytam się ostatnio dosłownie wszystkiego. Kurs ok, wydaje się, że psycholog wie o czym mówi.

P
Piotr napisał/a: |

Te dzieciaki, mi się wydaje, ze wychowywanie ich w obecnych czasach jest o wiele trudniejsze niż za naszych czasów. Teraz gdy do wszystkiego mają nieograniczony dostęp i świat w około zachęca ich różnorakimi zachętami trudno o dobre wychowanie. Każdy poradnik zatem przeczytam od A do Z jeśli tylko choć trochę pomogę mi zrozumieć dzisiejszą młodzież. Pozdrawiam

W
Wacław napisał/a: |

Mi również kurs pomógł zrozumieć naturę nastolatka. Widzę nic porozumienia między nami.

M
Magda napisał/a: |

Teraz z córką rozumiemy się bez słów. Porady psychologiczne plus kurs psychologia dziecka zdziałały cuda :-)

M
Marianna napisał/a: |

Ciągłe kłopoty z tymi dzieciakami.
Kupiłam i liczę na fachowa literaturę.
Dzieki wszystkim za opinię!

R
Rafał napisał/a: |

Nie mogę sobie poradzić z nastoletnim Synem już wyszukuję wszystkich możliwych porad. Zainwestowałem w kurs psychologii dziecka eskk licząc, że może gdy uda mi się poznać od podstaw sferę emocjonalną dziecko, może szybciej uda mi się do Niego dotrzeć. Te nastolatki :(

M
Małgosia napisał/a: |

Polecam!
Od razu zmieni Wam się światopogląd na wychowywanie dzieci. Mam trójkę swoich milusińskich, do tego każde z odmiennym charakterem, dlatego zainteresował mnie ten kurs.
Fajna, przemiła, dydaktyczna lektura.

M
Matylda napisał/a: |

Wiem, że dzisiejsi zapracowani rodzice nie będą mieli czasu na ten kurs ale naprawdę warto sobie tę lekturę zakupić, sporo fachowej, rzetelnej wychowawczej wiedzy jak poskromić Urwisa :0

N
Nadia napisał/a: |

Warto zainwestować w ten kurs.
Skończy się wiele z Państwa problemów.

Z
Zosia napisał/a: |

Najważniejsze to rozumieć własne dziecko. Kurs pozwolił mi rozwiązać sporo przedszkolnych problemów z moim niesfornym maluchem. Wiadomo są dzisiaj psycholodzy jest internet ale dobry poradnik psychologiczny warto posiadać w domowej biblioteczce.

J
Joanna napisał/a: |

Dzieciaki rozrabiaki, trzeba wiedzieć jak je okiełznać, a sprawdzone metody psychologiczne są najlepsze. W końcu to my rodzice jestesmy od wychowywania.

A
Anka napisał/a: |

Jeśli macie już dość kłopotów z pociechami polecam ten kurs.
Doskonały poradnik rodzicielski.

D
Danuta napisał/a: |

Kurs ok.
Dobry poradnik psychologiczny wspierający wychowywanie dzieciaków, bo jak wiemy, w dzisiejszych czasach zagrożenie czyha na każdym kroku.

N
Natalia napisał/a: |

Ileż to problemów z tymi dziećmi, ale kto ich nie ma :-) Dobry periodyczny poradnik dotyczący wychowywania dzieci, cieszę się, że znalazłam w waszej ofercie ten kurs. Teraz inaczej postrzegam swoje problemy z dziećmi.

W
Wiesia napisał/a: |

Wszystkim, którzy chcieliby poznać nawyki zachowań swoich podopiecznych polecam ten kurs. W kursie można znaleźć wiele porad psychologicznych dotyczących wychowywania dzieci w wieku szkolnym i reakcji na ich wybryki. Wiedza przydaje się na co dzień.

A
Alicja napisał/a: |

Bardzo pomocny kurs z zakresu poradnictwa wychowawczego i rozwojowego dziecka.

M
Marianna napisał/a: |

Ciekawy kurs rozwoju dzieci, który daje mnóstwo wskazówek jak wychowywać dzieci na dobrych ludzi. Teraz już jestem mniej zestresowana moim gimnazjalistą. Dzięki za ten kurs.

L
Lila napisał/a: |

Polecam rodzicom. Nie zawsze jest czas pójść po pomoc czy poradę. Czasami rady koleżanek nie wystarczają. Kurs jest ciekawą lekturą jak wychowywać dzieci zgodnie z ich zainteresowaniami. Mi bardzo pomógł okiełznać własnego sześciolatka.

J
Jerzy napisał/a: |

Zakupiłem kurs psychologii dziecka z ciekawości, bo kto dziś nie ma problemów z dziećmi. Dzięki niemu udało mi się zrozumieć niejeden swój błąd wychowawczy i zapanować nad emocjami łatwiej.

B
Bogna napisał/a: |

Kurs psychologii dziecka bardzo pomógł mi prowadzić rozmowy z dzieckiem o nurtujących go problemach. Mam teraz dobry kontakt z córką. Dziękuję.

M
Michalina napisał/a: |

Takiego kursu właśnie szukałam. Nikt nas nie uczy jak postępować z naszymi dziećmi, a nie jest to wcale proste :). Dzięki tym materiałom poznałam psychologię dziecka i wiem teraz co moja pociecha przeżywa. Polecam!

M
Marianna napisał/a: |

Dobrze, że kupiłam ten kurs. Dzięki temu wiedziałam co zrobić i jak się zachować kiedy mój 15-letni syn przechodził etap „zbuntowanego nastolatka”.

A
Anna napisał/a: |

Rewelacyjny kurs dla rodziców. Polecam :)

P
Paulina napisał/a: |

Ten kurs jest dobrym poradnikiem dla mam które mają małe dzieci. Wiele się z niego nauczyłam. Polecam mocno!

A
Alretta napisał/a: |

Dario, tak. Z tego co pamiętam, omówiony jest temat pójścia dzieci do przedszkola i jak sobie z tym poradzić.

D
Daria napisał/a: |

Moja córka w tym roku idzie do przedszkola.Już się obawiam jak to będzie.Czy ten kurs porusza ten temat? Chciałabym jak najlepiej przygotować się, a przede wszystkim Małą na ten etap.

E
Elżbieta Cz. napisał/a: |

Będąc młodą mamą, zdecydowałam się ten kurs kupić. Wiem, że bycie rodzicem nie jest prostym zadaniem i chciałabym aby mi pomógł w wychowywaniu mojego dziecka.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO