Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

KURS WYCOFANY Z OFERTY

Unikatowy program szkoleniowy „Psychotronik” składa się z następujących kursów: Psychologia, Parapsychologia oraz Tarot lub Astrologia (do wyboru). Jest propozycją dla osób, które chcą pomagać innym wykorzystując swoje zdolności parapsychiczne, są otwarte na nowoczesne idee, szukają drogi do życia w harmonii ze sobą i światem.

Program umożliwia poznanie i zrozumienie przyczyn różnego rodzaju problemów psychicznych i fizycznych oraz naukę niekonwencjonalnych technik ich rozwiązywania. Pozwala wykształcić w sobie wyjątkowe umiejętności prawdziwego psychotronika, dzięki którym można pozytywnie oddziaływać na innych ludzi, a w efekcie – poprawiać jakość ich życia.

Z programu skorzystało już ponad 1 000 osób!

czas ESKK

Uczysz się w komfortowych warunkach – bez stresu i w dowolnie wybranym czasie oraz miejscu – masz w tym zakresie pełną swobodę

słówka ESKK

Poznajesz ukryte właściwości ludzkich umysłów i ciał

nauczyciel ESKK

Przez cały kurs masz zapewnioną opiekę nauczycieli z każdego przedmiotu

Okładka kursu „Psychotronik”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

Opinie: (5 głosów)

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Prace domowe na kursie „Psychotronik” koncentrują się na Twoim osobistym doświadczeniu i przemyśleniach. Prace służą temu, abyś uzyskaną wiedzę potrafił z pożytkiem wykorzystać dla poprawy jakości Twojego życia. Dlatego – choć odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe – zachęcam Cię do tego. Nie wystawiam za nie ocen – chcę nawiązać z Tobą partnerską relację – towarzyszyć Ci w Twojej drodze do lepszej świadomości psychologicznej.

Anna Kaczmarska: psycholog, psychoterapeuta, trener – absolwentka Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu i Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej KCP.
Anna Kaczmarska

Komentarze studentów


D
Danuta napisał/a: |

Ciekawa składanka kursu, mam nadzieję, że zawartość kursów mnie nie rozczaruje.

G
Grażyna napisał/a: |

mam nadzieję znależć odpowiedz na wiele ciekawych dla mnie zjawisk i tematów.

I
Igor napisał/a: |

Nabyłam kurs psychotronika. Zawsze nie ta tematyka fascynowała.

A
Anna napisał/a: |

Podzielam zdanie przedmówczyni, jak ktoś interesuje się nie tylko psychologią ale także zjawiskami nadprzyrodzonymi polecam zakup kompletu, mega oszczędność.

A
Anna napisał/a: |

Super pomyślany kurs o połączeniu psychologii z innymi pokrewnymi tematami.

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO