Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Elementy kursu

KURS WYCOFANY Z OFERTY

Zeszyty z lekcjami

Kurs składa się z 20 pakietów lekcyjnych. Materiał lekcji jest porcjowany: każda lekcja składa się z takich samych, logicznie ułożonych elementów. Dzięki temu wiesz, kiedy robić przerwy i każdorazowo przyswajasz spójną, łatwą do zapamiętania dawkę wiedzy. Wystarczy 15-30 minut nauki dziennie, by w ciągu miesiąca – bez pośpiechu i stresu – przyswoić materiał przeznaczony na jeden miesiąc. Kurs jest bogato ilustrowany schematami i zdjęciami – omawiane ćwiczenia i techniki prezentuje mistrz taekwondo.

Ułatwieniem w nauce są zamieszczane w lekcjach symbole i wyróżniki, które wskazują Ci, że wprowadzamy np. ważne pojęcie albo odwołujemy się do wcześniej przerobionego materiału.

Płyty DVD

Integralną częścią kursu są płyty DVD, na których mistrz taekwondo ruch po ruchu prezentuje poszczególne ćwiczenia i techniki. Płyty DVD będziesz otrzymywać sukcesywnie, wraz z 1., 5., 9., 13. i 17. pakietem lekcyjnym.

Opieka nauczyciela

Kurs „Taekwondo” przeznaczony jest do samodzielnej nauki w domu, ale nie pozostawiamy Cię samemu sobie. Przez cały kurs masz zagwarantowaną opiekę osobistego nauczyciela – mistrza taekwondo. Jego rolą jest poprawianie Twoich prac domowych, wyjaśnianie tych zagadnień, które sprawiły Ci kłopot, udzielanie wskazówek dotyczących technik taekwondo oraz motywowanie do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO