Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Elementy kursu

KURS WYCOFANY Z OFERTY

Zeszyty z lekcjami

Kurs składa się z 12 pakietów lekcyjnych podzielonych na 7 modułów („Podstawy technik informatycznych i komunikacyjnych”, „Użytkowanie komputera”, „Przetwarzanie tekstów”, „Arkusze kalkulacyjne”, „Bazy danych”, „Grafika menedżerska i prezentacyjna”, „Przeglądanie stron internetowych i komunikacja”).

Materiał jest porcjowany i składa się z takich samych, logicznie ułożonych elementów. Dzięki temu wiesz, kiedy robić przerwy i każdorazowo przyswajasz spójną, łatwą do zapamiętania dawkę wiedzy. Wystarczy 15-30 minut nauki dziennie, by w ciągu miesiąca – bez pośpiechu i stresu – przyswoić materiał przeznaczony na jeden miesiąc. Ułatwieniem w nauce są zamieszczane w lekcjach symbole i wyróżniki, które wskazują Ci, że wprowadzamy np. ważne pojęcie albo odwołujemy się do wcześniejszych lekcji.

Przedstawiamy wiedzę praktyczną, prezentując ją „od szczegółu do ogółu”. Nowe tematy wprowadzamy, odwołując się do tego, czego już wcześniej dowiedziałeś się z kursu. W każdym zeszycie znajdziesz wiele ćwiczeń, które pomogą Ci opanować konkretne umiejętności. Dzięki podsumowaniu na zakończenie lekcji jeszcze raz prześledzisz najważniejsze treści i będziesz gotowy do odrobienia pracy domowej.

Płyty CD

W trakcie kursu otrzymasz 2 płyty CD: z zestawem ćwiczeń do modułów 2-6 (z modułem 2.) oraz z oprogramowaniem przydatnym podczas pracy w Internecie (z modułem 7A.)

Opieka nauczyciela

Pamiętaj – kurs „Windows, Word, Excel... Internet” przeznaczony jest do samodzielnej nauki, mogą z niego korzystać osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z komputerem, także seniorzy. Przez cały czas nauki na kursie masz zagwarantowane wsparcie osobistego nauczyciela. Jego rolą jest poprawianie prac domowych, wyjaśnianie zagadnień, które sprawiają Ci problemy i… motywowanie do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO