Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs „Windows, Word, Excel... Internet”

KURS WYCOFANY Z OFERTY
Okładka kursu „Windows, Word, Excel... Internet (ECDL)”

Niemal każdy pracodawca poszukuje pracowników, którzy potrafią obsługiwać komputer przynajmniej w stopniu podstawowym. Aby sprostać wymaganiom rynku, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją karierę zawodową, czy już pracujesz zawodowo, musisz posiąść tę wiedzę. Nauka na przygotowanym do samodzielnej nauki kursie ESKK sprawi, że programy komputerowe nie będą miały przed Tobą tajemnic.

W praktycznym kursie obsługi komputera „Windows, Word, Excel... Internet” w przystępny sposób omawiamy pracę w środowisku operacyjnym Windows (na przykładzie Windowsa 7) i uczymy korzystania z programów biurowych pakietu MS Office 2007.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 11 200 osób!

 • Uczysz się w komfortowych warunkach – bez stresu i w dowolnie wybranym czasie oraz miejscu – masz w tym zakresie pełną swobodę
 • Przez cały kurs masz zapewnioną opiekę osobistego nauczyciela
 • Dzięki modułowej konstrukcji kursu możesz uczyć się łatwymi do przyswojenia partiami.

Czego się nauczysz

 • Edytor tekstu

  Nauczysz się obsługiwać edytor tekstu Word – poznasz m.in. sposoby edycji i formatowania tekstu; będziesz potrafił wstawić do dokumentu tabelę i elementy graficzne oraz wydrukować dokument.

 • Arkusz kalkulacyjny

  Stworzysz i sformatujesz arkusz kalkulacyjny w programie Excel; dowiesz się, jak prawidłowo wprowadzać formuły obliczeniowe i jak wykorzystywać liczne funkcje Excela.

 • Obsługa Internetu

  Dowiesz się, jak poruszać się po Internecie, a w szczególności, jak poszukiwać interesujących Cię informacji na stronach WWW oraz jak korzystać z poczty elektronicznej.

 • Prezentacje komputerowe

  Dzięki przystępnym objaśnieniom poznasz zasady tworzenia atrakcyjnych i funkcjonalnych prezentacji w programie PowerPoint.

Słowo od nauczyciela

Monika Wachowska
Jedną z najważniejszych zalet kursu jest jego modułowa konstrukcja. Dzięki niej możesz z łatwością przyswajać określone partie materiału, pożytkując na naukę 15-30 minut dziennie. Zachęcam Cię do odrabiania prac domowych, które pozwolą Ci sprawdzić, jakie robisz postępy.
— Monika Wachowska: absolwentka matematyki (specjalność informatyka) Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wieloletni nauczyciel akademicki.
Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO